R E K L A M A

Z I P

Biłgoraj | Hrubieszów | II. Region | Powiat Zamojski | Sport | Szczebrzeszyn | Tomaszów Lubelski | ZamośćDaniel Czubara23 maja 2018 FACEBOOK | 4539 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | (1) ()

Region: Tylko Hetman zwycięski

Tylko zamojski Hetman zdobył trzy punkty w minionej kolejce lubelskiej grupy IV ligi. Łada, Roztocze, Kryształ i Tomasovia poległy bez punktu w pojedynkach z rywalami.

Jak już wcześniej informowaliśmy Hetman pokonał Lewart Lubartów 2:1 po bramkach Kycki i Otręby. Niestety jest to jednak pyrrusowe zwycięstwo, bowiem awans do III ligi wywalczyła sobie Stal Kraśnik i o wyższą ligę zamościanom przyjdzie grać w kolejnym sezonie.

Hetman Zamość – Lewart Lubartów 2:1 (1:1)
Bramki: Rafał Kycko 15’ (rzut karny), Damian Otręba 80’ – Michał Zuber 7’

Hetman: Skrzypek – Otręba (90’ Kuśmierz), Dudek, Świech, Daszkiewicz – Myśliwiecki, Kycko, Solecki, Bednara (60’ Luterek), Stefański (77’ Daszek) – Paluch.

Lewart: Parzyszek – Piasek, Ponurek (60′ Pokrywka), Turewicz, Marzęda – Majewski (83′ Michna), Bujak, D. Pikul, Adamczuk, Szkutnik (66′ Iskierka) – Zuber.

Żółte kartki: Michał Paluch, Jakub Bednara, Damian Otręba – Michał Zuber, Arkadiusz Adamczuk.
.

Porażką 1:3 zakończyła się wyprawa piłkarzy Tomasovii do Łęcznej. Bramkę dla piłkarzy z Tomaszowa zdobył Ireneusz Baran. Była to jednak bramka honorowa bowiem rezerwy Górnika rozstrzygnęły wynik meczu już w I połowie. Przed Tomasovią teraz derbowe spotkanie z Roztoczem Szczebrzeszyn.

Górnik II Łęczna – Tomasovia Tomaszów Lubelski 3:1 (3:1)
Bramki: Jurij Wereszczak 17′, 29′, Łukasz Sosnowski 27′ – Ireneusz Baran 42′

Górnik: Amermajster – Fiedeń, Sosnowski, Skałecki, Szczerba – Greniuk (87′ Warecki), Najda, Aftyka, Pacek (84′ Orysz) – Talimdzioski, Wereszczak.

Tomasovia: Waśkiewicz – Szuta (65′ Staszczak), Piątkowski (30′ Kłos), Karwan (70’ Żurawski), Łeń – Orzechowski, Skiba, Mruk, Baran, Żerucha – Towbin.

Żółta kartka: Adrian Szczerba.

Dosłownie sekund zabrakło piłkarzom z Chrząszczowego Grodu by wywieźć punkt z meczu z Kłosem Chełm. Bramkę na 0:1 Roztocze straciło w samej końcówce, w doliczonym czasie gry. Ambicja i wola walki to za mało by utrzymać się w IV lidze i Roztocze może powoli przygotowywać się do występów w klasie okręgowej.

Kłos Chełm – Roztocze Szczebrzeszyn 1:0 (0:0)
Bramka: Arkadiusz Wałczyk 90+2′

Kłos: Porzyc – Ciechoński (74′ Król), Poznański, Kowalski, Wojciechowski – Bańkowski (60′ Bryk), Flis, Bala, Drzewicki – Wałczyk, Chmiel (46′ Stepaniuk).

Roztocze: Hadło – Strenciwilk, Zwolak, B. Mazur, Fediuk (90′ J. Wróbel) – Ł. Wróbel, Tomaszewski, Wajdyk, W. Mazur, Szatała – Gałka.

Żółte kartki: Kacper Tomaszewski x2, Mychajło Fediuk
Czerwona kartka: Kacper Tomaszewski 81′ (za drugą żółtą).

W pojedynku ze świeżo upieczonym III-ligowcem Łada Biłgoraj nie miała najmniejszych szans. Stal po meczu mogła odkorkować szampana, zaś Łada musi szukać szczęścia i punktów w kolejnych meczach.

Stal Kraśnik – Łada 1945 Biłgoraj 4:0 (2:0)
Bramki: Rafał Król 12’, Filip Drozd 37’, Arkadiusz Maj 63’, Grzegorz Leziak 90’

Stal: Ciołek – Gajewski, Pietroń, Leziak (90+1’ Woźniak), Lutsyk (49’ Chomczyk) – Szewc (86’ Orzeł), Król, Skrzyński (42’ Wojtaszek), Czelej (68’ Kędra) – Drozd, Maj.

Łada: Szawara – Kuliński, Sobótka, Chmura, Myszak – Mielniczek (60’ Misiarz), Birut (66’ Nawrocki), Oleksiuk, Skubis (78’ Krzyżan), Rataj (73’ Hanas) – Perin.

Żółte kartki: Jakub Czelej, Anton Lutsyk – Michał Mielniczek.

Bez punktów ze Żmudzi wrócił Kryształ Werbkowice. Podopieczni trenera Roberta Wieczerzaka przegrali 1:2 a mogli przegrać jeszcze wyżej. Na szczęście w końcówce meczu Pogorzelec nie wykorzystał rzutu karnego.

Victoria Żmudź – Kryształ Werbkowice 2:1 (1:1)
Bramki:
Tomasz Pogorzelec 7’ (rzut karny), Jurij Furta 81’ – Adrian Wołoch 45’

Victoria: Seniuk – Gregorowicz, Paskiv, Pogorzelec, Brodalski – Kasprzycki, Zwolak, K. Sawa (68’ Misztal), Furta – Pakuła, Żmuda (90’ Sz. Sawa).

Kryształ: Suchodolski – Wójtowicz, Śmiałko, Dobromilski, Dec – Kaczoruk, Borys (65’ Wurszt), Nowak (75’ Drewniak), Czady, A. Wołoch (85’ Łappo) – Rybka.

Żółte kartki: Tomasz Pogorzelec, Jurij Furta – Dawid Wurszt, Hubert Czady, Paweł Kaczoruk, Adrian Wołoch, Szymon Dec
Niewykorzystany rzut karny: Tomasz Pogorzelec 83’ (nie trafił w bramkę).

 

(źródło: lubsport.pl)
.

 

Autor: Daniel Czubara
R E K L A M A    B A N N E R   I
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
Poniżej uruchomiliśmy nowe narzędzie do komentowania. Proponujemy to rozwiązanie, aby ograniczyć podszywanie się pod użytkowników oraz hejt. Uruchamiamy je na razie w formie testów, ale jeśli spełni oczekiwania zastąpi obecnie dostępne komentarze. Zapraszamy do testowania.

Dodaj komentarz

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
KJL
Czy będzie jakiś poczęstunek napojem ...
kibic
A konkretnie Barnor Bright, grywał nawe...
Prezes
Pomocnik z Ghany na testach w Hetmanie...
KL
Byle jakie szybkie żarcie dla motłochu...
Doping
Nie ma i nie będzie (klask, klask), nie...
roman2
Typowy chłop ze wsi maluje pasy a psy ...
stara mapa
moze wg nich Lublin jest na Roztoczu :D...
L
Zamieszczenie informacji o Kongresie Św...
Marek
A możne atrapę prawdziwej zebry, nogam...
Który stopień jest najgroźniejszy pie...
klon
Temat spalarni śmieci też ucichł. Czy...
Parafianka
A poza tym, dlaczego na plakacie jest ż...
Parafianka
Na miłość boską, tylko nie straszcie...
Mirek
"Wg. wpisu" - czy pan Robert Moteka nie ...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
R E K L A M A    B A N N E R    II
R E K L A M A B A N N E R III
Copyright © 2018 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny