R E K L A M A

Z I P

Chełm | II. Region | Lublin | Społeczeństwo i patriotyzm | ZamośćOliwia Bojar14 października 2017 FACEBOOK | 4537 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | 3 komentarze ()

Region: PKP modernizuje, remontuje i… zmienia rozkład jazdy

Torowisko. Fot. R. Moteka


Już od najbliższej niedzieli (15 października) znacznej zmianie ulega rozkład jazdy pociągów w naszym reg
ionie.

Powodem zmian jak czytamy w przesłanej przez Przewozy Regionalne informacji jest modernizacja oraz remonty prowadzone przez PKP Polskie Linie Kolejowe S.A.

W związku z tym m. in. na trasach linii 7 oraz 72 wprowadzono komunikacje zastępczą:
– linia nr 7- na odcinku Dęblin – Lublin – Dęblin kursuje autobusowa komunikacja zastępcza z zachowaniem skomunikowań na stacji Dęblin z pociągami POLREGIO w kierunku Łukowa z możliwością przesiadki na pociągi TLK Spółki PKP Intercity oraz pociągi Kolei Mazowieckich.
-linia nr 72 – autobusowa komunikacja zastępcza będzie uruchomiona za pociągi w relacji Lublin – Zamość Wschód – Lublin na odcinkach:
Zawada – Zamość Wschód – w dniach 6-10.11.2017r.
Zamość – Zawada – w dniach 13-15.11.20-17r.

Z uwagi na liczne zmiany w rozkładzie jazdy spowodowane remontem linii kolejowych pasażerowie powinni dokładnie zapoznać się z rozkładem jazdy przed planowaną podróżą.
Informacje o rozkładzie jazdy dostępne są w kasach biletowych, na plakatowych rozkładach jazdy, na stronie internetowej www.pkp.plk oraz www.polregio.pl.
Także u nas znajdziecie liniowy rozkład jazdy ważny od niedzieli:

Dęblin-Łuków od 15 X 17

Lublin-Chełm ważny od 15 X 17

Lublin-Dęblin od 15 X 17

Lublin-Lublin Airport od 15 X 17

Lublin-Parczew od 15 X 17

Lublin-Stalowa Wola Płd od 15 X 17

Lublin-Zamość od 15 X 17

Terespol-Łuków-Siedlce od 15 X 17

Autor: Oliwia Bojar
R E K L A M A    B A N N E R   I
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
Poniżej uruchomiliśmy nowe narzędzie do komentowania. Proponujemy to rozwiązanie, aby ograniczyć podszywanie się pod użytkowników oraz hejt. Uruchamiamy je na razie w formie testów, ale jeśli spełni oczekiwania zastąpi obecnie dostępne komentarze. Zapraszamy do testowania.
 • "Jaand" dnia 14 października 2017 o godzinie 13:59:12 napisał:
  Ciekawy jestem czy i kiedy będą wybudowane łącznice, które spowodują znaczne przyspieszenie szynobusu na trasie Zamość - Lublin - Zamość. Czas jazdy ma wynosić 1 godz. 20 minut i będzie to stanowiło alternatywę i konkurencję dla busów.
  7
  0
  R E K L A M A
 • "frrr" dnia 15 października 2017 o godzinie 14:35:59 napisał:
  Czy wyniknie coś z tego remontu na linii Zamość-Lublin?O ile czasu skróci się podróż?Zastanawiają kilkudniowe okresy remontu-jeśli by na tym się skończyło to ciekawe dlaczego nie można tego było zrobić wcześniej skoro nie były zbyt pracochłonne.Ta linia to chyba ostatnia nieremontowana trasa w Polsce.Tu prace powinny byly sie już zacząc w 1989 roku,to aż 28 lat opożnienia
  0
  0
 • "Anonim" dnia 15 października 2017 o godzinie 15:04:54 napisał:
  to w naszym regionie jeżdżą jakieś pociągi ?
  0
  0

Dodaj komentarz

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
KJL
Czy będzie jakiś poczęstunek napojem ...
kibic
A konkretnie Barnor Bright, grywał nawe...
Prezes
Pomocnik z Ghany na testach w Hetmanie...
KL
Byle jakie szybkie żarcie dla motłochu...
Doping
Nie ma i nie będzie (klask, klask), nie...
roman2
Typowy chłop ze wsi maluje pasy a psy ...
stara mapa
moze wg nich Lublin jest na Roztoczu :D...
L
Zamieszczenie informacji o Kongresie Św...
Marek
A możne atrapę prawdziwej zebry, nogam...
Który stopień jest najgroźniejszy pie...
klon
Temat spalarni śmieci też ucichł. Czy...
Parafianka
A poza tym, dlaczego na plakacie jest ż...
Parafianka
Na miłość boską, tylko nie straszcie...
Mirek
"Wg. wpisu" - czy pan Robert Moteka nie ...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
R E K L A M A    B A N N E R    II
R E K L A M A B A N N E R III
Copyright © 2018 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny