R E K L A M A

Z I P

Chełm | II. Region | Lublin | Społeczeństwo i patriotyzm | ZamośćOliwia Bojar14 października 2017 FACEBOOK | 5262 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | 3 komentarze

Region: PKP modernizuje, remontuje i… zmienia rozkład jazdy

Torowisko. Fot. R. Moteka


Już od najbliższej niedzieli (15 października) znacznej zmianie ulega rozkład jazdy pociągów w naszym reg
ionie.

Powodem zmian jak czytamy w przesłanej przez Przewozy Regionalne informacji jest modernizacja oraz remonty prowadzone przez PKP Polskie Linie Kolejowe S.A.

W związku z tym m. in. na trasach linii 7 oraz 72 wprowadzono komunikacje zastępczą:
– linia nr 7- na odcinku Dęblin – Lublin – Dęblin kursuje autobusowa komunikacja zastępcza z zachowaniem skomunikowań na stacji Dęblin z pociągami POLREGIO w kierunku Łukowa z możliwością przesiadki na pociągi TLK Spółki PKP Intercity oraz pociągi Kolei Mazowieckich.
-linia nr 72 – autobusowa komunikacja zastępcza będzie uruchomiona za pociągi w relacji Lublin – Zamość Wschód – Lublin na odcinkach:
Zawada – Zamość Wschód – w dniach 6-10.11.2017r.
Zamość – Zawada – w dniach 13-15.11.20-17r.

Z uwagi na liczne zmiany w rozkładzie jazdy spowodowane remontem linii kolejowych pasażerowie powinni dokładnie zapoznać się z rozkładem jazdy przed planowaną podróżą.
Informacje o rozkładzie jazdy dostępne są w kasach biletowych, na plakatowych rozkładach jazdy, na stronie internetowej www.pkp.plk oraz www.polregio.pl.
Także u nas znajdziecie liniowy rozkład jazdy ważny od niedzieli:

Dęblin-Łuków od 15 X 17

Lublin-Chełm ważny od 15 X 17

Lublin-Dęblin od 15 X 17

Lublin-Lublin Airport od 15 X 17

Lublin-Parczew od 15 X 17

Lublin-Stalowa Wola Płd od 15 X 17

Lublin-Zamość od 15 X 17

Terespol-Łuków-Siedlce od 15 X 17

Autor: Oliwia Bojar
R E K L A M A    B A N N E R   I
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 • "Jaand" dnia 14 października 2017 o godzinie 13:59:12 napisał:
  Ciekawy jestem czy i kiedy będą wybudowane łącznice, które spowodują znaczne przyspieszenie szynobusu na trasie Zamość - Lublin - Zamość. Czas jazdy ma wynosić 1 godz. 20 minut i będzie to stanowiło alternatywę i konkurencję dla busów.
  R E K L A M A
 • "frrr" dnia 15 października 2017 o godzinie 14:35:59 napisał:
  Czy wyniknie coś z tego remontu na linii Zamość-Lublin?O ile czasu skróci się podróż?Zastanawiają kilkudniowe okresy remontu-jeśli by na tym się skończyło to ciekawe dlaczego nie można tego było zrobić wcześniej skoro nie były zbyt pracochłonne.Ta linia to chyba ostatnia nieremontowana trasa w Polsce.Tu prace powinny byly sie już zacząc w 1989 roku,to aż 28 lat opożnienia
 • "Anonim" dnia 15 października 2017 o godzinie 15:04:54 napisał:
  to w naszym regionie jeżdżą jakieś pociągi ?

Dodaj komentarz

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
ad11
Raczej, to nie będzie dobre rozwiązani...
KJL
Czy będzie jakiś poczęstunek napojem ...
kibic
A konkretnie Barnor Bright, grywał nawe...
Prezes
Pomocnik z Ghany na testach w Hetmanie...
KL
Byle jakie szybkie żarcie dla motłochu...
Doping
Nie ma i nie będzie (klask, klask), nie...
roman2
Typowy chłop ze wsi maluje pasy a psy ...
stara mapa
moze wg nich Lublin jest na Roztoczu :D...
L
Zamieszczenie informacji o Kongresie Św...
Marek
A możne atrapę prawdziwej zebry, nogam...
Który stopień jest najgroźniejszy pie...
klon
Temat spalarni śmieci też ucichł. Czy...
Parafianka
A poza tym, dlaczego na plakacie jest ż...
Parafianka
Na miłość boską, tylko nie straszcie...
Mirek
"Wg. wpisu" - czy pan Robert Moteka nie ...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
R E K L A M A    B A N N E R    II
R E K L A M A B A N N E R III
Copyright © 2018 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny