Społeczeństwo i patriotyzm | Tomaszów Lubelski | woj. lubelskieRedakcja25 marca 2019 FACEBOOK | 0 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | (0)

Region: Spartakiada Pamięci Ofiar Katastrofy Smoleńskiej

VI Spartakiada Dzieci i Młodzieży - Pamięci Ofiar Katastrofy Smoleńskiej
R E K L A M A    B O A R D

Komitet Organizacyjny VIII Spartakiady Dzieci i Młodzieży – Pamięci Ofiar Katastrofy Smoleńskiej zorganizował konferencję prasową, (25 marca 2019 r. o godz. 12.00) w Sali Urzędu Miasta w Tomaszowie Lubelskim.

W konferencji udział wezmą organizatorzy zawodów m. in. Poseł na Sejm RP – Sławomir Zawiślak, Burmistrz Tomaszowa Lubelskiego Wojciech Żukowski, Starosta Powiatu Tomaszowskiego Henryk Karwan.

Podczas konferencji do wiadomości opinii publicznej przekazane zostaną szczegółowe informacje na temat organizacji VIII Spartakiady Dzieci i Młodzieży – Pamięci Ofiar Katastrofy Smoleńskiej pod honorowym patronatem Posła na Sejm RP – Sławomira Zawiślaka, Wojewody Lubelskiego – Przemysława Czarnka oraz Marszałka Województwa Lubelskiego – Jarosława Stawiarskiego, która odbędzie się 5 kwietnia 2019 r. na obiektach Ośrodka Sportu i Rekreacji „Tomasovia” w Tomaszowie Lubelskim wraz z zaproszeniem do udziału w zawodach.

Komitet organizacyjny tegorocznej Spartakiady tworzą:

  • Poseł na Sejm RP – Sławomir Zawiślak, Światowy Związek Żołnierzy Armii Krajowej Okręg Zamość,
  • Burmistrz Miasta Tomaszów Lubelski – Wojciech Żukowski,
  • Starosta powiatu tomaszowskiego – Henryk Karwan oraz tomaszowski Klub Sportowy „TOMASOVIA”.

Zawody sportowe zostały zainicjowane przez głównego pomysłodawcę, Posła Sławomira Zawiślaka w pierwszą rocznicę Katastrofy Smoleńskiej. Coroczna tradycja organizacji powyższych zawodów jako wynik społecznej inicjatywy mieszkańców Zamojszczyzny i regionu, ma na celu upamiętnienie tragicznie zmarłych śp. prof. Lecha Kaczyńskiego Prezydenta RP, jego śp. małżonki Marii Kaczyńskiej oraz pozostałych 94 Ofiar Katastrofy Smoleńskiej.

W ramach Spartakiady młodzi ludzie rywalizują ze sobą w 14 konkurencjach biegowych, turnieju piłki ręcznej, siatkowej, nożnej oraz w turnieju szachowym. Od samego początku zawody sportowe cieszą się wielkim i niezmiennym powodzeniem. W ubiegłorocznej Spartakiadzie udział wzięło blisko 1000 zawodniczek i zawodników ze szkół podstawowych, gimnazjalnych, ponadgimnazjalnych oraz klubów sportowych z terenu Zamojszczyzny.

Na zakończenie zawodów organizatorzy, co roku, nagradzają zwycięzców poszczególnych konkurencji pucharami, medalami, dyplomami oraz nagrodami. Dodatkowo dla większej ilości zawodników przewidziano drobne upominki. Organizatorzy zaplanowali także poczęstunek dla wszystkich zawodników.

Szczegółowe informacje organizacyjne na temat zawodów będzie można znaleźć na stronach internetowych:
www.akzamosc.pl
www.tomasovia.pl
www.kuratorium.lublin.pl

Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie?
Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 2.
Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.
Autor: Redakcja
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
    R E K L A M A

Bądź pierwszy i skomentuj artykuł lub sytuację.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podpis:

Publikując komentarz potwierdzam, że zapoznałem/am się z regulaminem usługi dostępnym na stronie (www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

Anti-Spam Quiz:

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
Witold
Przypominam, że Świadkowie Jehowy nie ...
KL
Niesamowite na Zamojszczyźnie - kieruj...
KL
"Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi" - n...
Inżynier z Pet...
Widać ze Pan Farion startuje na posła ...
Krys
Rozumiem protest przeciw spalarni, ale n...
Żadne argumenty merytoryczne, finansowe...
z_boku
Niegdyś kiedy wysypisko znajdowało si...
zabrakło farby
sam napis bialy RONDO na asfalcie by wys...
ja z zamoscia
Wielka strata dla Zamościa. Super Facet...
observer
Czytałem "fachowe" wypowiedzi członkó...
ak
Powinniśmy wpisać śmieci na listę na...
zamoy
Na transparentach powinno być 'Nie chce...
Tutejszy
Nie wiem skąd się bierze u kierowców ...
ak
Jeżeli chodzi o prawo własności, to t...
observer
To jakieś myślenie głęboko socjalist...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
Copyright © 2019 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
PATRONAT | RSS | KONTAKT | PLIKI COOCKIE | POLITYKA PRYWATNOŚCI | istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018