R E K L A M A

Z I P

2. Region | Biłgoraj | Powiat Zamojski | Sport | Szczebrzeszyn | Tomaszów Lubelski | ZamośćDaniel Czubara5 września 2017 FACEBOOK | 4288 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | (1) ()

Region: Hetman i Tomasovia na “szóstkę”

Bramka, piłka nożna, boisko Foto: Marcin Łyś

R E K L A M A    B O A R D

Wysokie zwycięstwa Hetmana i Tomasovii, remis w derbowym meczu Łady i Kryształu oraz punkt Roztocza Szczebrzeszyn – to bilans kolejnej tury IV-ligowych rozgrywek drużyn z Zamojszczyzny. 

Jak już wcześniej informowaliśmy Hetman rozgromił u siebie ekipę Sokoła Adamów, mimo braku w wyjściowej jedenastce najlepszego strzelca Damiana Kupisza. “Smoka” godnie zastąpił Michał Paluch, autor dwóch bramek, a swoje gole dołożyli też Stefański, Solecki, Daszkiewicz i Mietlicki. W następnej kolejce Hetman zagra na wyjeździe arcyważny mecz z liderem Stalą Kraśnik, która ma aktualnie komplet zwycięstw. 

Hetman Zamość – Sokół Adamów 6:0 (4:0)
Bramki: Łukasz Mietlicki 15′, Michał Paluch 34′, 45′, Piotr Stefański 41′, Szymon Solecki 50′ (rzut karny), Dawid Daszkiewicz 90+2′

Hetman: Skrzypek – Kanarek (60′ Otręba), Żmuda, Bednara, Daszkiewicz – Solecki (65′ Lavruk), Mietlicki (75′ Bukowski), Kycko – Turczyn (75′ Luterek), Paluch, Stefański (60′ Gąska)

Sokół: Osial – K. Nowicki, Szymański, Mac. Baran (46′ Stępniak), Bogucki, Sokołowski, Cąkała, Goździołko (55′ Mat. Baran), Buga (73′ Grochowski), Wiraszka, Borkowski

Żółte kartki: Kamil Bogucki, Mateusz Baran, Karol Nowicki, Maciej Baran.

Również na “szóstkę” spisali się podopieczni Marka Sadowskiego, gromiąc na własnym stadionie 6:0 drużynę EKO Różanki. Tym samym Tomasovia rozpoczyna marsz w górę tabeli.

omsovia Tomaszów Lubelski – Eko Różanka 6:0 (3:0)
Bramki: Arkadiusz Smoła 20′, Karol Karólak 34′, Marcin Żurawski 41′, Łukasz Mruk 68′, 72′, Nazar Melnyczuk 85′ 

Tomasovia: Bartoszyk – Szuta, Karwan, Smoła, Tetych, Żurawski (70′ Melnyczuk), Karólak (86′ Kielar), Skiba, Gęborys (70′ Krosman), Baran (73′ Łeń), Mruk (73′ Kłos)

Eko: Witkowski – Prus (86′ Mikulski), Żakowski, Sobów (46′ Bartnik), Jankowski, Magdysz (46′ Więcaszek), Jędrzejuk, Kruk, Sheluk, Romaniuk (73′ Błaszczuk), J. Gołąb (70′ Łobko)

Żółte kartki: Damian Szuta – Łukasz Jankowski, Marek Żakowski, Łukasz Bartnik, Paweł Jędrzejuk

Debiutant, bramkarz Adam Hasiak zapewnił punkt drużynie Łady Biłgoraj. W derbowym spotkaniu Łada przegrywała u siebie 0:1 po bramce Całki. Wyrównał z karnego w 75′ Jurij Perin. W końcówce meczu sędzia podyktował rzut karny dla Kryształu. Do piłki podszedł niezawodny w tym sezonie egzekutor “jedenastek”, Stanisław Rybka. Debiutujący w bramce Łady Hasiak obronił i został bohaterem biłgorajskich kibiców. 

Łada 1945 Biłgoraj – Kryształ Werbkowice 1:1 (0:0)
Bramki: Jurij Perin 75′ (rzut karny) – Andrzej Całka 63′

Łada: Hasiak – Kuliński, Mulawa, Sobótka, Myszak, Chmura, Mazurek (46′ Skubis), Czok (75′ Wołoszyn), Misiarz (58′ Bielak), Nawrocki, Perin

Kryształ: Filipczuk – Ślusarz (46′ Nowak), Dobromilski, Śmiałko, K. Wołoch, Całka, Kuron, Nieradko, Borys (46′ Pa. Musiał), A. Wołoch, Rybka

Żółte kartki: Bartłomiej Myszak, Grzegorz Mulawa, Mirosław Bielak – Dawid Dobromilski, Stanisław Rybka
Czerwona kartka: Dariusz Kuliński 89′ (za pozbawienie rywala zdobycia bramki)

Dużo żółtych kartek i zero bramek zobaczyli kibice w Szczebrzeszynie. Piłkarze Roztocza zdobyli punkt w meczu z Victorią Żmudź, ale jeśli chcą poważnie myśleć o utrzymaniu to muszą w końcu zacząć wygrywać.

Roztocze Szczebrzeszyn – Victoria Żmudź 0:0

Roztocze: Hadło – Wyrostkiewicz (83′ Malec), B. Mazur, Wajdyk, Zwolak, Ł. Kornas (78′ W. Mazur), Fediuk, Kaznokha, Klimkiewicz (75′ Daszek), Gałka (65′ Pliżga, 80′ Gulak), Bubiłek

Victoria: Makowski – Brodalski, Krzyżak, Paskiv, Grądzki, Tywoniuk (70′ K. Sawa), Kasprzycki (82′ Pogorzelec), Sołtysiuk (46′ J. Olejniczak), Misztal (88′ Fronc), Fornal, Furta

Żółte kartki: Mychajło Fediuk, Łukasz Kornas, Mychajło Kaznokha – Paweł Fornal, Igor Paskiv, Mateusz Tywoniuk

Autor: Daniel Czubara
R E K L A M A    B A N N E R   I
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
Poniżej uruchomiliśmy nowe narzędzie do komentowania. Proponujemy to rozwiązanie, aby ograniczyć podszywanie się pod użytkowników oraz hejt. Uruchamiamy je na razie w formie testów, ale jeśli spełni oczekiwania zastąpi obecnie dostępne komentarze. Zapraszamy do testowania.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podpis:

Publikując komentarz potwierdzam, że zapoznałem/am się z regulaminem usługi dostępnym na stronie (www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

Anty-spam:

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
observer 45 minut temu
Qrrrrrrrrr.....a! Ale prowincja - to o m...
nikt
u nas samorządy zaebaly wszelką dział...
TORRES20400
To nie możliwe. To po to w gumiakach bi...
Oneb
Nawet nie zaprosili na obiad. To o czym...
TORRES20400
Dlaczego nikt nie mówi o szansach na pr...
.
To było do przewidzenia, że Nowoczesna...
Mirka
Stąd to ostatnie zdanie, że może być...
observer
do Mirki - kasa to nie wszystko (przynaj...
Mirka
Czytałam na innym zamojskim portalu dzi...
observer
partia, która stała się partyjka kana...
.
Nowakowski jest super nauczycielem. jest...
antyklerykał
"do na antyklerykał" dnia 24 maja 2018 ...
geytelmen
To bolesne musiało być?!...
omnibus
Odejdzie? Kto inny ma taką szeroką wie...
człowiek z wos...
pierwsze zdjęcie powinno mieć opis "Lu...
Tylko i wylacznie. Cala 'wyzsza' kadra t...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
R E K L A M A    B A N N E R    II
R E K L A M A B A N N E R III
Copyright © 2018 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny