Biłgoraj | Hrubieszów | II. Region | Powiat Zamojski | Sport | Szczebrzeszyn | Tomaszów Lubelski | ZamośćDaniel Czubara23 maja 2018 FACEBOOK | 0 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | (1)

Region: Tylko Hetman zwycięski

R E K L A M A    B O A R D

Tylko zamojski Hetman zdobył trzy punkty w minionej kolejce lubelskiej grupy IV ligi. Łada, Roztocze, Kryształ i Tomasovia poległy bez punktu w pojedynkach z rywalami.

Jak już wcześniej informowaliśmy Hetman pokonał Lewart Lubartów 2:1 po bramkach Kycki i Otręby. Niestety jest to jednak pyrrusowe zwycięstwo, bowiem awans do III ligi wywalczyła sobie Stal Kraśnik i o wyższą ligę zamościanom przyjdzie grać w kolejnym sezonie.

Hetman Zamość – Lewart Lubartów 2:1 (1:1)
Bramki: Rafał Kycko 15’ (rzut karny), Damian Otręba 80’ – Michał Zuber 7’

Hetman: Skrzypek – Otręba (90’ Kuśmierz), Dudek, Świech, Daszkiewicz – Myśliwiecki, Kycko, Solecki, Bednara (60’ Luterek), Stefański (77’ Daszek) – Paluch.

Lewart: Parzyszek – Piasek, Ponurek (60′ Pokrywka), Turewicz, Marzęda – Majewski (83′ Michna), Bujak, D. Pikul, Adamczuk, Szkutnik (66′ Iskierka) – Zuber.

Żółte kartki: Michał Paluch, Jakub Bednara, Damian Otręba – Michał Zuber, Arkadiusz Adamczuk.
.

Porażką 1:3 zakończyła się wyprawa piłkarzy Tomasovii do Łęcznej. Bramkę dla piłkarzy z Tomaszowa zdobył Ireneusz Baran. Była to jednak bramka honorowa bowiem rezerwy Górnika rozstrzygnęły wynik meczu już w I połowie. Przed Tomasovią teraz derbowe spotkanie z Roztoczem Szczebrzeszyn.

Górnik II Łęczna – Tomasovia Tomaszów Lubelski 3:1 (3:1)
Bramki: Jurij Wereszczak 17′, 29′, Łukasz Sosnowski 27′ – Ireneusz Baran 42′

Górnik: Amermajster – Fiedeń, Sosnowski, Skałecki, Szczerba – Greniuk (87′ Warecki), Najda, Aftyka, Pacek (84′ Orysz) – Talimdzioski, Wereszczak.

Tomasovia: Waśkiewicz – Szuta (65′ Staszczak), Piątkowski (30′ Kłos), Karwan (70’ Żurawski), Łeń – Orzechowski, Skiba, Mruk, Baran, Żerucha – Towbin.

Żółta kartka: Adrian Szczerba.

Dosłownie sekund zabrakło piłkarzom z Chrząszczowego Grodu by wywieźć punkt z meczu z Kłosem Chełm. Bramkę na 0:1 Roztocze straciło w samej końcówce, w doliczonym czasie gry. Ambicja i wola walki to za mało by utrzymać się w IV lidze i Roztocze może powoli przygotowywać się do występów w klasie okręgowej.

Kłos Chełm – Roztocze Szczebrzeszyn 1:0 (0:0)
Bramka: Arkadiusz Wałczyk 90+2′

Kłos: Porzyc – Ciechoński (74′ Król), Poznański, Kowalski, Wojciechowski – Bańkowski (60′ Bryk), Flis, Bala, Drzewicki – Wałczyk, Chmiel (46′ Stepaniuk).

Roztocze: Hadło – Strenciwilk, Zwolak, B. Mazur, Fediuk (90′ J. Wróbel) – Ł. Wróbel, Tomaszewski, Wajdyk, W. Mazur, Szatała – Gałka.

Żółte kartki: Kacper Tomaszewski x2, Mychajło Fediuk
Czerwona kartka: Kacper Tomaszewski 81′ (za drugą żółtą).

W pojedynku ze świeżo upieczonym III-ligowcem Łada Biłgoraj nie miała najmniejszych szans. Stal po meczu mogła odkorkować szampana, zaś Łada musi szukać szczęścia i punktów w kolejnych meczach.

Stal Kraśnik – Łada 1945 Biłgoraj 4:0 (2:0)
Bramki: Rafał Król 12’, Filip Drozd 37’, Arkadiusz Maj 63’, Grzegorz Leziak 90’

Stal: Ciołek – Gajewski, Pietroń, Leziak (90+1’ Woźniak), Lutsyk (49’ Chomczyk) – Szewc (86’ Orzeł), Król, Skrzyński (42’ Wojtaszek), Czelej (68’ Kędra) – Drozd, Maj.

Łada: Szawara – Kuliński, Sobótka, Chmura, Myszak – Mielniczek (60’ Misiarz), Birut (66’ Nawrocki), Oleksiuk, Skubis (78’ Krzyżan), Rataj (73’ Hanas) – Perin.

Żółte kartki: Jakub Czelej, Anton Lutsyk – Michał Mielniczek.

Bez punktów ze Żmudzi wrócił Kryształ Werbkowice. Podopieczni trenera Roberta Wieczerzaka przegrali 1:2 a mogli przegrać jeszcze wyżej. Na szczęście w końcówce meczu Pogorzelec nie wykorzystał rzutu karnego.

Victoria Żmudź – Kryształ Werbkowice 2:1 (1:1)
Bramki:
Tomasz Pogorzelec 7’ (rzut karny), Jurij Furta 81’ – Adrian Wołoch 45’

Victoria: Seniuk – Gregorowicz, Paskiv, Pogorzelec, Brodalski – Kasprzycki, Zwolak, K. Sawa (68’ Misztal), Furta – Pakuła, Żmuda (90’ Sz. Sawa).

Kryształ: Suchodolski – Wójtowicz, Śmiałko, Dobromilski, Dec – Kaczoruk, Borys (65’ Wurszt), Nowak (75’ Drewniak), Czady, A. Wołoch (85’ Łappo) – Rybka.

Żółte kartki: Tomasz Pogorzelec, Jurij Furta – Dawid Wurszt, Hubert Czady, Paweł Kaczoruk, Adrian Wołoch, Szymon Dec
Niewykorzystany rzut karny: Tomasz Pogorzelec 83’ (nie trafił w bramkę).

 

(źródło: lubsport.pl)
.

 

Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie?
Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 0.
Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.
Autor: Daniel Czubara
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podpis:

Publikując komentarz potwierdzam, że zapoznałem/am się z regulaminem usługi dostępnym na stronie (www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
historyk
Żadnego konfliktu między Zamościem a ...
Powinni grać na hali Osir tam gdzie gra...
Lidia
Radny Nowakowski WSTYD, żeby tak sie ub...
Thomas
Głos potrzebny, ale głos spó...
kmicic
a i jeszcze jedno, dla rozluźnienia emo...
mieszkaniec
drogi ,,Polak'u" - widać nie znasz życ...
zdrovit
Jaki problem, żeby tak duża firma jak ...
ad111
I już pisiorskie trolle się zleciały ...
Mefisto
Och, jakież to trzeba mieć kwalifikacj...
mama
Całkowicie zgadzam się z "rodzicem". W...
Polak
Drogi mieszkańcu, to jest wolny kraj (j...
martinez
Jak można w nieskończoność głosowa...
mieszkaniec
ależ ta grupa zawodowa ma takie przywil...
jan III
Kolumbarium w Zamościu już istnieje na...
rodzic
Bardzo prosimy by politycy na dole nie w...
Antyklerykał
Jak ci wszyscy mówią, że to autorytet...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
Copyright © 2019 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
PATRONAT | RSS | KONTAKT | PLIKI COOCKIE | POLITYKA PRYWATNOŚCI | istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018