R E K L A M A

Z I P

2. Region | Polityka i Samorząd | Tomaszów Lubelski | ZamośćRedakcja29 czerwca 2018 FACEBOOK | 4473 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | 6 komentarzy ()

Region: Zamojszczyzna zyska posła

Sejm RP; fot. Wikipedia
R E K L A M A    B O A R D

Grono posłów z Zamojszczyzny powiększy się wkrótce o Tomasza Zielińskiego.

Jak poinformowało Radio Lublin premier Mateusz Morawiecki mianował na stanowisko Rzecznika Małych i Średnich Przedsiębiorców Adama Abramowicza, posła PiS z Białej Podlaskiej. Ten zapowiedział, że zrezygnuje z mandatu poselskiego, ponieważ Rzecznik powinien być apolityczny.

Jego miejsce zajmie pochodzący z Tomaszowa Lubelskiego Tomasz Zieliński, aktualny dyrektor zamojskiej delegatury Kuratorium Oświaty w Lublinie. W wyborach parlamentarnych w 2015 roku trzymał on bowiem najwięcej głosów spośród kandydatów z listy PiS niewybranych do Sejmu. Jak informuje RL Tomasz Zieliński najprawdopodobniej mandat poselski przyjmie.

Przypomnijmy, że posłami z terenu byłego województwa zamojskiego są: Sławomir Zawiślak, Piotr Olszówka, Agata Borowiec, Teresa Hałas (PiS), Jarosław Sachajko (Kukiz’15), Genowefa Tokarska (PSL). Biuro poselskie w Zamościu prowadzi ponadto posłanka Kornelia Wróblewska (Nowoczesna).

Autor: Redakcja
R E K L A M A    B A N N E R   I
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
Poniżej uruchomiliśmy nowe narzędzie do komentowania. Proponujemy to rozwiązanie, aby ograniczyć podszywanie się pod użytkowników oraz hejt. Uruchamiamy je na razie w formie testów, ale jeśli spełni oczekiwania zastąpi obecnie dostępne komentarze. Zapraszamy do testowania.
 • "darek" dnia 29 czerwca 2018 o godzinie 18:26:06 napisał:
  a co my będziemy z tego mieli?
  10
  2
  R E K L A M A
  • "nikt" dnia 29 czerwca 2018 o godzinie 19:54:50 napisał:
   nowego gadającego posła :-)))))))))))))))
   7
   2
 • "Kapuściany Łeb" dnia 30 czerwca 2018 o godzinie 15:48:37 napisał:
  Co będziemy mieli? Wakat! Może na dyrektora zamojskiej delegatury Kuratorium Oświaty w Lublinie powołają niejakiego Janusza? To sprawdzony towarzysz partyjny z OOOlbrzymim talentem do powiększania struktur partyjnych. Sprawdził się on już na niejednym polu pozostawiając miłe wspomnienia kolegów, którzy każdorazowe odejście na inny znaczący odcinek oblewali szampanem! I nie prawdą jest, że toczyły się jakieś sprawy o mobing czy podobne. Ta roszada pozwoli na osadzenie na osieroconym odcinku-> synekurze partyjnej, kolejnego fachowca od uprawy koniczyny. W Polsce powiatowej nie liczą się fachowość czy dorobek naukowy tylko ponadpartyjne koneksje. Tu nawet księdzu do mszy potrafi diabeł służyć.
  6
  2
 • "olek" dnia 30 czerwca 2018 o godzinie 18:47:59 napisał:
  Poseł Zawiślak już żegna się z władzą. Tak kończą nieudacznicy !!!!
  9
  6
 • "Zuza" dnia 1 lipca 2018 o godzinie 9:23:13 napisał:
  Powinien byc apolityczny w ogole, nie jsk dostanie stanowisko...?
  1
  0
 • "vanBureen" dnia 1 lipca 2018 o godzinie 20:07:02 napisał:
  Aby się pożegnać trzeba najpierw wyleźć z lisiej nory. Lizanie ran może trochę potrwać.
  1
  2

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podpis:

Publikując komentarz potwierdzam, że zapoznałem/am się z regulaminem usługi dostępnym na stronie (www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

Anty-spam:

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
ad111
Masz rację. Woda może co najwyżej wys...
Gulio
Nie można "przerwać rowu melioracyjneg...
pioter
Byłem w ubiegłym roku na Folkowisku i ...
Ja
Avia - Hetman 2:0 (0:0) gra Hetmana na t...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
R E K L A M A    B A N N E R    II
R E K L A M A B A N N E R III
Copyright © 2018 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny