R E K L A M A

Z I P

Powiat Zamojski | Prawo i Biznes | Rolnictwo i Środowisko | Społeczeństwo i patriotyzmGabriela Korkosz30 czerwca 2018 FACEBOOK | 4473 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | 7 komentarzy ()

Region: Wystawa w Sitnie trwa [FOTO]

R E K L A M A    B O A R D

Przez trzy dni Sitno (pow. zamojski) jest rolniczą stolicą Polski. Trwa XXXII Wystawa Zwierząt Hodowlanych, Maszyn i Urządzeń Rolniczych. Jak co roku cieszy się ogromną popularnością. Jeśli jeszcze się nie wybraliście – zapraszamy – jutro ostatni dzień! 

Dzisiejszy dzień wystawy zakończy się o godzinie 21:00 występem zespołu “SYSTEM”.

Organizatorzy i wystawcy przygotowali coś dla każdego, dla dorosłych i dla dzieci, dla miłośników zwierząt, a także roślin. Nie zabraknie również wrażeń dla miłośników motoryzacji oraz smakoszy. Wiele się dzieje, ale warto zobaczyć to na własne oczy.

Poniżej nasza fotorelacja:

Autor: Gabriela Korkosz
R E K L A M A    B A N N E R   I
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
Poniżej uruchomiliśmy nowe narzędzie do komentowania. Proponujemy to rozwiązanie, aby ograniczyć podszywanie się pod użytkowników oraz hejt. Uruchamiamy je na razie w formie testów, ale jeśli spełni oczekiwania zastąpi obecnie dostępne komentarze. Zapraszamy do testowania.
 • "Asd" dnia 30 czerwca 2018 o godzinie 17:17:22 napisał:
  Pszaśno-buraczany spęd pseudobiznesmenów-wyzyskiwaczy rolników i swoich pracowników.
  4
  0
  R E K L A M A
 • "Maruda" dnia 30 czerwca 2018 o godzinie 18:13:28 napisał:
  Ku*wa, 500 zdjęć, prosto z karty w aparacie? Tego nie da sie obejrzeć. Może troche mniej, ale za to ładniej?
  3
  2
  • "L" dnia 30 czerwca 2018 o godzinie 18:28:27 napisał:
   I ani jednego z najsłynniejszą zamojską zootechniczką.
   10
   3
  • "heh" dnia 30 czerwca 2018 o godzinie 21:00:17 napisał:
   gorzej ze polowa zdjęć się nie otwiera w powiększeniu tylko wyskakuje komentarz: The requested content cannot be loaded. Please try again later
   0
   1
 • "zawiedziony" dnia 30 czerwca 2018 o godzinie 20:29:39 napisał:
  i ta wystawa odbywa się bez Radnej? czysty skandal!
  9
  1
 • "smakosz" dnia 30 czerwca 2018 o godzinie 20:50:35 napisał:
  szkoda ze nie można było kupic miodu pitnego, wie ktoś dlaczego?
  0
  0
 • "cleeo32" dnia 2 lipca 2018 o godzinie 8:25:37 napisał:
  Widzę, że grupa "Małe kuśki" ruszyła do akcji. Zapytam inaczej. Nie, gdzie jest radna, a gdzie prezydent. Ten który obiecywał rozwój gospodarczy w Zamościu. Dlaczego nie ma go tam? Nie rozmawia z przedsiębiorcami zajmującymi się sprzedażą maszyn, osprzętów i innych produktów? Nie namawia ich do otwierania swoich oddziałów w Zamościu i zatrudniania ludzi tutaj? Każdy oddział to inwestycja w zatrudnienie i rozwój regionu. Może grupa "Małe kuśki" podpowie prezydentowi, że to jest biznesowe podejście do tematu i każdy taki event można przekuć w sukces? Samymi lampkami choinkowymi nie da się wygrać kolejnych wyborów.
  0
  2

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podpis:

Publikując komentarz potwierdzam, że zapoznałem/am się z regulaminem usługi dostępnym na stronie (www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

Anty-spam:

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
ad111
Masz rację. Woda może co najwyżej wys...
Gulio
Nie można "przerwać rowu melioracyjneg...
pioter
Byłem w ubiegłym roku na Folkowisku i ...
Ja
Avia - Hetman 2:0 (0:0) gra Hetmana na t...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
R E K L A M A    B A N N E R    II
R E K L A M A B A N N E R III
Copyright © 2018 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny