R E K L A M A

Z I P

2. Region | Biłgoraj | Powiat Zamojski | Sport | Szczebrzeszyn | Tomaszów Lubelski | ZamośćDaniel Czubara26 września 2017 FACEBOOK | 4432 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | (1) ()

Region: Hokejowy wynik Łady, zwycięstwa Hetmana i Tomasovii

R E K L A M A    B O A R D

Hetman wychodzi z kryzysu, w który zdaje się wpadać Kryształ Werbkowice. Łada remisuje z hokejowym wynikiem 4:4 w Żmudzi. Rzeź Roztocza w Kraśniku. To bilans kolejnej serii spotkań zamojskich IV-ligowców.

Jak już wcześniej informowaliśmy Hetman pod wodzą nowego trenera Jacka Ziarkowskiego pokonał Górnika II Łęczna 2:0. W końcówce spotkania z czerwoną kartkę z boiska wyleciał Jakub Bednara. To kolejne osłabienie trapionej kontuzjami drużyny przed derbowym spotkaniem z Roztoczem Szczebrzeszyn.

Hetman Zamość – Górnik II Łęczna 2:0 (0:0)
Bramki: Piotr Stefański 48′, Swiatosław Lavruk 90′

Hetman: Skrzypek – Kanarek, Żmuda, Bednara, Luterek, Turczyn (69′ Otręba), Mietlicki (60′ Lavruk), Solecki (46′ Stefański), Kupisz (82′ Gąska), Kycko, Paluch

Górnik II: P. Rojek – Jaroszyński, Wiech, Turek (70′ Budzyła), Fiedeń, Ilczuk, Skałecki, Szczerba, Olszewski, Najda (60′ Orysz), Greniuk

Żółta kartka: Piotr Stefański
Czerwona kartka:
 Jakub Bednara 81′ (za faul).

Samo Roztocze nie miało nic do powiedzenia w Kraśniku. W konfrontacji z liderująca ekipą Stali wystarczy powiedzieć, że wynik 0:4 to nie wstyd, bo inni obrywali mocniej.

Stal Kraśnik – Roztocze Szczebrzeszyn 4:0 (2:0)
Bramki: Rafał Król 15′, Damian Pietroń 23′, Daniel Szewc 66′, Emil Zieliński 71′

Stal: Kijańczuk – Gajewski, Żuber (46′ Pluder), Pietroń, Chomczyk (46′ Orzeł), Lutsyk (65′ Matysiak), Zieliński, Król, Szewc (75′ Leziak), Drozd, Maj (55′ Skrzyński)

Roztocze: Hadło (70′ Ryń) – Fediuk (46′ Wyrostkiewicz), Mazur, Wajdyk, Czarniecki, Bubiłek, Gałka, Rudakov, Ł. Kornas, Klimkiewicz (70′ Gulak), Daszek.

Niejako na własne życzenie z Kłosem Chełm przegrała drużyna Kryształu Werbkowice. W 40′ Reszczyński nie wykorzystał rzutu karnego. Zemściło się to na piłkarzach z Werbkowic w II połowie, gdy stracili dwie bramki. Honorowe trafienie dla Kryształu zaliczył najskuteczniejszy w ekipie gości Stanisław Rybka.

Kłos Chełm – Kryształ Werbkowice 2:1 (0:0)
Bramki: Kazimierz Bala 66′, Patryk Gierczak 89′ – Stanisław Rybka 90′

Kłos: Porzyc – Ciechoński (55′ Siatka), Poznański, Stepaniuk, Kowalski, Flis, Wałczyk (58′ Bala), Bryk (70′ K. Gierczak), P. Gierczak (90′ Adamski), Huk, Drzewicki (88′ Wojtal)

Kryształ: Filipczuk – Musiał, Dobromilski, Śmiałko, K. Wołoch, Całka (76′ Borys), Kuron (65′ Sas), Reszczyński (66′ Nieradko), Rybka, Nowak (85′ Romański), A. Wołoch

Żółte kartki: Kacper Kowalski, Łukasz Bryk, Krystian Gierczak – Bartłomiej Reszczyński, Stanisław Rybka, Szymon Nowak, Patryk Nieradko
Niewykorzystany rzut karny: Bartłomiej Reszczyński 40′ – obrona bramkarza.

Bez większych problemów wyjazdowe zwycięstwo odniosła Tomasovia Tomaszów Lubelski, która umacnia się w czołówce tabeli IV ligi. Tomaszowianie zlali Sokoła Adamów 4:1.

Sokół Adamów – Tomasovia Tomaszów Lubelski 1:4 (1:3)
Bramki: Sylwester Buga 33′ – Paweł Staszczak 5′, Michał Skiba 14′, Marcin Żurawski 35′ (rzut karny), Łukasz Mruk 57′

Sokół: Osial – Szymański, Goździołko, Zdunek (60′ P. Nowicki), Bogucki, Łukasik, Buga (85′ Zin), Wiraszka (83′ K. Nowicki), Sokołowski (75′ Mat. Baran), Grochowski, Borkowski

Tomasovia: Bartoszyk – Żurawski, Karwan, Smoła (80′ Piątkowski), Tetych, Melnyczuk (46′ Szuta), Karólak (79′ Krosman), Skiba, Gęborys, Staszczak (70′ Łeń), Mruk (64′ Kłos).

Na koniec wisienka na torcie w postaci wyczynu Łady Biłgoraj. Łada przegrywała do przerwy z Victorią Żmudź 0:3. Po przerwie było już 0:4. Wyglądało na masakrę łady. Tymczasem podopieczni Ireneusza Zarczuka w końcówce meczu i doliczonym czasie gry w 8 minut zdobyli 4 bramki, a bohaterem ekipy z Biłgoraja został autor hat-tricka Arkadiusz Czok. Brawo Łada!

Victoria Żmudź – Łada 1945 Biłgoraj 4:4 (3:0)
Bramki: Mateusz Krzyżak 27′ (rzut karny), Jurij Furta 37′, 39′, Jakub Fronc 49′ – Arkadiusz Czok 86′, 89′, 90+4′, Jurij Perin 87′

Victoria: Makowski – Brodalski, Wagner, Paskiv, Grądzki (73′ E. Olejniczak), Krzyżak (63′ Ścibior), Tywoniuk (70′ Kasprzycki), K. Sawa (81′ S. Sawa), Furta, Fornal, Fronc (76′ Żmuda)

Łada: Hasiak – Myszak (60′ Mielniczek), Sobótka, Mulawa, Kuliński (68′ Wołoszyn), Misiarz (46′ Czok), Chmura (46′ Rataj), Oleksiuk, Nawrocki (60′ Dycha), Birut, Perin

Żółte kartki: Mateusz Krzyżak, Igor Paskiv – Damian Chmura, Jurij Perin.

 

Autor: Daniel Czubara
R E K L A M A    B A N N E R   I
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
Poniżej uruchomiliśmy nowe narzędzie do komentowania. Proponujemy to rozwiązanie, aby ograniczyć podszywanie się pod użytkowników oraz hejt. Uruchamiamy je na razie w formie testów, ale jeśli spełni oczekiwania zastąpi obecnie dostępne komentarze. Zapraszamy do testowania.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podpis:

Publikując komentarz potwierdzam, że zapoznałem/am się z regulaminem usługi dostępnym na stronie (www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

Anty-spam:

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
KJL.
Zamojskie ZOO powstało w 1919 r. Nie fa...
Nauczycielka
A co to za teatr? Skąd?...
x
Kaczmarek odchodzi z Motoru, dobry pomoc...
Kibic lat 80
Przynajmniej jestem kibicem, wykropkowan...
Pi
A co tu rondo ma do tego? Nieumiejętno...
KL.
A o żeglugę rzeczną z Zamościa do Gd...
Czesław
dać łepkom motór... znając życie ch...
swojak
W Zwierzyńcu też już byliśmy. Co do ...
Tomek
Gratuluję uczenia dziecka , że człowi...
Thomas
Zamość bez kolei to było ok - bo nie ...
stójka
zapomniałeś dopisać i ... podsienia ...
Ciekawe...
że jeszcze nikt z opozycyjnej pozycji n...
Thomas
To jest ważny i istotny element przywra...
Józek
Na pozwolenie na budowę, idioto. Bo pie...
Wyborca
Zrobić tam rondo natychmiast, tak samo ...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
R E K L A M A    B A N N E R    II
R E K L A M A B A N N E R III
Copyright © 2018 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny