R E K L A M A

Z I P

TurystykaDaniel Czubara16 czerwca 2017 FACEBOOK | 4462 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | (1) ()

Region: Weekendowy rozkład imprezowy

Fot. pixabay.com
R E K L A M A    B O A R D

Ten weekend będzie obfitował w wiele wydarzeń i to zarówno w Zamościu, jak i Biłgoraju oraz Hrubieszowie.

Już dziś na Rynku Wielkim w Zamościu odbędzie się Tango z Leśmianem. To będzie prawdziwy powrót do szalonych lat trzydziestych XX wieku. Organizatorzy „Tanga z Leśmianem” chcą przywołać na kilka godzin klimaty Zamościa z lat, kiedy mieszkał i tworzył w naszym mieście genialną poezję poeta nad poetami Bolesław Leśmian.  Szczegółowy program wydarzenia można znaleźć TUTAJ. Tango z Leśmianem to interdyscyplinarne wydarzenie z okazji Roku Bolesława Leśmiana w Zamościu, towarzyszące 42.edycji Zamojskiego Lata Teatralnego, które z kolei rusza w sobotę 17 czerwca.

Na początek w sobotę o 21.30 wystąpi Teatr Pijana Sypialnia Warszawa ze spektaklem “Łojdyrydy”. Teatr ten to laureat Buławy Hetmańskiej poprzedniej edycji ZLT. Szczegółowy rozkład widowisk i spektakli możecie znaleźć TUTAJ.

Na swoje święto zapraszają do Hrubieszowa żołnierze tamtejszego pułku rozpoznawczego. Piknik militarny trwał będzie cały dzień na obiektach Hrubieszowskiego Ośrodka Sportu i rekreacji. Szczegóły w Kalendarzu Wydarzeń roztocze.net TUTAJ.

Na dwa dni zabawy zaprasza Biłgoraj. Miasto obchodzi w ten weekend swoje święto. 

Gwiazdą Dni Biłgoraja 2017 będzie Ray Wilson- były wokalista supergrupy Genesis. Szkocki muzyk zaprezentuje zarówno największe przeboje legendarnej grupy Genesis jak i materiał autorski. Nie zabraknie mocniejszych dźwięków oraz nastrojowych rockowych ballad. Koncert odbędzie się w niedzielę, 18 czerwca. W ramach dni miasta odbędzie się  także na Aeropiknik, który odbędzie się w sobotę na boisku treningowym. Lotnisko na boisku zapełni się: szybowcami, balonami, symulatorami i latawcami. Wszystkich chętnych zapraszamy do wzięcia udziału w grach i zabawach lotniczych oraz konkursach. Dni Biłgoraja 2017 to także koncerty taneczne i muzyczne, dyskoteka pod gwiazdami, imprezy sportowe oraz kramy z różnościami. Dni Biłgoraja odbędą się na terenie miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. Udział we wszystkich atrakcjach jest bezpłatny.

W sobotę od godz. 14.00 trwać będzie piknik lotniczy. Aeropiknik, to świetna zabawa nie tylko dla zainteresowanych lotnictwem, ale także możliwość rodzinnego spędzenia czasu. Atrakcją będą m.in. loty balonem na uwięzi czy pokazy napełniania wchodzące w skład balonowego treningu pokazowego. Podczas pikniku będzie można podziwiać także sprzęt lotniczy: szybowce, modele i makiety samolotów, kosze balonowe i osprzęt oraz drona. Nie zabraknie także gier, zabaw lotniczych i konkursów z nagrodami. W trakcie tej części pikniku będzie można samodzielnie zbudować i wystrzelić rakietę wodną, kierować modelem śmigłowca i samolotu na uwięzi, skorzystać z trenażera dla pilotów i kosmonautów. Oprócz zabaw plenerowych, czekają na Państwa także gry i zabawy hangarowe z wykorzystaniem symulatora lotu balonem, szybowcem a także szkolenie z obsługi kontrolera i konkursy na celność. Aeropiknik odbędzie się na boisku treningowym OSiR.

Sobota upłynie także pod znakiem imprez sportowych. Odbędzie się też dziecięcy turniej piłki nożnej miast partnerskich o Puchar Burmistrza Miasta Biłgoraj oraz XXII kolejkę Amatorskiej Ligii Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Miasta Biłgoraj w sezonie 2016/2017. Po zakończonych zmaganiach sportowych odbędzie się podsumowanie i zakończenie Ligii.

Wieczorem, od godz. 19.00, na scenie letniej na placu OSIR, odbędzie się część artystyczna, czyli koncerty zespołów tanecznych. Zakończeniem pierwszego dnia imprezy będzie dyskoteka pod gwiazdami.

Główną atrakcją drugiego dnia imprezy będzie koncert Raya Wilsona. W niedzielę odbędzie się także IV Bieg Sitarski wraz z towarzyszącymi biegami (Bieg Główny – 5 km, Bieg Przedszkolaka, Bieg z Łabędziem). Wieczorem na scenie letniej zaprezentują się m.in. zespoły muzyczne Biłgorajskiego Centrum Kultury.

Więcej o wydarzeniu dowiecie się z Kalendarza Wydarzeń roztocze.net TUTAJ.

Autor: Daniel Czubara
R E K L A M A    B A N N E R   I
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
Poniżej uruchomiliśmy nowe narzędzie do komentowania. Proponujemy to rozwiązanie, aby ograniczyć podszywanie się pod użytkowników oraz hejt. Uruchamiamy je na razie w formie testów, ale jeśli spełni oczekiwania zastąpi obecnie dostępne komentarze. Zapraszamy do testowania.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podpis:

Publikując komentarz potwierdzam, że zapoznałem/am się z regulaminem usługi dostępnym na stronie (www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

Anty-spam:

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
Marian
To kupuj, przecież to otwarty przetarg....
Q
K. status prawny kamienic jest raczej ur...
K.
Znacjonalizować, doprowadzić do ruiny,...
Marian
Oj Marta... Zamoyski sprzedał pięć ra...
K.
A co na to prawowici właściciele kamie...
tylko sprzedać
Sprzedać, zadłużyć i koncerty i konc...
rudy karzeł
"Sowiecka jakość" straszy nadal?...
Oost.
Lokalne wojenki, pohukiwania odyńców, ...
bxt
Może otwarto jakąś nową azjatycką/ ...
Wilhelm
Następny news będzie o znalazcy kota i...
olo
"Trotyl" Gmyz powiedziałby Schlampe....
mieszkaniec
A mnie ciekawi co zrobi prokuratura Ziob...
sonia
Przypominam Ukraina aspiruje do NATO i U...
Name
pepesza i maria - och, jakież "treściw...
Parafianka
Za moich czasów nie do pomyślenia. Ta...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
R E K L A M A    B A N N E R    II
R E K L A M A B A N N E R III
Copyright © 2018 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny