R E K L A M A

Z I P

II. Region | Polityka i SamorządDaniel Czubara25 stycznia 2018 FACEBOOK | 5210 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | 19 komentarzy

Region: Trwa casting na kandydatów w Kukiz’15

Fot. Daniel Czubara
R E K L A M A    B O A R D

-Samorządy są Wasze! Każdemu Obywatelowi otwieramy możliwość kandydowania wbrew partiom politycznym.- zachęca zamojski poseł Jarosław Sachajko z ruchu Kukiz’15.

Żeby być samorządowcem nie trzeba należeć do partii, trzeba chcieć pracować dla dobra lokalnych społeczności.- zapowiada poseł Sachajko i przypomina o trwającej akcji “Samorządy z Kukizem”.

Otwieramy obywatelom drogę do współtworzenia władz lokalnych. W tym celu uruchomiliśmy specjalnie przygotowaną stronę www.samorzadyzkukizem.pl Za jej pośrednictwem Obywatele mogą zgłaszać swoje kandydatury do wyborów samorządowych. Już dziś dołączcie do nas i wspólnie zmieniajmy polski samorząd! – apeluje parlamentarzysta.

Więcej i szerzej o akcji ruchu Kukiz’15 odnośnie wyborów samorządowych pisaliśmy już na łamach roztocze.net TUTAJ. Przypomnijmy, że w podobny sposób swego czasu poszukiwały kandydatów takie ugrupowania jak Ruch Palikota czy Demokracja Bezpośrednia.

Jak Wam się podoba taki sposób wyłaniania kandydatów na samorządowców?

 

Autor: Daniel Czubara
R E K L A M A    B A N N E R   I
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 • "hubal" dnia 25 stycznia 2018 o godzinie 8:14:14 napisał:
  ok/ prosto i przejrzyście
  R E K L A M A
 • "magnar" dnia 25 stycznia 2018 o godzinie 8:16:36 napisał:
  Niestety poza działalnością posła Sachajko reszta zamojskiego K'15 jest praktycznie niewidoczna.
 • "Tekst nadesłany" dnia 25 stycznia 2018 o godzinie 8:49:50 napisał:
  jak sprawa Małgorzaty L.-K. ?
 • "Aska" dnia 25 stycznia 2018 o godzinie 9:15:52 napisał:
  do "tekst nadesłany" a czy ona z Kukiz?
 • "ad111" dnia 25 stycznia 2018 o godzinie 9:43:34 napisał:
  Czyli chłopaki z ONR i inncyh tzw. narodówców też mogą się znowu przyłączyć do kukizowców...?
 • "Tekst nadesłany" dnia 25 stycznia 2018 o godzinie 9:53:15 napisał:
  trudno powiedzieć, chyba od Zamoyskiego ale nie o to chodzi. Chodzi o to że nie ma żadnej informacji. Jakby nie było to jednak dyrektor w miejskim zakładzie. A i w kontekście takich reklam Zwolaka z "bezpieczeństwem" to zastanawiająca bierność roztocze.net w tym temacie. Chyba, że mają w tym interes i celowo nic nie piszą. Bo o gównie na szybie to był hicior pierwszej strony. Tak nowocześnie
 • "???" dnia 25 stycznia 2018 o godzinie 10:21:50 napisał:
  A kandydaci z zarzutami mogą być?
 • "por.zUbek" dnia 25 stycznia 2018 o godzinie 10:57:00 napisał:
  Użycie słowa "casting" w kontekście zgłaszania kandydatów do władz lokalnych jest lekko mówiąc nieee eleganckie..
 • "hehe" dnia 25 stycznia 2018 o godzinie 11:03:14 napisał:
  Faktycznie, jak na to patrzę, to pasowałoby bardziej słowo "łapanka".
 • "asd" dnia 25 stycznia 2018 o godzinie 11:04:15 napisał:
  Parodia.
  R E K L A M A
 • "mieszkaniec" dnia 25 stycznia 2018 o godzinie 11:39:23 napisał:
  Pomysł dobry, tylko jak odróżnić "dobrych" od "złych"? :/
 • "serafin" dnia 25 stycznia 2018 o godzinie 12:36:21 napisał:
  Droga Redakcjo czekamy na informacje o losie Małlgorzaty el-ka!
 • "Tomek" dnia 25 stycznia 2018 o godzinie 12:40:15 napisał:
  To ma być dobry pomysł ? Nic nie robią w Zamościu i nagle sobie przypomnieli, że wybory na jesieni to będą robić łapankę na listy wyborcze aby zapełnić. To żenada jest a nie dobry pomysł. Nikt normalny nie powinien się tam zgłaszać.
 • "ad111" dnia 25 stycznia 2018 o godzinie 13:56:32 napisał:
  Nie dość, że przybudówka PiS, to jeszcze kolaborują z faszystami, a do tego nie mają swojego zdania, tylko wstrzymują się od głosowania w sprawach istotnych vide Sachajko o czym już w innym wątku pisałem. Dajcie sobie siana. I pomyśleć, że na Was poprzednio głosowałem, bo ani PO, ani PiS, to nie moja bajka. A teraz do tej listy dopisuję Kukiz15. Szkoda.
 • "Horn" dnia 25 stycznia 2018 o godzinie 15:24:40 napisał:
  śmiem podejrzewać, że w takim razie wybór kandydata na prezydenta przez k'15 wyglądać będzie jak Randka w ciemno.
 • "chiński rok durnia" dnia 25 stycznia 2018 o godzinie 16:03:29 napisał:
  ad111- czytając wpisy to pozostaje Tobie tylko partia "Razem"..., a za wpis o "kolaborowaniu z faszystami"/ włoskimi rozumiem?../, to załatwienie sprawy w stylu Korwina byłoby zbyt honorowe jak dla osobnika Twojego pokroju. Pamiętaj jednak w swej miłości do lewicy, że propagowanie komunizmu też jest karalne. Tego, że różnic między faszyzmem, a nazizmem nie znasz, to nie chcę mi się komentować..
 • "ad111" dnia 25 stycznia 2018 o godzinie 17:04:48 napisał:
  Jedna sfołocz, a do tego nazizm niemiecki wywodzi się z faszyzmu włoskiego, tak wiec daruj sobie te akademickie dyskusje. Nie zaciemnisz faktów, że narodowcy, którzy popierają dziwaków i bezmózgów z lasów, którzy obchodzą urodziny Hitlera są też pośród kukizowców...
 • "qwert" dnia 25 stycznia 2018 o godzinie 17:28:17 napisał:
  Oni tak w całym kraju robią łapankę - nikt normalny i sensowny nie chce być już utożsamiany z Kukizem. Miota się od prawa do lewa i nie wiadomo co jutro strzeli do głowy. W dodatku jak widać najbliżej im do PISu.
 • "parafianka" dnia 25 stycznia 2018 o godzinie 22:20:23 napisał:
  Why not?

Dodaj komentarz

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
ad11
Raczej, to nie będzie dobre rozwiązani...
KJL
Czy będzie jakiś poczęstunek napojem ...
kibic
A konkretnie Barnor Bright, grywał nawe...
Prezes
Pomocnik z Ghany na testach w Hetmanie...
KL
Byle jakie szybkie żarcie dla motłochu...
Doping
Nie ma i nie będzie (klask, klask), nie...
roman2
Typowy chłop ze wsi maluje pasy a psy ...
stara mapa
moze wg nich Lublin jest na Roztoczu :D...
L
Zamieszczenie informacji o Kongresie Św...
Marek
A możne atrapę prawdziwej zebry, nogam...
Który stopień jest najgroźniejszy pie...
klon
Temat spalarni śmieci też ucichł. Czy...
Parafianka
A poza tym, dlaczego na plakacie jest ż...
Parafianka
Na miłość boską, tylko nie straszcie...
Mirek
"Wg. wpisu" - czy pan Robert Moteka nie ...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
R E K L A M A    B A N N E R    II
R E K L A M A B A N N E R III
Copyright © 2018 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny