R E K L A M A

Z I P

Lublin | Prawo i Biznes | ZamośćDaniel Czubara19 czerwca 2017

Region: Tak robi się biznes

Michał Wojtak; źródło: Facebook

R E K L A M A    B O A R D

R E K L A M A    B O X  I
R E K L A M A    B O X  II

Portal wMeritum.pl obchodzi swoje czwarte urodziny. Mimo młodego wieku już przebojem wdarł się na ogólnopolski medialny rynek. Jego redaktorem naczelnym jest pochodzący z Zamościa Michał Wojtak.

“I wtedy powiedziałem mu: Michał załóż sobie własny portal, a nie marudzisz.” – głosił na internetowym memie Lech Wałęsa. W taki żartobliwy sposób Michał Wojtak tłumaczy założenie wMeritum.pl . Portal po prawie czterech latach odnotowuje coraz wyższą oglądalność.

Sukces cieszy tym bardziej, że sam jestem pomysłodawcą, założycielem i prowadzącym tenże portal.- mówi młody rekin rynku medialnego. Jak mówi wszystko to powstało z niczego, bez wielkich nakładów finansowych, czy wsparcia firm. Ale od początku.

Michał ma( prawie) 26 lat. Pochodzi z Zamościa, jednak aktualnie mieszka w Lublinie. Ukończył III LO im. C.K. Norwida w Zamościu. Jest absolwentem prawa na UMCS w Lublinie. Aktualnie studiuj historię na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim. Mimo młodego wieku jest założycielem, właścicielem i redaktorem naczelnym ogólnopolskiego medium, czyli wMeritum.pl, portalu informacyjnego, przede wszystkim o charakterze informacyjno-publicystycznym, choć funkcjonują w nim również działy jak kultura oraz sport, gospodarka, czy motoryzacja. 

-Miło jest obserwować, że po czterech latach jesteśmy rozpoznawalni i zauważalni, a wszystko powstało praktycznie z niczego, bez wsparcia finansowego od wielkich firm, bez układów, oszustw i kłamstw, a jedynie dzięki niesamowitemu zaangażowaniu grupy wyjątkowych osób dosłownie z całej Polski. Optymistyczne jest także to, że udało nam się zyskać sympatię wielu ludzi w Polsce i za granicą (notujemy sporo odsłon z Wielkiej Brytanii, Irlandii, Niemiec, Stanów Zjednoczonych czy Holandii), którzy nawet zdecydowali się zrezygnować z innych portali internetowych na rzecz naszego. Portal powstał oddolnie i jest tworzony przez młodych i ambitnych ludzi, którzy chcą zmienić oblicze współczesnych mediów. Naszym celem jest jest dotarcie do osób, które mają dość medialnej papki, plotek, sensacji i bezwartościowych informacji, a chcą więcej rzetelności, profesjonalizmu oraz obiektywizmu. Staramy się codziennie przekazywać istotne informacje i wywoływać dyskusję wokół ważnych spraw i wydarzeń, które często są przemilczane lub przekłamywane przez media głównego nurtu.– cieszy się redaktor naczelny wMeritum.pl. Jak dodaje portal stale się rozwija i zyskuje na popularności.

-Budujące jest także to, że ciągle się rozwijamy, a z roku na rok i z miesiąca na miesiąc mamy coraz więcej odsłon i docieramy do coraz większej liczby odbiorców. Tylko w maju zanotowaliśmy ponad 5 mln odsłon, a z czasem będzie jeszcze więcej! Po wyborach prezydenckich i parlamentarnych wielu politologów, dziennikarzy, a także i samych polityków stwierdziło, że o wyniku w dużym stopniu zadecydował internet, co także powoduje, że wMeritum.pl ma przed sobą ogromną szansę rozwoju i kiedyś może stać się poważny graczem na rynku medialnym . – mówi Michał Wojtak. 

 

Autor: Daniel Czubara
Ty już wiesz. Teraz podziel się tym na Facebooku ze znajomymi.
Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie? Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 15 . Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.

