R E K L A M A

Z I P

Biłgoraj | Hrubieszów | II. Region | Powiat Zamojski | Sport | Szczebrzeszyn | Tomaszów LubelskiDaniel Czubara9 kwietnia 2018 FACEBOOK | 0 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | 3 komentarze

Region: Łada z tarczą, dramat Roztocza

Wygrana Łady, remis Tomasovii i porażki Kryształu oraz Roztocza Szczebrzeszyn -to bilans minionej kolejki IV ligi.

Ukraiński napastnik Jurij Perin zapewnił Ładzie trzy punkty i pierwsze wiosenne zwycięstwo. Zawodnik okazał się pewnym egzekutorem rzutu karnego.

Łada 1945 Biłgoraj – Lublinianka 1:0 (1:0)
Bramka: Jurij Perin 27′ (rzut karny)

Łada: Szawara – Mielniczek, Chmura, Sobótka, Myszak – Czok (82′ Szarlip), Birut (77′ Nawrocki), Oleksiuk, Rataj (89′ Skubis), Dycha (60′ Misiarz) – Perin (90+4′ Kuliński).

Lublinianka: Wrzosek – Kośka (75′ Dzyr), Kosiarczyk, Ptaszyński, Pioś (60′ Myszka) – Skoczylas, Sobiech, Waszczyński (55′ Stępień), Duduś (55′ Morenkov) – Bielak, Milcz (75′ Baran).

Żółte kartki: Michał Mielniczek, Bartłomiej Myszak, Arkadiusz Czok, Ivan Oleksiuk – Dawid Skoczylas, Kacper Duduś, Rafał Stępień, Paweł Bielak.

Przez bardzo długi czas Tomasovia prowadziła w meczu z Powiślakiem Końskowola. W 10′ prowadzenie gospodarzom dał Łukasz Mruk. W 67′ wyrównał Mateusz Kłyk i mecz skończył się podziałem punktów. Nie musiało tak być, ponieważ Kłyk strzelił również drugiego gola – jednak był na pozycji spalonej i bramka nie została uznana.

Tomasovia Tomaszów Lubelski – Powiślak Końskowola 1:1 (1:0)
Bramki: Łukasz Mruk 10’ – Mateusz Kłyk 67’

Tomasovia: Waśkiewicz (20’ Krawczyk) – Żurawski, Karwan, Smoła, Łeń – Karólak (82’ Piątkowski), Skiba, Staszczak, Baran (75′ Szuta), Orzechowski (60’ Kłos) – Mruk (65′ Krosman).

Powiślak: Żuber – Wankiewicz, Grzegorczyk, Antoniak, Leszczyński – Sułek (60’ Dudkowski), Banaszek, Mietlicki (73′ Fularski) – Kopeć, Kłyk, Pięta (66’ Kamola).

Żółte kartki: Karol Karólak – Rafał Banaszek, Kamil Leszczyński, Adrian Dudkowski.

O prawdziwym pechu mogą mówić kibice i piłkarze Roztocza Szczebrzeszyn. Po pierwszej połowie gospodarze prowadzili 1:0 po bramce Przemysława Gałki z rzutu karnego. To co stało się po przerwie nie może być określone jednak inaczej jak dramat. Najpierw w 49′ po błędzie bramkarza goście wyrównali, a dwie minuty później już prowadzili i nie oddali tego wyniku do samego końca. Szczęście było blisko, ale wystarczyły dwie minuty by skończył się sen o victorii.

Roztocze Szczebrzeszyn – Eko Różanka 1:2 (1:0)
Bramki: Przemysław Gałka 40’ (rzut karny) – Patryk Romaniuk 49’, Pavlo Sheluk 51’

Roztocze: Hadło – Szatała, Strenciwilk, B. Mazur, Klimkiewicz (65’ Zwolak) – Ł. Wróbel, Wajdyk, Kaznokha, Lavruk (55’ Bubiłek), Ł. Kornas (73’ Fediuk) – Gałka (60’ Kawałko). 

Eko: Polak – Prus, Jędrzejuk, Więcaszek, Bartnik – Sheluk (62’ Sztybel), Walaszek (78′ Wieliczuk), Błaszczuk, Magdysz (46’ Gołąb) – Waniowski, Romaniuk. 

Żółte kartki: Swiatosław Lavruk, Mychajło Kaznokha – Michał Walaszek.

Pogromem zakończył się wyjazd piłkarzy Kryształu Werbkowice do Lubartowa. Lewart urządził sobie ostre strzelanie i odprawił podopiecznych trenera Roberta Wieczerzaka z bagażem pięciu bramek. Jeśli Kryształ chce odegrać w rozgrywkach jakąś rolę to piłkarze powinni ten mecz wymazać z pamięci.

Lewart Lubartów – Kryształ Werbkowice 5:0 (3:0)
Bramki: Michał Zuber 15′, Dawid Pikul 21′, Karol Bujak 44′ (rzut karny), 89′, Arkadiusz Adamczuk 79′

Lewart: Parzyszek – Marzęda (46′ Michna), Ponurek, Piasek, Pęksa (68′ Majewski) – D. Pikul (71′ Iskierka), Szkutnik (66′ Terlecki), Bujak, A. Pikul, Pokrywka (57′ Adamczuk) – Zuber.

Kryształ: Filipczuk – Paw. Musiał (65′ Wurszt), Śmiałko, Dobromilski, K. Wołoch – Wójtowicz (46′ A. Wołoch), Sas (65′ Romański), Borys, Dec (46′ Nowak), Czady – Całka (72′ Nieradko).

Żółte kartki: Łukasz Śmiałko, Dawid Dobromilski, Dawid Wurszt.

Piłkarze Hetmana Zamość w tej kolejce pauzowali.

 

(źródło: lubsport.pl)

 

 

Autor: Daniel Czubara
R E K L A M A    B A N N E R   I
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW

Dodaj komentarz

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
ad11
Raczej, to nie będzie dobre rozwiązani...
KJL
Czy będzie jakiś poczęstunek napojem ...
kibic
A konkretnie Barnor Bright, grywał nawe...
Prezes
Pomocnik z Ghany na testach w Hetmanie...
KL
Byle jakie szybkie żarcie dla motłochu...
Doping
Nie ma i nie będzie (klask, klask), nie...
roman2
Typowy chłop ze wsi maluje pasy a psy ...
stara mapa
moze wg nich Lublin jest na Roztoczu :D...
L
Zamieszczenie informacji o Kongresie Św...
Marek
A możne atrapę prawdziwej zebry, nogam...
Który stopień jest najgroźniejszy pie...
klon
Temat spalarni śmieci też ucichł. Czy...
Parafianka
A poza tym, dlaczego na plakacie jest ż...
Parafianka
Na miłość boską, tylko nie straszcie...
Mirek
"Wg. wpisu" - czy pan Robert Moteka nie ...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
R E K L A M A    B A N N E R    II
R E K L A M A B A N N E R III
Copyright © 2018 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny