R E K L A M A

Z I P

SportRedakcja19 maja 2017

Region: XXIV kolejka klasy „O” ZOZPN

Kamil Droździel - Huczwa Tyszowce; fot. Wydawnictwo Izamarka Marek Sztochel

R E K L A M A    B O A R D

R E K L A M A    B O X  I
R E K L A M A    B O X  II

XXIV seria rozgrywek klasy okręgowej Zamojskiego OZPN przyniosła 37 bramek z czego aż 23 było autorstwa zespołów gości, którzy odnieśli cztery zwycięstwa.

Na końcu artykułu można sprawdzić jacy zawodnicy będą pauzować w następnej kolejce (20 – 21 maja br.) z powodu otrzymanych napomnień i wykluczeń.

 

XXIV KOLEJKA

13 maja – 14 maja 2017r.

 

Sobota, 13 maja godz. 11.00

Pogoń 96 Łaszczówka – Olimpia Miączyn                        4 : 3 (2 : 1)

 

Bramki:

1 : 0 – Cymborski (8’),

2 : 0 – Cymborski (27’),

2 : 1 – Wróbel (42’),

3 : 1 – Kuks (64’),

3 : 2 – Wróbel (76’),

4 : 2 – Wasiołek (90’ + 2),

4 : 3 – Kulas (90’ + 5).

 

 

Pogoń 1-4-3-3: 

 

Zmiany:

46’ ↓ Łukasz Jeruzal – ↑ Michał Lisowski,

46’ ↓ Przemysław Świderek – ↑ Daniel Puchalski,

68’ ↓ Robert Cymborski – ↑ Tomasz Jakubiak,

72’ ↓ Mateusz Cywka – ↑ Piotr Wasiołek,

77’ ↓ Damian Bukowski – ↑ Jakub Jeruzal.

 

 

Olimpia 1-4-4-2: 

Zmiany:

67’ ↓ Mateusz Wasilewicz – ↑ BartoszCisek,

68’ ↓ Tomasz Chmiel – ↑ Mariusz Musiał,

88’ ↓ Łukasz Markiewicz – ↑ Konrad Kulas.

 

Żółte kartki: Kłoda, Bukowski i Jakubiak (Pogoń) oraz Karpiuk (Olimpia).

Sędziował Tomasz Lenard.

 

 

 

Sobota, 13 maja godz. 13.00

Roztocze Szczebrzeszyn – Cosmos Józefów                     4 : 3 (1 : 2)

 

Bramki:

0 : 1 – Podolak (23’),

0 : 2 – Przybysławski (43’),

1 : 2 – Klimkiewicz (44’),

2 : 2 – K. Kornas (53’),

3 : 2 – P. Wróbel (71’),

3 : 3 – Podolak (80’),

4 : 3 – B. Mazur (90’ + 2).

 

 

Roztocze 1-4-4-2: 

 

Zmiana:

75’ ↓ Kamil Kornas – ↑ Jakub Bubiłek.

 

 

Cosmos 1-4-1-4-1:

Zmiany:

46’ ↓ Łukasz Kozak – ↑ Michał Gontarz,

82’ ↓ Mateusz Późniak – ↑ Andrzej Haczykowski.

 

Żółte kartki: W. Mazur (Roztocze) oraz Sz. Mielniczek (Cosmos).

Sędziował Jarosław Jasina.

 

 

 

Sobota, 13 maja godz. 15.00

Sokół Zwierzyniec – Korona Łaszczów                            4 : 2 (0 : 1)

 

Bramki:

0 : 1 – Wojnarski (27’),

1 : 1 – Kosiński (54’),

2 : 1 – E. Kniaziowski (58’),

2 : 2 – Borowiak (60’),

3 : 2 – E. Kniaziowski (70’),

4 : 2 – Sławkowski (71’).

 

 

Sokół 1-4-3-3:

Zmiany:

46’ ↓ Bartłomiej Kusy – ↑ Jarosław Sławkowski,

65’ ↓ Dominik Lachowicz – ↑ Jakub Brodziak,

75’ ↓ Jarosław Sławkowski – ↑ Michał Przybylak,

86’ ↓ Emil Kniaziowski – ↑ Piotr Jonczak.

 

 

Korona 1-4-2-3-1:

Zmiany:

54’ ↓ Alan Wojnarski – ↑ Grzegorz Rajtak,

77’ ↓ Norbert Swatowski – ↑ Artur Umer,

88’ ↓ Przemysław Wawryca – ↑ Szymon Kostrubiec.

 

Żółte kartki: brak.

Sędziował Mateusz Kowalczuk.

 

 

 

Sobota, 13 maja godz. 17.00

Sparta Wożuczyn – Huczwa Tyszowce                             0 : 5 (0 : 1)

 

Bramki:

0 : 1 – Walentyn (13’),

0 : 2 – Sioma (67’),

0 : 3 – Okalski (78’),

0 : 4 – P. Maliszewski (86’),

0 : 5 – P. Maliszewski (90’).

 

 

Sparta 1-4-2-3-1: 

 

                                

Zmiana:

46’ ↓ Artur Chudyga – ↑ Krystian Pijajko.

 

 

Huczwa 1-4-2-3-1:

Zmiany:

55’ ↓ Tomasz Walentyn – ↑ Dawid Dworak,

69’ ↓ Kamil Droździel – ↑ Paweł Maliszewski,

88’ ↓ Tomasz Raczkiewicz – ↑ Daniel Wybranowski.

 

Żółte kartki: Jurkiewicz i Antoniuk (Sparta) oraz Podborny i Okalski (Huczwa).

Czerwona kartka: Antoniuk (Sparta, 85’ za drugą żółtą).

Sędziował Piotr Burak.

 

 

 

Niedziela, 14 maja godz. 16.00

Potok Sitno – Grom Różaniec                                            0 : 5 (0 : 2)

 

Bramki:

0 : 1 – A. Kusiak (8’),

0 : 2 – Przeszło (38’),

0 : 3 – Kwiatkowski (63’),

0 : 4 – Wojtowicz (76’),

0 : 5 – Rak (85’).

 

 

Potok 1-4-1-4-1: 

Zmiany:

35’ ↓ Mariusz Główka – ↑ Piotr Dudek,

46’ ↓ Jakub Grzęda – ↑ Patryk Kremer,

55’ ↓ Rafał Kiecana – ↑ Zbigniew Pawliszak,

55’ ↓ Adam Kozyra – ↑ Daniel Samulak,

70’ ↓ Daniel Pyś – ↑ Jakub Misztal.

 

 

Grom 1-4-4-2: 

Zmiany:

70’ ↓ Piotr Przeszło – ↑ Jakub Grasza,

86’ ↓ Jarosław Rak – ↑ Marek Czarny.

 

Żółte kartki: Denkiewicz (Potok) oraz Wojtowicz i Kaproń (Grom).

Sędziował Mariusz Słoboda.

 

 

 

Niedziela, 14 maja godz. 16.00

Igros Krasnobród – Orion Dereźnia                                 1 : 2 (1 : 2)

 

Bramki:

1 : 0 – Karaszewski (6’),

1 : 1 – Wilkos (12’),

1 : 2 – Wilkos (24’).

 

 

Igros 1-4-4-2:

Zmiany:

52’ ↓ Marek Margol – ↑ Rafał Kostrubiec,

63’ ↓ Tomasz Pisarczyk – ↑ Hubert Molenda,

83’ ↓ Sergiy Zagidulin – ↑ Kordian Dziedzic.

 

 

Orion 1-4-2-3-1:

Zmiany:

70’ ↓ Bartłomiej Kowalik – ↑ Rafał Konopka,

75’ ↓ Wojciech Kiełbasa – ↑ Jan Bastrzyk,

89’ ↓ Marcin Blicharz – ↑ Marek Kowalik.

 

Żółta kartka: Żybura (Orion).

Sędziował Bartłomiej Górski.

 

 

 

Niedziela, 14 maja godz. 17.00

Włókniarz Frampol – Victoria Łukowa                           1 : 3 (1 : 2)

 

Bramki:

0 : 1 – Kulpa (10’),

0 : 1 – Staroń (23’),

1 : 2 – P. Kosidło (25’),

1 : 3 – Staroń (48’).

 

 

Włókniarz 1-4-4-2:

Zmiany:

58’ ↓ Paweł Kosidło – ↑ Jarosław Spólnik,

62’ ↓ Kamil Kapica – ↑ Jarosław Dycha,

82’ ↓ Dawid Bielecki – ↑ Mateusz Swatowski.

 

 

Victoria 1-4-4-2: 

Zmiany:

65’ ↓ Sebastian Skrzypek – ↑ Kamil Hanas,

86’ ↓ Krzysztof Karwacki – ↑ Jakub Kołodziej,

90’ ↓ Grzegorz Jonak – ↑ Michał Król.

 

Żółte kartki: D. Swatowski (Włókniarz) oraz Czapla, Skrzypek, Baran i Karwacki (Victoria).

Czerwona kartka: Branewski (Włókniarz, 90’ za faul).

Sędziował Bartosz Kapłon.

 

 

 

Niedziela, 14 maja godz. 17.00

Omega Stary Zamość Olender Sól                                  0 : 0

 

 

Omega 1-4-3-3:

Zmiany:

63’ ↓ Łukasz Ramian – ↑ Patryk Bochniak,

65’ ↓ Damian Łata – ↑ Bartłomiej Muda,

82’ ↓ Jarosław Goch – ↑ Łukasz Wiatrzyk.

 

 

Olender 1-4-5-1: 

Zmiany:

74’ ↓ Sławomir Nizio – ↑ Mateusz Chorębała,

76’ ↓ Piotr Kmieć – ↑ Patryk Przytuła,

80’ ↓ Michał Rój – ↑ Patryk Chorębała.

 

Żółte kartki: Ramian i Ignaciuk (Omega) oraz Szpot (Olender).

Czerwona kartka: Ignaciuk (Omega, 80’ za niesportowe zachowanie).

Sędziował Marek Borowiński.

 

 

W XXV kolejce rozgrywek klasy „O” ZOZPN ze względu na otrzymane upomnienia nie zobaczymy 7 zawodników:

Grom              – Kaproń (za 8 żółtą kartkę),

Omega                        – Ignaciuk (za czerwoną kartkę),

Orion              – Żybura (za 4 żółtą kartkę),

Pogoń             – Kłoda (za 4 żółtą kartkę),

Sparta              – Jurkiewicz (za 4 żółtą kartkę),

Włókniarz       – Branewski (za czerwoną kartkę),

Włókniarz       – D. Swatowski (za 4 żółtą kartkę).

 

 

Aktualna tabela rozgrywek klasy „O” ZOZPN jest dostępna pod adresem: http://www.90minut.pl/liga/0/liga9171.html

Autor: Redakcja
Ty już wiesz. Teraz podziel się tym na Facebooku ze znajomymi.
Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie? Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 5 . Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.

Tagi, hashtagi i słowa klucze: ,
R E K L A M A    B A N N E R   I
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
  • "czy dobrze przepisał ?" dnia 19 maja 2017 o godzinie 19:18:32 napisał:
    żenujące, głupie, na poziomie ł
    1
    3
  • R E K L A M A
  • "..." dnia 19 maja 2017 o godzinie 22:49:43 napisał:
    Nie czytaj ..... czytaj na swoim poziomie
    3
    1


UWAGA!! Komentarze zawierajace więcej niż 1 link(adres strony) są blokowane automatycznie przez system antyspamowy. Publikacja ich wymaga interwencji administratora. Aby opublikować więcej niż jeden link zalecamy publikację ich w kolejnych komentarzach.

Zapoznałem się z regulaminem usługi dostępnym na stronie(www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

Anty-spam:

R E K L A M A    B A N N E R    II
Copyright © 2017 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017