Tagi, hashtagi i słowa klucze: ,
R E K L A M A    B A N N E R   I
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 • "Józef Bąk" dnia 19 czerwca 2017 o godzinie 9:42:21 napisał:
  I to jest portal na poziomie, nie jeden redaktorzyna mógłby tam się czegoś nauczyć zamiast te zlecone chaltury klepać.
  5
  4
 • R E K L A M A
 • ".N." dnia 19 czerwca 2017 o godzinie 13:26:28 napisał:
  ad111 to były ubek mentalność pozostała
  1
  8
 • "445" dnia 19 czerwca 2017 o godzinie 21:47:56 napisał:
  Taka tam bańka internetowa, za kilkanaście miesięcy nikt nie będzie wiedział co to jest i co to było.
  1
  4
 • "rysiek" dnia 19 czerwca 2017 o godzinie 23:22:43 napisał:
  @445: Nie musi to być "bańka internetowa". Klasyczna "bańka internetowa" odnosi się do sytuacji z przełomu wieków, gdy inwestorzy rzucili się na projekty związane z Internetem i nowymi technologiami, ale bez jasno określonego (albo nawet bez żadnego) modelu biznesowego. Nastąpiło "zachłyśnięcie się" Internetem i rosły serwisy, w przypadku których trudno było określić, kto jest klientem albo jak można by było je spieniężyć. Rynek reklamy internetowej był w powijakach. W ciągu prawie 20 lat wiele się zmieniło - zarówno jeśli chodzi o technologię, jak i zrozumienie tego, kim jest Internauta, jak do niego dotrzeć, jak oszacować jego wartość i co można mu zaoferować. Portale internetowe zaspokajają bardzo podstawowe potrzeby: trudno sobie wyobrazić, by ludzie przestali potrzebować informacji. Internet z powodzeniem wypiera drukowaną prasę codzienną (która dzisiaj nie ma już prawie żadnych zalet). Medialny "tort" jest spory i myślę, że jest na nim miejsce dla portali tworzonych przez młodych ludzi z pasją a nie tylko dla molochów z obcym kapitałem. Michał i jego ekipa zaczynali od zera i przetrwali już 4 lata powiększając swój zasięg. Ciężko pracują i myślę, że mają szansę zrobić coś ciekawego. :)
  4
  0
 • "Thomas" dnia 20 czerwca 2017 o godzinie 0:20:33 napisał:
  @rysiek - dokładnie tak. Przykładów jest wiele, ale fakt jest faktem, że portal który rozwija się uzyskuje taką a nie inną pozycję.
  1
  0


UWAGA!! Komentarze zawierajace więcej niż 1 link(adres strony) są blokowane automatycznie przez system antyspamowy. Publikacja ich wymaga interwencji administratora. Aby opublikować więcej niż jeden link zalecamy publikację ich w kolejnych komentarzach.

Zapoznałem się z regulaminem usługi dostępnym na stronie(www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

Anty-spam:

Do Rafał Zwola...
Panie radny tym wpisem udowodnił Pan, z...
Gekon
Tak obserwuję od dłuższego czasu, ze ...
Mi
Może Ursusy z Lublina W koncu jeżdżą...
Ja
A czy rozklady jazdy i oznaczenia tras w...
Ja
Tam jeden z tych panów już miał pomys...
pieszy
Na Akademickiej też jest niebezpieczne ...
.
cyt. Miasta Zamość, Gminy Zamość ora...
POdPIS
"przebudowę wraz z rozbudową części ...
Kosh
teraz na wesoło, jak satyra to satyra: ...
POdPIS
przecież to zwykły kibolski hejt a nie...
zamościak
p. Kmicic nie wąchaj tyle !, ewentualni...
racjonalizator
Wreszcie KOD coś wymyślił, zamiast ze...
Jurand
A może obniżka prądu panie Zagdanski ...
Kmicic
Właśnie Panie ,,Jaco" nie trzeba pomoc...
żołądek
wywracam się na lewą stronę jak oglą...
ciekawy
"... fabrycznie nowych, ekologicznych,.....
jaco
Dzisiaj w Mikołowie na przejściu dla p...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
R E K L A M A B A N N E R III
Copyright © 2017 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017