R E K L A M A

Z I P

Lublin | Polityka i Samorząd | ZamośćOliwia Bojar19 lipca 2017 FACEBOOK | 4468 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | 6 komentarzy ()

Region: Nawet trzykrotne pobory w nagrodę

Szpital Papieski w Zamościu. Fot. R. Moteka
R E K L A M A    B O A R D

Zarząd Województwa Lubelskiego przyznał właśnie roczne nagrody dyrektorom szpitali.

Trzykrotnym miesięcznym wynagrodzeniem nagrodzono dyrektorów następujących placówek:

 • Samodzielnego Publicznego Szpitala Wojewódzkiego im. Jana Bożego w Lublinie,
 • Szpitala Wojewódzkiego im. Jana Pawła II w Zamościu
 • Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Białej Podlaskiej
 • Samodzielnego Publicznego Psychiatrycznego Zakładu Opiekuńczo-Leczniczego w Celejowie.

 

Dwukrotne miesięczne wynagrodzenie dostało natomiast pięciu dyrektorów m.in. kierownik Samodzielnego Publicznego Wojewódzkiego Szpitala Psychiatrycznego w Radecznicy, Wojewódzkiego Szpitala dla Nerwowo i Psychicznie Chorych w Suchowoli oraz Kolejowego Szpitala Uzdrowiskowego w Nałęczowie.

Jednokrotne wynagrodzenie – najniższa z przyznanych nagród – otrzymało natomiast czterech dyrektorów.

Zarząd Województwa przyznaje nagrody dyrektorom tych placówek, które osiągnęły dodatni wynik finansowy. Nagradzane są również osiągnięcia w zarządzaniu.

Autor: Oliwia Bojar
R E K L A M A    B A N N E R   I
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
Poniżej uruchomiliśmy nowe narzędzie do komentowania. Proponujemy to rozwiązanie, aby ograniczyć podszywanie się pod użytkowników oraz hejt. Uruchamiamy je na razie w formie testów, ale jeśli spełni oczekiwania zastąpi obecnie dostępne komentarze. Zapraszamy do testowania.
 • "ad111" dnia 19 lipca 2017 o godzinie 9:47:48 napisał:
  Nagroda za oszczędności na pacjentach...? A jak tam SOR, podoba się jego działanie? Żenada.
  7
  1
  R E K L A M A
 • "znudzony" dnia 19 lipca 2017 o godzinie 10:56:41 napisał:
  Nasza służba zdrowia kulała zawsze . Jedynie w kampanii wyborczej kolejni ministrowie zdrowia wiedzieli jak zreformować służbę zdrowia, natomiast jak już zaczęli rządzić okazało się , że to dla nich czarna magia. Jednak tak złej sytuacji w służbie zdrowia nie było jeszcze nigdy. Jak widać nie dotyczy to jednak dyrektorów szpitali , bowiem oni mają się świetnie . Trzykrotność poborów dyrektorskich to zapewne ok 40 tys. zł . Polecam tą informację tym wszystkim, którzy na wizytę u lekarza lub na zabiegi czekają po parę miesięcy a nawet lat ?
  7
  0
 • "ass" dnia 19 lipca 2017 o godzinie 23:14:01 napisał:
  ZAMOJSKI SZPITAL TYO SKIEROWALNIA. KIERUJA DO INNYCH SZPITALI.
  2
  0
 • "niki" dnia 20 lipca 2017 o godzinie 14:54:53 napisał:
  Czy SOR działa? A jeśli tak to kiedy? Bo w niedziele i święta nie działa...
  1
  0
 • "ad111" dnia 20 lipca 2017 o godzinie 15:41:13 napisał:
  Na SOR najważniejsza jest salowa, która mnie wyrzuciła od Mamy, która już 6 godzinę czekała na wyniki badań na ławce i musiałem jej podać wodę i coś do jedzenia, bo jest cukrzykiem, ale na SOR nikogo z personelu to nie obchodzi. Kilka godzin później tj. około 1-szej w nocy Mama zadzwoniła do mnie, że właśnie ją wypisali i czeka na mnie pod szpitalem. 70-letnia kobieta z zespołem chorób (tarczyca, cukrzyca, serce, nadciśnienie itd.) przywieziona karetką z zaburzeniami sercowymi i dużym ciśnieniem tętniczym została w środku nocy wypisana z plikiem recept. Oto standardy SOR, ba taka praktyka powtórzyła się 3 - krotnie. Dopiero prywatne wizyty u lekarzy spowodowały chwilowe ustabilizowanie sytuacji. Bo przecież szpital nie będzie diagnozował. Kroplówka, kilka godzin na ławeczce, jakiś zastrzyk i aut.
  5
  1
 • "xxx" dnia 20 lipca 2017 o godzinie 18:47:03 napisał:
  ..........najważniejsza nagroda a nie pacjent. Szkoda tylko,że noszą imię takiego sławnego Polaka. Wstyd i żenada
  1
  0

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podpis:

Publikując komentarz potwierdzam, że zapoznałem/am się z regulaminem usługi dostępnym na stronie (www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

Anty-spam:

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
z_boku
To był drugi mecz z Sokołem Sieniawa, ...
Żuk minutę temu
Prawdopodobnie, ptaki gnieżdżące si...
Tofik
Co za kretyn kazał ściąć drzewa w st...
Tomasz.N
Czasami warto odświeżyć wizerunek bud...
hm
Ludzie wejdźcie na nieoficjalną stron...
mieszkaniec
widać Hetman znów w formie XD...
rynkowiec wielk...
Oj, jak się cieszę, jak się cieszę, ...
beduin
Najważniejsza reelekcja Pawia. A potem ...
Ciekawe...
skoro to taka "niewielka" kwota, to jak ...
okiem mieszkań...
30.000 zł to i tak o 8.000 zł mniej ...
klangor
Minister Sienkiewicz mówił" kamieni ku...
Żuk
do " Joanna" Jest okazja, żeby skoment...
Parafianka
30 tys. to nie jest suma za którą i og...
KL
Pisownia też na pałe, w szczególnośc...
gfe
No,wreszcie jakoś to wygląda.A budynki...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
R E K L A M A    B A N N E R    II
R E K L A M A B A N N E R III
Copyright © 2018 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny