Biała Podlaska | Biłgoraj | Chełm | Dęblin | Hrubieszów | Janów Lubelski | Kraśnik | Krasnystaw | Lifestyle | Lubartów | Lublin | Stalowa Wola | Tomaszów Lubelski | Zamość | ZwierzyniecRedakcja26 lipca 2018 FACEBOOK | 0 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | 12 komentarzy

Region: Dowiedz się co pomoże Ci odważnie stawiać czoła wyzwaniom! Zobacz film.

R E K L A M A    B O A R D

W tych niełatwych czasach odwaga jest nam coraz bardziej potrzebna – w szkole, pracy lub w obliczu różnych tragedii – to początkowe słowa filmu zawierającego zaproszenie na Kongres Regionalny Świadków Jehowy w Lublinie. Kampania zapraszania potrwa trzy tygodnie i weźmie w niej udział tysiące ochotników.

Kongres rozpocznie się w piątek 10 sierpnia o godzinie 9.20 i potrwa 3 dni. Myśl przewodnia całego programu brzmi „BĄDŹ ODWAŻNY”, szczególnie interesujące dla osób niebędących Świadkami Jehowy mogą okazać się oparte na Biblii przemówienia oraz film zatytułowany „Historia Jonasza — opowieść o odwadze i miłosierdziu” pokazujący, dlaczego Jonasz się przestraszył i uciekł, zamiast wykonać zlecone mu zadanie. Zwiastun filmu dostępny jest TUTAJ

Na kongresie obecni usłyszą jak zasady biblijne pomagają rozwijać odwagę potrzebną w dzisiejszym chaotycznym świecie. Dowiedzą się, co pomoże im odważnie stawiać czoła obecnym i przyszłym wyzwaniom. Zobaczą, czego o odwadze mogą nas nauczyć inni ludzie, a nawet zwierzęta. Zapraszamy do przyjścia na regionalny kongres organizowany przez Świadków Jehowy na stadionie Arena Lublin (ul. Stadionowa 1) w dniach od 10 do 12 sierpnia 2018 roku.

Organizatorzy spodziewają się, że na kongres w Lublinie przybędzie ok. 11 tysięcy osób. Kongres ma charakter otwarty, wstęp jest wolny i nie przeprowadza się żadnych zbiórek pieniędzy. Wszyscy zainteresowani tym wydarzeniem będą mile widziani.

Kongres lubelski jest jednym z 26 zgromadzeń organizowanych na terenie Polski. Oprócz tych w języku polskim zaplanowano również kongres w języku angielskim, rosyjskim, ukraińskim i polskim języku migowym. Podobne kongresy zostaną zorganizowane w 180 krajach. 

Od 20.07.2018 Świadkowie Jehowy osobiście wręczają zaproszenia na kongres wszystkim mieszkańcom naszego regionu, między innymi: Annopola, Białej Podlaski, Biłgoraja, Bychawy, Chełma, Dęblina, Hrubieszowa, Iłży, Janowa Lubelskiego, Krasnegostawu, Kraśnika, Lipska, Lubartowa, Lublina, Łęcznej, Łukowa, Niska, Nałęczowa, Opola Lubelskiego, Ostrowca Św., Parczewa, Piask, Pionek, Puław, Radzynia Podlaskiego, Ryk, Sandomierza, Stalowej Woli, Starachowic, Świdnika, Tarnobrzega, Terespola, Tomaszowa Lubelskiego, Włodawy, Zaklikowa, Zwierzyńca, Zamościa i okolic tych miejscowości.


KTO MOŻE PRZYJŚĆ?

Każdy. Wstęp jest wolny i nie ma żadnych zbiórek pieniędzy.

CZAS TRWANIA PROGRAMU

Piątek 9.20 – 16.50

Sobota 9.20 – 16.50

Niedziela 9.20 – 15.50

CIEKAWE PUNKTY PROGRAMU

  • Przemówienia i wywiady: Dowiedz się, co pomoże ci odważnie stawiać czoła obecnym i przyszłym wyzwaniom.
  • Materiały multmedialne: Zobacz, czego o odwadze mogą nas nauczyć inni ludzie, a nawet zwierzęta.
  • Publiczne przemówienie biblijne: Dowiedz się, dlaczego Jezus powiedział do pogrążonego w żałobie ojca: „Nie bój się” (Marka 5:36). W niedzielę przed południem wysłuchaj opartego na Biblii przemówienia „Jak nadzieja zmartwychwstania dodaje odwagi?”.
  • Film: W niedzielę po południu obejrzyj film pokazujący, dlaczego Jonasz się przestraszył i uciekł, zamiast wykonać zlecone mu zadanie.

Trzydniowy program kongresu składa się z 54 części — przemówień, słuchowiska, wywiadów i krótkich filmów. W ostatnim dniu kongresu zostanie wyświetlony dłuższy film zatytułowany Historia Jonasza — opowieść o odwadze i miłosierdziu.

Każdego dnia sesje przed południem i po południu będą rozpoczynały specjalnie przygotowane na tę okazję filmowe programy muzyczne.

Z całym programem można zapoznać się na przykład kiedy otrzymamy go w ramach trwającej właśnie kampanii lub na oficjalnej stronie internetowej Świadków Jehowy: www.jw.org

Zapraszamy zainteresowanych by bezpłatnie skorzystali z programu tego spotkania.

Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie?
Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 7.
Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.
Autor: Redakcja
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podpis:

Publikując komentarz potwierdzam, że zapoznałem/am się z regulaminem usługi dostępnym na stronie (www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

Anti-Spam Quiz:

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
:)
Zamość... Moi drodzy, w bogatych miast...
ja
nic nie robiono, bo nikt nie zgłosił i...
Piotr
Przejechać nie można z dzieckiem do sz...
Supertotobet
https://superotobetyenigiris.com...
Thomas
Ja wiem o tym i chodzi o 2006 rok. Tylko...
ja
do Thomasa - sprawa spalarni to nie popr...
Oko
Złote a skromne... chciałoby się zacy...
Jurek
Co za idiota wymyślił wyścigi gokart...
Zamojska Konopielka@ Ten cytat z Konopie...
Zamojska Konopi...
Osiedle domków jednorodzinnych w Zamoś...
kontra
Pomyśl TWS chwilę. Wogóle nie jest to...
Thomas
Sprawa spalarni wynikła w końcówce po...
Schabowy z Zamo...
Thomas, a jak myślisz czemu nie ma inwe...
Thomas
Strasznie dużo jest tych inwestorów - ...
Schabowy z Zamo...
Wybraliśmy radnych, ale są też jakie...
Zamościan
Polecam pana Profesora Grochowalskiego i...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
Copyright © 2019 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
PATRONAT | RSS | KONTAKT | PLIKI COOCKIE | POLITYKA PRYWATNOŚCI | istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018