Hrubieszów | II. Region | Powiat Zamojski | Sport | Szczebrzeszyn | Tomaszów Lubelski | ZamośćDaniel Czubara15 maja 2018 FACEBOOK | 0 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | (0)

Region: Łada na fali, Kryształ na łopatkach

Fot. Daniel Czubara
R E K L A M A    B O A R D

Łada zdobyła trzy punkty, Hetman i Tomasovia podzieliły się po jednym, zaś Kryształ i Roztocze straciły punkty i bramki – taki jest bilans minionej kolejki lubelskiej grupy IV ligi.

Jak już wcześniej pisaliśmy w derbowym meczu Tomasovia zremisowała z Hetmanem Zamość 1:1 i to gospodarze byli pod koniec spotkania bliżsi sukcesu, niż walczący o awans goście. Punkt Hetmanowi uratował Marcin Świech.

Tomasovia Tomaszów Lubelski – Hetman Zamość 1:1 (0:0)
Bramki: 
Karol Karólak 88’ – Marcin Świech 90+3’

Tomasovia: Waśkiewicz – Szuta, Piątkowski, Karwan (65’ Towbin), Łeń – Orzechowski, Skiba, Karólak, Żerucha, Mruk (70’ Świątek) – Kłos (60’ Baran).

Hetman: Skrzypek – Kanarek, Dudek, Świech, Daszkiewicz – Myśliwiecki (83’ Nastałek), Solecki (55’ Otręba), Kycko, Bednara, Stefański – Paluch.

Żółte kartki: Karol Karólak, Damian Szuta, Maciej Żerucha, Łukasz Mruk, Przemysław Orzechowski – Przemysław Kanarek, Rafał Kycko, Michał Paluch, Michał Dudek
Czerwona kartka: 
Przemysław Kanarek 88’ (za niesportowe zachowanie).

Trwa passa Łady Biłgoraj, która odnotowała już piąty mecz bez porażki. Tym razem biłgorajanie skromnie 1:0 odprawili Sokoła Adamów. Bohaterem Łady został Jurij Perin.

Łada 1945 Biłgoraj – Sokół Adamów 1:0 (0:0)
Bramka: Jurij Perin 57’

Łada: Szawara – Mielniczek, Kuliński, Chmura, Myszak – Nawrocki (60’ Misiarz), Birut, Oleksiuk, Rataj, Dycha (90+1’ Dziurdza) – Perin.

Sokół: Osial – Cydejko, Zdunek, Gromysz, K. Nowicki – Cąkała (60’ Grochowski), Szymański, Buga, Sokołowski, Bogucki – Borkowski.

Żółte kartki: Dariusz Kuliński, Jurij Perin – Sylwester Buga, Mateusz Cydejko.

Ambicja i wola walki to czasem za mało by wygrywać, czy zdobywać punkty. Przekonali się o tym piłkarze Roztocza Szczebrzeszyn. Mimo skupienia się na obronie i próbie kontrataków Roztocze zanotowało kolejną porażkę, tym razem z rezerwami Górnika Łęczna.

Roztocze Szczebrzeszyn – Górnik II Łęczna 0:1 (0:1)
Bramka: Bartłomiej Greniuk 42′

Roztocze: Ryń – Szatała, Zwolak (72′ W. Mazur), B. Mazur, Klimkiewicz (87′ J. Wróbel) – Ł. Wróbel (46′ Gałka), Strenciwilk (46′ Wajdyk), Lavruk (62′ Tomaszewski), Kaznokha, Ł. Kornas – Bubiłek.

Górnik II: Amermajster – J. Rojek, Fiedeń, Skałecki, Szczerba – Greniuk, Aftyka, Ilczuk, Pacek – Orysz (70′ Talimdzioski), Najda (85′ Warecki).

Żółte kartki: Przemysław Bubiłek, Mateusz Zwolak, Bartłomiej Mazur, Damian Wajdyk – Przemysław Ilczuk.

Kryształ z kolei przegrał po raz drugi z rzędu mecz u siebie. Katem werbkowiczan został Więcaszek, który wbił Kryształowi klasycznego hat-tricka.

Kryształ Werbkowice – Eko Różanka 0:3 (0:1)
Bramki: Wojciech Więcaszek 40’, 82’, 90’

Kryształ: Filipczuk – Wójtowicz, A. Całka, Dobromilski, K. Wołoch (65’ Borys) – Nowak (68’ Łappo), Kaczoruk (60’ Sas), Czady, Dec (62’ Nieradko), Rybka – A. Wołoch (69’ Reszczyński).

Eko: Polak – Bartnik (84’ Sztybel), Żakowski, Jędrzejuk, Sheluk – Waniowski, Błaszczuk, Wieliczuk (65’ S. Całka), Gołąb (72’ Prus) – P. Romaniuk, Więcaszek.

Żółte kartki: Hubert Czady, Szymon Dec, Dawid Dobromilski, Arkadiusz Sas – Patryk Błaszczuk, Marek Żakowski.

Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie?
Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 0.
Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.
Autor: Daniel Czubara
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
    R E K L A M A

Bądź pierwszy i skomentuj artykuł lub sytuację.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podpis:

Publikując komentarz potwierdzam, że zapoznałem/am się z regulaminem usługi dostępnym na stronie (www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
eh
Szkoda, że remont w sezonie turystyczny...
ja
Zgadzam się z opinią LZ. Zalew w zamo...
LZ
To chyba dawno nad zalewem nie byłeś. ...
Sylwia
Ja rozumiem,ze mieszkamy na prowincji,al...
Jaroo
Za to zdj�cie to powinien si� obrazi...
Widać że perspektywiczny .. weteran....
mieszkaniec
Zamojski zalew to syf. Nie powinni w og...
zamoscianin
w sumie jak by nie Gierek nie byloby uli...
Taka pawda
Bez sensu jest ta sonda....
Anita
Nie wiem jak Rudka, ale stawy Echo wysyc...
No name.....
A jeszcze lepiej skrytykować wszystko, ...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
Copyright © 2019 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
PATRONAT | RSS | KONTAKT | PLIKI COOCKIE | POLITYKA PRYWATNOŚCI | istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018