R E K L A M A

Z I P

II. Region | Polityka i Samorząd | Tomaszów Lubelski | ZamośćRedakcja29 czerwca 2018 FACEBOOK | 0 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | 6 komentarzy

Region: Zamojszczyzna zyska posła

Sejm RP; fot. Wikipedia

Grono posłów z Zamojszczyzny powiększy się wkrótce o Tomasza Zielińskiego.

Jak poinformowało Radio Lublin premier Mateusz Morawiecki mianował na stanowisko Rzecznika Małych i Średnich Przedsiębiorców Adama Abramowicza, posła PiS z Białej Podlaskiej. Ten zapowiedział, że zrezygnuje z mandatu poselskiego, ponieważ Rzecznik powinien być apolityczny.

Jego miejsce zajmie pochodzący z Tomaszowa Lubelskiego Tomasz Zieliński, aktualny dyrektor zamojskiej delegatury Kuratorium Oświaty w Lublinie. W wyborach parlamentarnych w 2015 roku trzymał on bowiem najwięcej głosów spośród kandydatów z listy PiS niewybranych do Sejmu. Jak informuje RL Tomasz Zieliński najprawdopodobniej mandat poselski przyjmie.

Przypomnijmy, że posłami z terenu byłego województwa zamojskiego są: Sławomir Zawiślak, Piotr Olszówka, Agata Borowiec, Teresa Hałas (PiS), Jarosław Sachajko (Kukiz’15), Genowefa Tokarska (PSL). Biuro poselskie w Zamościu prowadzi ponadto posłanka Kornelia Wróblewska (Nowoczesna).

Autor: Redakcja
R E K L A M A    B A N N E R   I
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 • "darek" dnia 29 czerwca 2018 o godzinie 18:26:06 napisał:
  a co my będziemy z tego mieli?
  R E K L A M A
  • "nikt" dnia 29 czerwca 2018 o godzinie 19:54:50 napisał:
   nowego gadającego posła :-)))))))))))))))
 • "Kapuściany Łeb" dnia 30 czerwca 2018 o godzinie 15:48:37 napisał:
  Co będziemy mieli? Wakat! Może na dyrektora zamojskiej delegatury Kuratorium Oświaty w Lublinie powołają niejakiego Janusza? To sprawdzony towarzysz partyjny z OOOlbrzymim talentem do powiększania struktur partyjnych. Sprawdził się on już na niejednym polu pozostawiając miłe wspomnienia kolegów, którzy każdorazowe odejście na inny znaczący odcinek oblewali szampanem! I nie prawdą jest, że toczyły się jakieś sprawy o mobing czy podobne. Ta roszada pozwoli na osadzenie na osieroconym odcinku-> synekurze partyjnej, kolejnego fachowca od uprawy koniczyny. W Polsce powiatowej nie liczą się fachowość czy dorobek naukowy tylko ponadpartyjne koneksje. Tu nawet księdzu do mszy potrafi diabeł służyć.
 • "olek" dnia 30 czerwca 2018 o godzinie 18:47:59 napisał:
  Poseł Zawiślak już żegna się z władzą. Tak kończą nieudacznicy !!!!
 • "Zuza" dnia 1 lipca 2018 o godzinie 9:23:13 napisał:
  Powinien byc apolityczny w ogole, nie jsk dostanie stanowisko...?
 • "vanBureen" dnia 1 lipca 2018 o godzinie 20:07:02 napisał:
  Aby się pożegnać trzeba najpierw wyleźć z lisiej nory. Lizanie ran może trochę potrwać.

Dodaj komentarz

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
ad11
Raczej, to nie będzie dobre rozwiązani...
KJL
Czy będzie jakiś poczęstunek napojem ...
kibic
A konkretnie Barnor Bright, grywał nawe...
Prezes
Pomocnik z Ghany na testach w Hetmanie...
KL
Byle jakie szybkie żarcie dla motłochu...
Doping
Nie ma i nie będzie (klask, klask), nie...
roman2
Typowy chłop ze wsi maluje pasy a psy ...
stara mapa
moze wg nich Lublin jest na Roztoczu :D...
L
Zamieszczenie informacji o Kongresie Św...
Marek
A możne atrapę prawdziwej zebry, nogam...
Który stopień jest najgroźniejszy pie...
klon
Temat spalarni śmieci też ucichł. Czy...
Parafianka
A poza tym, dlaczego na plakacie jest ż...
Parafianka
Na miłość boską, tylko nie straszcie...
Mirek
"Wg. wpisu" - czy pan Robert Moteka nie ...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
R E K L A M A    B A N N E R    II
R E K L A M A B A N N E R III
Copyright © 2018 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny