Biłgoraj | Hrubieszów | II. Region | Powiat Zamojski | Sport | Szczebrzeszyn | Tomaszów LubelskiDaniel Czubara9 kwietnia 2018 FACEBOOK | 0 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | 3 komentarze

Region: Łada z tarczą, dramat Roztocza

R E K L A M A    B O A R D

Wygrana Łady, remis Tomasovii i porażki Kryształu oraz Roztocza Szczebrzeszyn -to bilans minionej kolejki IV ligi.

Ukraiński napastnik Jurij Perin zapewnił Ładzie trzy punkty i pierwsze wiosenne zwycięstwo. Zawodnik okazał się pewnym egzekutorem rzutu karnego.

Łada 1945 Biłgoraj – Lublinianka 1:0 (1:0)
Bramka: Jurij Perin 27′ (rzut karny)

Łada: Szawara – Mielniczek, Chmura, Sobótka, Myszak – Czok (82′ Szarlip), Birut (77′ Nawrocki), Oleksiuk, Rataj (89′ Skubis), Dycha (60′ Misiarz) – Perin (90+4′ Kuliński).

Lublinianka: Wrzosek – Kośka (75′ Dzyr), Kosiarczyk, Ptaszyński, Pioś (60′ Myszka) – Skoczylas, Sobiech, Waszczyński (55′ Stępień), Duduś (55′ Morenkov) – Bielak, Milcz (75′ Baran).

Żółte kartki: Michał Mielniczek, Bartłomiej Myszak, Arkadiusz Czok, Ivan Oleksiuk – Dawid Skoczylas, Kacper Duduś, Rafał Stępień, Paweł Bielak.

Przez bardzo długi czas Tomasovia prowadziła w meczu z Powiślakiem Końskowola. W 10′ prowadzenie gospodarzom dał Łukasz Mruk. W 67′ wyrównał Mateusz Kłyk i mecz skończył się podziałem punktów. Nie musiało tak być, ponieważ Kłyk strzelił również drugiego gola – jednak był na pozycji spalonej i bramka nie została uznana.

Tomasovia Tomaszów Lubelski – Powiślak Końskowola 1:1 (1:0)
Bramki: Łukasz Mruk 10’ – Mateusz Kłyk 67’

Tomasovia: Waśkiewicz (20’ Krawczyk) – Żurawski, Karwan, Smoła, Łeń – Karólak (82’ Piątkowski), Skiba, Staszczak, Baran (75′ Szuta), Orzechowski (60’ Kłos) – Mruk (65′ Krosman).

Powiślak: Żuber – Wankiewicz, Grzegorczyk, Antoniak, Leszczyński – Sułek (60’ Dudkowski), Banaszek, Mietlicki (73′ Fularski) – Kopeć, Kłyk, Pięta (66’ Kamola).

Żółte kartki: Karol Karólak – Rafał Banaszek, Kamil Leszczyński, Adrian Dudkowski.

O prawdziwym pechu mogą mówić kibice i piłkarze Roztocza Szczebrzeszyn. Po pierwszej połowie gospodarze prowadzili 1:0 po bramce Przemysława Gałki z rzutu karnego. To co stało się po przerwie nie może być określone jednak inaczej jak dramat. Najpierw w 49′ po błędzie bramkarza goście wyrównali, a dwie minuty później już prowadzili i nie oddali tego wyniku do samego końca. Szczęście było blisko, ale wystarczyły dwie minuty by skończył się sen o victorii.

Roztocze Szczebrzeszyn – Eko Różanka 1:2 (1:0)
Bramki: Przemysław Gałka 40’ (rzut karny) – Patryk Romaniuk 49’, Pavlo Sheluk 51’

Roztocze: Hadło – Szatała, Strenciwilk, B. Mazur, Klimkiewicz (65’ Zwolak) – Ł. Wróbel, Wajdyk, Kaznokha, Lavruk (55’ Bubiłek), Ł. Kornas (73’ Fediuk) – Gałka (60’ Kawałko). 

Eko: Polak – Prus, Jędrzejuk, Więcaszek, Bartnik – Sheluk (62’ Sztybel), Walaszek (78′ Wieliczuk), Błaszczuk, Magdysz (46’ Gołąb) – Waniowski, Romaniuk. 

Żółte kartki: Swiatosław Lavruk, Mychajło Kaznokha – Michał Walaszek.

Pogromem zakończył się wyjazd piłkarzy Kryształu Werbkowice do Lubartowa. Lewart urządził sobie ostre strzelanie i odprawił podopiecznych trenera Roberta Wieczerzaka z bagażem pięciu bramek. Jeśli Kryształ chce odegrać w rozgrywkach jakąś rolę to piłkarze powinni ten mecz wymazać z pamięci.

Lewart Lubartów – Kryształ Werbkowice 5:0 (3:0)
Bramki: Michał Zuber 15′, Dawid Pikul 21′, Karol Bujak 44′ (rzut karny), 89′, Arkadiusz Adamczuk 79′

Lewart: Parzyszek – Marzęda (46′ Michna), Ponurek, Piasek, Pęksa (68′ Majewski) – D. Pikul (71′ Iskierka), Szkutnik (66′ Terlecki), Bujak, A. Pikul, Pokrywka (57′ Adamczuk) – Zuber.

Kryształ: Filipczuk – Paw. Musiał (65′ Wurszt), Śmiałko, Dobromilski, K. Wołoch – Wójtowicz (46′ A. Wołoch), Sas (65′ Romański), Borys, Dec (46′ Nowak), Czady – Całka (72′ Nieradko).

Żółte kartki: Łukasz Śmiałko, Dawid Dobromilski, Dawid Wurszt.

Piłkarze Hetmana Zamość w tej kolejce pauzowali.

 

(źródło: lubsport.pl)

 

 

Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie?
Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 4.
Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.
Autor: Daniel Czubara
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 • "STYX" dnia 9 kwietnia 2018 o godzinie 9:28:20 napisał:
  Powinno się wprowadzić przepis zakazujacy odejścia z klubu zawodników tuż po wywalczeniu awansu. To tak a propos Roztocza.
  R E K L A M A
 • "..." dnia 9 kwietnia 2018 o godzinie 15:34:49 napisał:
  I zakaz odejścia po spadku ... i zakaz przyjścia przed awansem .... no geniusz ... hahahhhhh
 • "Schodzicie na psy" dnia 9 kwietnia 2018 o godzinie 18:57:14 napisał:
  Dramat roztocza trwa już od dawna i nie mówie o drużynie.

Comments are closed.

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
Roman 202
Co wy piszecie przez opieszałość ZSL ...
eljot
wie ktoś co się dzieje z Daszkiewiczem...
KL
Widzę, że Zamość dalej brnie w krety...
Zamość
"Król jest nagi". Rozczarowany-zgadzam ...
Rozczarowany
Jakiś czas temu na koncepcjach GDDKiA o...
ds
Sorry ale co ma Łuków do Zamościa?...
Mefisto
Prestiżowe konkursy i PWSZ :D:D:D:D Pic...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
Copyright © 2019 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
PATRONAT | RSS | KONTAKT | PLIKI COOCKIE | POLITYKA PRYWATNOŚCI | istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018
istanbul evden eve nakliyat istanbul Evden eve nakliyat ev esyasi depolama evden eve nakliyat nakliyat evden eve istanbul nakliyat istanbul evden eve nakliyat nakliyat şirketi istanbul evden eve istanbul evden eve nakliyat