R E K L A M A

Z I P

2. Region | Biłgoraj | Hrubieszów | Lublin | Sport | Szczebrzeszyn | Tomaszów Lubelski | ZamośćDaniel Czubara17 sierpnia 2017 FACEBOOK | 4467 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | (1) ()

Region: Victoria Hetmana, derby dla Kryształu

Fot. Daniel Czubara
R E K L A M A    B O A R D

Pierwsze zwycięstwo Hetmana Zamość i wygrana Kryształu Werbkowice w derbowym spotkaniu z Roztoczem Szczebrzeszyn oraz porażki Łady Biłgoraj i Tomasovii Tomaszów Lubelski – to bilans drużyn z Zamojszczyzny w 2 kolejce IV ligi.

 Pierwsze zwycięstwo w tym sezonie odniósł Hetman Zamość pokonując na wyjeździe EKO Różankę 4:1. Bramkowym łupem podzielili się Damian Kupisz i Łukasz Mietlicki, którzy zdobyli po dwie bramki. Więcej o tym spotkaniu można przeczytać TUTAJ.

EKO Różanka – Hetman Zamość 1:4 (0:3)
Bramki: Pavlo Sheluk 86′ – Łukasz Mietlicki 19′, 90′ (rzut karny), Damian Kupisz 21′, 41′

Eko: Witkowski – Prus (78′ K. Mikulski), Żakowski, Sobów (70′ Kruk), Jankowski, Magdysz, Błaszczuk (53′ Skorupski), Jędrzejuk, Sheluk, Romaniuk (80′ E. Mikulski), J. Gołąb (61′ Łobko)

Hetman: Troshupa – Kanarek (68′ Gąska), Bednara, Żmuda, Daszkiewicz (65′ Luterek) – Solecki (65′ Lavruk), Kycko, Mietlicki – Turczyn, Kupisz (55′ Otręba), Stefański

Żółte kartki: Paweł Jędrzejuk (dwie), Marek Żakowski, Emil Mikulski – Dawid Daszkiewicz, Swiatosław Lavruk
Czerwona kartka: Paweł Jędrzejuk 90+4′ (za drugą żółtą).

W derbowym pojedynku Kryształu Werbkowice z Roztoczem Szczebrzeszyn lepsi okazali się “cukrownicy”. Słodki smak zwycięstwa Kryształowi zapewniły bramki Stanisława Rybki ( z karnego) oraz Bartłomieja Reszczyńskiego. Tym samym ekipa z Werbkowic odniosła drugie zwycięstwo z rzędu bez straty gola. Roztocze zaś jako beniaminek zbiera IV-ligowe szlify i płaci frycowe.

Kryształ Werbkowice – Roztocze Szczebrzeszyn 2:0 (1:0)
Bramki: Stanisław Rybka 10’ (rzut karny), Bartłomiej Reszczyński 67’

Kryształ: Filipczuk – P. Musiał, Śmiałko, Dobromilski, K. Wołoch, Sas (80’ A. Musiał), Borys (70’ Nieradko), Reszczyński, Rybka (85’ Kaczoruk), Nowak, A. Wołoch (60’ Całka)

Roztocze: Ryń – Fediuk (27’ Ł. Kornas), B. Mazur, Wajdyk, Zwolak, Wyrostkiewicz, Tomaszewski, W. Mazur (65’ K. Kornas), Malec (73’ Wróbel), Gałka (75’ Gulak), Pliżga (55’ Krawiec)

Żółte kartki: Robert Suchodolski (na ławce rezerwowych), Stanisław Rybka – Mateusz Zwolak, Kamil Krawiec.

Dwóch minut zabrakło piłkarzom Tomasovii Tomaszów Lubelski by z boiska Lublinianki wywieźć cenny punkt. Do 88 minuty utrzymywał się korzystny dla gości wynik 2:2. Stoper drużyny gospodarzy tak mocno wybijał piłkę z połowy Lublinianki, że wyszedł mu z tego piękny gol. Mimo walki i dobrej gry Tomasovia wróciła z Lublina bez choćby punktu.

Lublinianka – Tomasovia Tomaszów Lubelski 3:2 (2:1)
Bramki: Jarosław Milcz 4′, Paweł Bielak 8′, Dominik Ptaszyński 88′ – Łukasz Mruk 43′, Nazar Melnyczuk 48′

Lublinianka: Krupa – Dzyr, Ptaszyński, Kosiarczyk, Stępień – Skoczylas (80′ Pioś), Kamola (71′ Sobiech), Kuzioła, Bogusz (86′ Kośka), Milcz (90′ Myszka) – Bielak (60′ J. Baran)

Tomasovia: Bartoszyk – Żurawski, Skiba, Karwan, Szuta – Melnyczuk, Karólak, Staszczak, Kaznokha (70′ Gęborys), I. Baran – Mruk

Żółte kartki: Dawid Skoczylas, Dominik Ptaszyński, Damian Kuzioła – Damian Szuta, Piotr Karwan.

Po sensacyjnym zwycięstwie nad Lewartem Lubartów na inaugurację rozgrywek teraz piłkarze Łady Biłgoraj poznali gorzki smak porażki. W wyjazdowym spotkaniu podopieczni trenera Ireneusza Zarczuka ulegli Kłosowi Chełm 2:3. Cenny remis uciekł Ładzie w ostatniej minucie meczu. Zwycięską bramkę dla Kłosa zdobył z rzutu karnego Drzewicki. bramkarz Łady, Szawara w meczu z Lewartem  obrił w końcówce karnego i uratował biłgorajanom zwycięstwo. W konfrontacji z Kłosem najwyraźniej limit szczęścia został wyczerpany.

Kłos Chełm – Łada 1945 Biłgoraj 3:2 (2:1)
Bramki: Dawid Stepaniuk 6′, Łukasz Drzewicki 45′, 90′ (rzut karny) – Paweł Nawrocki 38′, Arkadiusz Czok 90+4′

Kłos: Porzyc – Kowalski, Ciechoński, Stepaniuk, Siatka, Flis, Bala, Bryk (90′ Lewkowicz), P. Gierczak, Janas (70′ Chmiel), Drzewicki (90+4′ Huk)

Łada: Szawara – Poliwka (46′ Kuliński), Mulawa (79′ Paluch), Sobótka, Mielniczek, Myszak (70′ Dycha), Nawrocki, Chmura, Misiarz, Perin, Czok

Żółte kartki: Damian Flis, Patryk Gierczak, Michał Siatka – Dariusz Kuliński (dwie), Jurij Perin, Paweł Sobótka
Czerwona kartka:
 Dariusz Kuliński 88′ (za drugą żółtą).

 

 

 

Autor: Daniel Czubara
R E K L A M A    B A N N E R   I
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
Poniżej uruchomiliśmy nowe narzędzie do komentowania. Proponujemy to rozwiązanie, aby ograniczyć podszywanie się pod użytkowników oraz hejt. Uruchamiamy je na razie w formie testów, ale jeśli spełni oczekiwania zastąpi obecnie dostępne komentarze. Zapraszamy do testowania.
  • "Anonim" dnia 17 sierpnia 2017 o godzinie 16:51:05 napisał:
    Wygląda na to że Stal Kraśnik będzie głównym konkurentem Hetmana do awansu, Tomasovia zaczyna gubić punkty.
    2
    1
    R E K L A M A

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podpis:

Publikując komentarz potwierdzam, że zapoznałem/am się z regulaminem usługi dostępnym na stronie (www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

Anty-spam:

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
Tofik
Co za kretyn kazał ściąć drzewa w st...
Tomasz.N
Czasami warto odświeżyć wizerunek bud...
hm
Ludzie wejdźcie na nieoficjalną stron...
mieszkaniec
widać Hetman znów w formie XD...
rynkowiec wielk...
Oj, jak się cieszę, jak się cieszę, ...
beduin
Najważniejsza reelekcja Pawia. A potem ...
Ciekawe...
skoro to taka "niewielka" kwota, to jak ...
okiem mieszkań...
30.000 zł to i tak o 8.000 zł mniej ...
klangor
Minister Sienkiewicz mówił" kamieni ku...
Żuk
do " Joanna" Jest okazja, żeby skoment...
Parafianka
30 tys. to nie jest suma za którą i og...
KL
Pisownia też na pałe, w szczególnośc...
gfe
No,wreszcie jakoś to wygląda.A budynki...
Plaża Open
Dziękujemy za relacje z konferencji ora...
Joanna
Ktoś kto pisał ten artykuł chyba nie ...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
R E K L A M A    B A N N E R    II
R E K L A M A B A N N E R III
Copyright © 2018 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny