R E K L A M A

Z I P

Biłgoraj | Hrubieszów | II. Region | Powiat Zamojski | Sport | Szczebrzeszyn | Tomaszów Lubelski | ZamośćDaniel Czubara23 maja 2018 FACEBOOK | 5245 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | (1)

Region: Tylko Hetman zwycięski

R E K L A M A    B O A R D

Tylko zamojski Hetman zdobył trzy punkty w minionej kolejce lubelskiej grupy IV ligi. Łada, Roztocze, Kryształ i Tomasovia poległy bez punktu w pojedynkach z rywalami.

Jak już wcześniej informowaliśmy Hetman pokonał Lewart Lubartów 2:1 po bramkach Kycki i Otręby. Niestety jest to jednak pyrrusowe zwycięstwo, bowiem awans do III ligi wywalczyła sobie Stal Kraśnik i o wyższą ligę zamościanom przyjdzie grać w kolejnym sezonie.

Hetman Zamość – Lewart Lubartów 2:1 (1:1)
Bramki: Rafał Kycko 15’ (rzut karny), Damian Otręba 80’ – Michał Zuber 7’

Hetman: Skrzypek – Otręba (90’ Kuśmierz), Dudek, Świech, Daszkiewicz – Myśliwiecki, Kycko, Solecki, Bednara (60’ Luterek), Stefański (77’ Daszek) – Paluch.

Lewart: Parzyszek – Piasek, Ponurek (60′ Pokrywka), Turewicz, Marzęda – Majewski (83′ Michna), Bujak, D. Pikul, Adamczuk, Szkutnik (66′ Iskierka) – Zuber.

Żółte kartki: Michał Paluch, Jakub Bednara, Damian Otręba – Michał Zuber, Arkadiusz Adamczuk.
.

Porażką 1:3 zakończyła się wyprawa piłkarzy Tomasovii do Łęcznej. Bramkę dla piłkarzy z Tomaszowa zdobył Ireneusz Baran. Była to jednak bramka honorowa bowiem rezerwy Górnika rozstrzygnęły wynik meczu już w I połowie. Przed Tomasovią teraz derbowe spotkanie z Roztoczem Szczebrzeszyn.

Górnik II Łęczna – Tomasovia Tomaszów Lubelski 3:1 (3:1)
Bramki: Jurij Wereszczak 17′, 29′, Łukasz Sosnowski 27′ – Ireneusz Baran 42′

Górnik: Amermajster – Fiedeń, Sosnowski, Skałecki, Szczerba – Greniuk (87′ Warecki), Najda, Aftyka, Pacek (84′ Orysz) – Talimdzioski, Wereszczak.

Tomasovia: Waśkiewicz – Szuta (65′ Staszczak), Piątkowski (30′ Kłos), Karwan (70’ Żurawski), Łeń – Orzechowski, Skiba, Mruk, Baran, Żerucha – Towbin.

Żółta kartka: Adrian Szczerba.

Dosłownie sekund zabrakło piłkarzom z Chrząszczowego Grodu by wywieźć punkt z meczu z Kłosem Chełm. Bramkę na 0:1 Roztocze straciło w samej końcówce, w doliczonym czasie gry. Ambicja i wola walki to za mało by utrzymać się w IV lidze i Roztocze może powoli przygotowywać się do występów w klasie okręgowej.

Kłos Chełm – Roztocze Szczebrzeszyn 1:0 (0:0)
Bramka: Arkadiusz Wałczyk 90+2′

Kłos: Porzyc – Ciechoński (74′ Król), Poznański, Kowalski, Wojciechowski – Bańkowski (60′ Bryk), Flis, Bala, Drzewicki – Wałczyk, Chmiel (46′ Stepaniuk).

Roztocze: Hadło – Strenciwilk, Zwolak, B. Mazur, Fediuk (90′ J. Wróbel) – Ł. Wróbel, Tomaszewski, Wajdyk, W. Mazur, Szatała – Gałka.

Żółte kartki: Kacper Tomaszewski x2, Mychajło Fediuk
Czerwona kartka: Kacper Tomaszewski 81′ (za drugą żółtą).

W pojedynku ze świeżo upieczonym III-ligowcem Łada Biłgoraj nie miała najmniejszych szans. Stal po meczu mogła odkorkować szampana, zaś Łada musi szukać szczęścia i punktów w kolejnych meczach.

Stal Kraśnik – Łada 1945 Biłgoraj 4:0 (2:0)
Bramki: Rafał Król 12’, Filip Drozd 37’, Arkadiusz Maj 63’, Grzegorz Leziak 90’

Stal: Ciołek – Gajewski, Pietroń, Leziak (90+1’ Woźniak), Lutsyk (49’ Chomczyk) – Szewc (86’ Orzeł), Król, Skrzyński (42’ Wojtaszek), Czelej (68’ Kędra) – Drozd, Maj.

Łada: Szawara – Kuliński, Sobótka, Chmura, Myszak – Mielniczek (60’ Misiarz), Birut (66’ Nawrocki), Oleksiuk, Skubis (78’ Krzyżan), Rataj (73’ Hanas) – Perin.

Żółte kartki: Jakub Czelej, Anton Lutsyk – Michał Mielniczek.

Bez punktów ze Żmudzi wrócił Kryształ Werbkowice. Podopieczni trenera Roberta Wieczerzaka przegrali 1:2 a mogli przegrać jeszcze wyżej. Na szczęście w końcówce meczu Pogorzelec nie wykorzystał rzutu karnego.

Victoria Żmudź – Kryształ Werbkowice 2:1 (1:1)
Bramki:
Tomasz Pogorzelec 7’ (rzut karny), Jurij Furta 81’ – Adrian Wołoch 45’

Victoria: Seniuk – Gregorowicz, Paskiv, Pogorzelec, Brodalski – Kasprzycki, Zwolak, K. Sawa (68’ Misztal), Furta – Pakuła, Żmuda (90’ Sz. Sawa).

Kryształ: Suchodolski – Wójtowicz, Śmiałko, Dobromilski, Dec – Kaczoruk, Borys (65’ Wurszt), Nowak (75’ Drewniak), Czady, A. Wołoch (85’ Łappo) – Rybka.

Żółte kartki: Tomasz Pogorzelec, Jurij Furta – Dawid Wurszt, Hubert Czady, Paweł Kaczoruk, Adrian Wołoch, Szymon Dec
Niewykorzystany rzut karny: Tomasz Pogorzelec 83’ (nie trafił w bramkę).

 

(źródło: lubsport.pl)
.

 

Autor: Daniel Czubara
R E K L A M A    B A N N E R   I
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW

Dodaj komentarz

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
ad11
Raczej, to nie będzie dobre rozwiązani...
KJL
Czy będzie jakiś poczęstunek napojem ...
kibic
A konkretnie Barnor Bright, grywał nawe...
Prezes
Pomocnik z Ghany na testach w Hetmanie...
KL
Byle jakie szybkie żarcie dla motłochu...
Doping
Nie ma i nie będzie (klask, klask), nie...
roman2
Typowy chłop ze wsi maluje pasy a psy ...
stara mapa
moze wg nich Lublin jest na Roztoczu :D...
L
Zamieszczenie informacji o Kongresie Św...
Marek
A możne atrapę prawdziwej zebry, nogam...
Który stopień jest najgroźniejszy pie...
klon
Temat spalarni śmieci też ucichł. Czy...
Parafianka
A poza tym, dlaczego na plakacie jest ż...
Parafianka
Na miłość boską, tylko nie straszcie...
Mirek
"Wg. wpisu" - czy pan Robert Moteka nie ...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
R E K L A M A    B A N N E R    II
R E K L A M A B A N N E R III
Copyright © 2018 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny