II. Region | Polityka i SamorządDaniel Czubara25 stycznia 2018 FACEBOOK | 0 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | 19 komentarzy

Region: Trwa casting na kandydatów w Kukiz’15

Fot. Daniel Czubara

-Samorządy są Wasze! Każdemu Obywatelowi otwieramy możliwość kandydowania wbrew partiom politycznym.- zachęca zamojski poseł Jarosław Sachajko z ruchu Kukiz’15.

Żeby być samorządowcem nie trzeba należeć do partii, trzeba chcieć pracować dla dobra lokalnych społeczności.- zapowiada poseł Sachajko i przypomina o trwającej akcji „Samorządy z Kukizem”.

Otwieramy obywatelom drogę do współtworzenia władz lokalnych. W tym celu uruchomiliśmy specjalnie przygotowaną stronę www.samorzadyzkukizem.pl Za jej pośrednictwem Obywatele mogą zgłaszać swoje kandydatury do wyborów samorządowych. Już dziś dołączcie do nas i wspólnie zmieniajmy polski samorząd! – apeluje parlamentarzysta.

Więcej i szerzej o akcji ruchu Kukiz’15 odnośnie wyborów samorządowych pisaliśmy już na łamach roztocze.net TUTAJ. Przypomnijmy, że w podobny sposób swego czasu poszukiwały kandydatów takie ugrupowania jak Ruch Palikota czy Demokracja Bezpośrednia.

Jak Wam się podoba taki sposób wyłaniania kandydatów na samorządowców?

 

Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie?
Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 7.
Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.
Autor: Daniel Czubara
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 • "hubal" dnia 25 stycznia 2018 o godzinie 8:14:14 napisał:
  ok/ prosto i przejrzyście
  R E K L A M A
 • "magnar" dnia 25 stycznia 2018 o godzinie 8:16:36 napisał:
  Niestety poza działalnością posła Sachajko reszta zamojskiego K'15 jest praktycznie niewidoczna.
 • "Tekst nadesłany" dnia 25 stycznia 2018 o godzinie 8:49:50 napisał:
  jak sprawa Małgorzaty L.-K. ?
 • "Aska" dnia 25 stycznia 2018 o godzinie 9:15:52 napisał:
  do "tekst nadesłany" a czy ona z Kukiz?
 • "ad111" dnia 25 stycznia 2018 o godzinie 9:43:34 napisał:
  Czyli chłopaki z ONR i inncyh tzw. narodówców też mogą się znowu przyłączyć do kukizowców...?
 • "Tekst nadesłany" dnia 25 stycznia 2018 o godzinie 9:53:15 napisał:
  trudno powiedzieć, chyba od Zamoyskiego ale nie o to chodzi. Chodzi o to że nie ma żadnej informacji. Jakby nie było to jednak dyrektor w miejskim zakładzie. A i w kontekście takich reklam Zwolaka z "bezpieczeństwem" to zastanawiająca bierność roztocze.net w tym temacie. Chyba, że mają w tym interes i celowo nic nie piszą. Bo o gównie na szybie to był hicior pierwszej strony. Tak nowocześnie
 • "???" dnia 25 stycznia 2018 o godzinie 10:21:50 napisał:
  A kandydaci z zarzutami mogą być?
 • "por.zUbek" dnia 25 stycznia 2018 o godzinie 10:57:00 napisał:
  Użycie słowa "casting" w kontekście zgłaszania kandydatów do władz lokalnych jest lekko mówiąc nieee eleganckie..
 • "hehe" dnia 25 stycznia 2018 o godzinie 11:03:14 napisał:
  Faktycznie, jak na to patrzę, to pasowałoby bardziej słowo "łapanka".
 • "asd" dnia 25 stycznia 2018 o godzinie 11:04:15 napisał:
  Parodia.
  R E K L A M A
 • "mieszkaniec" dnia 25 stycznia 2018 o godzinie 11:39:23 napisał:
  Pomysł dobry, tylko jak odróżnić "dobrych" od "złych"? :/
 • "serafin" dnia 25 stycznia 2018 o godzinie 12:36:21 napisał:
  Droga Redakcjo czekamy na informacje o losie Małlgorzaty el-ka!
 • "Tomek" dnia 25 stycznia 2018 o godzinie 12:40:15 napisał:
  To ma być dobry pomysł ? Nic nie robią w Zamościu i nagle sobie przypomnieli, że wybory na jesieni to będą robić łapankę na listy wyborcze aby zapełnić. To żenada jest a nie dobry pomysł. Nikt normalny nie powinien się tam zgłaszać.
 • "ad111" dnia 25 stycznia 2018 o godzinie 13:56:32 napisał:
  Nie dość, że przybudówka PiS, to jeszcze kolaborują z faszystami, a do tego nie mają swojego zdania, tylko wstrzymują się od głosowania w sprawach istotnych vide Sachajko o czym już w innym wątku pisałem. Dajcie sobie siana. I pomyśleć, że na Was poprzednio głosowałem, bo ani PO, ani PiS, to nie moja bajka. A teraz do tej listy dopisuję Kukiz15. Szkoda.
 • "Horn" dnia 25 stycznia 2018 o godzinie 15:24:40 napisał:
  śmiem podejrzewać, że w takim razie wybór kandydata na prezydenta przez k'15 wyglądać będzie jak Randka w ciemno.
 • "chiński rok durnia" dnia 25 stycznia 2018 o godzinie 16:03:29 napisał:
  ad111- czytając wpisy to pozostaje Tobie tylko partia "Razem"..., a za wpis o "kolaborowaniu z faszystami"/ włoskimi rozumiem?../, to załatwienie sprawy w stylu Korwina byłoby zbyt honorowe jak dla osobnika Twojego pokroju. Pamiętaj jednak w swej miłości do lewicy, że propagowanie komunizmu też jest karalne. Tego, że różnic między faszyzmem, a nazizmem nie znasz, to nie chcę mi się komentować..
 • "ad111" dnia 25 stycznia 2018 o godzinie 17:04:48 napisał:
  Jedna sfołocz, a do tego nazizm niemiecki wywodzi się z faszyzmu włoskiego, tak wiec daruj sobie te akademickie dyskusje. Nie zaciemnisz faktów, że narodowcy, którzy popierają dziwaków i bezmózgów z lasów, którzy obchodzą urodziny Hitlera są też pośród kukizowców...
 • "qwert" dnia 25 stycznia 2018 o godzinie 17:28:17 napisał:
  Oni tak w całym kraju robią łapankę - nikt normalny i sensowny nie chce być już utożsamiany z Kukizem. Miota się od prawa do lewa i nie wiadomo co jutro strzeli do głowy. W dodatku jak widać najbliżej im do PISu.
 • "parafianka" dnia 25 stycznia 2018 o godzinie 22:20:23 napisał:
  Why not?

Comments are closed.

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
Jango Fett
Czy to faktycznie ma być obwodnica wewn...
KL
Następna głupia obwodnica. Zamościowi...
love_zamosc
Życze powodzenia w walce o prawa pracow...
MPK
"Jedziemy na wycieczkę, bierzemy misia ...
MPK
zibi - oj chyba jest za pozno...
Aha?
Poza tym, że info. średnio świeże i ...
Kmicic
PIS jest partią katolickich komunistów...
Kmicic
Kolejna partia socjalistów, która jesz...
Edyward
Pewnie był nawalony jak stodoła...
Tutejszy
Oby nowe ugrupowanie nue skończyło jak...
ja
Ja jadę, byłam na spotkaniu z Biedroni...
Buhaha
Nie do was wysłał tylko do wszystkich ...
K
Zapraszamy wszystkich chętnych na wyjaz...
zibi
to chyba jakas tragiczna pomylka.kto to ...
KL
Taki wyjazd powinien odbyć się na rowe...
PK
W sumie Biedroń odbierze głosy PO-KO i...
Umowa Biedronia (UB) - koleś jest tak p...
Jango Fett
Wysokie notowania ugrupowania, stosunkow...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
Copyright © 2019 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny
nakliyat evden eve istanbul evden eve nakliyat istanbul ofis tasima evden eve istanbul evden eve nakliyat depolama