R E K L A M A

Z I P

2. Region | Prawo i BiznesRedakcja15 października 2017

Region: Dotacje na biznes dla bezrobotnych – rusza nabór

Pieniądze fot. pixabay/e-gabi

R E K L A M A    B O A R D

Już jutro (16 października) startuje możliwość pozyskania przez osoby bezrobotne chcące założyć własną firmę bezzwrotnej dotacji. Wszystko w ramach projektu ”Twój Biznes na Lubelszczyźnie” realizowanego przez Fundację Instytut Projektów Innowacyjnych.

Projekt skierowany jest do 50 osób w tym 30 kobiet i 20 mężczyzn w wieku powyżej 30. roku życia, pozostających bez pracy (w tym także zarejestrowanych w Urzędzie Pracy), zamieszkujących na terenie woj. lubelskiego, należących co najmniej do jednej z poniższych grup:
osoby w wieku powyżej 50. roku życia,
kobiety,
osoby z niepełnosprawnościami,
osoby długotrwale bezrobotne,
osoby o niskich kwalifikacjach.
Ponadto wśród uczestników mogą być osoby odchodzące z rolnictwa i planujące rozpocząć prowadzenie pozarolniczej działalności gospodarczej, które znajdują się w szczególnie trudnej sytuacji na rynku pracy.
W ramach projektu na dodatkowe punkty mogą liczyć osoby odchodzące z rolnictwa, osoby długotrwale bezrobotne oraz o niskich kwalifikacjach
W ramach projektu oferowane jest kompleksowe wsparcie w postaci szkolenia oraz indywidualnego doradztwa z zakresu zakładania i prowadzenia działalności gospodarczej, a także pomocy w przygotowaniu biznesplanu.
W jego ramach otrzymać można bezzwrotną dotację na uruchomienie działalności gospodarczej do wysokości 23 398,68 zł na osobę, wsparcie pomostowe finansowe na pokrycie niezbędnych opłat wypłacane miesięcznie w kwocie nie większej niż 1 850,00 zł/os. dla 40 osób przez pierwsze 6 miesięcy oraz dla 32 osób przez kolejne 6 miesięcy, a także wsparcie pomostowe doradczo- warsztatowe.
Nabór do projektu trwa od jutra (16 października) do końca miesiąca (31 października).

Osoby zainteresowane udziałem powinny skontaktować się z Biurem Projektu pod adresem
ul. Nałęczowska 30, 20-701 Lublin (II piętro, pokój 204), tel. (0 81) 747 94 08, e-mail: kontakt@twojbiznes.fipi.pl
Więcej informacji na www.twojbiznes.fipi.pl 
Projekt realizowany jest przez Fundację Instytut Projektów Innowacyjnych w partnerstwie z Fundacją Inicjowania Rozwoju Społecznego w ramach Regionalnego. Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2014-2020, Oś Priorytetowa 9 Rynek pracy, Działanie 9.3 Rozwój przedsiębiorczości. Dofinansowanie projektu z UE to 1 853 239,51 zł

Autor: Redakcja
Ty już wiesz. Teraz podziel się tym na Facebooku ze znajomymi.
Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie? Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 0 . Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.

R E K L A M A    B A N N E R   I
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
    R E K L A M A

Bądź pierwszy i skomentuj artykuł lub sytuację.


UWAGA!! Komentarze zawierajace więcej niż 1 link(adres strony) są blokowane automatycznie przez system antyspamowy. Publikacja ich wymaga interwencji administratora. Aby opublikować więcej niż jeden link zalecamy publikację ich w kolejnych komentarzach.

Zapoznałem się z regulaminem usługi dostępnym na stronie(www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

Anty-spam:

Prezes 3 minuty temu
Wiele osób tak jedzie dyr P Welczu, a j...
Zmc 35 minut temu
I co z tymi swiecidelkami, Kto wygrał?...
Stasieniek zza ... 44 minuty temu
Nowoczesna i Nowoczesna, a co tam u mist...
48 minut temu
Ja słuchałem tylko ostatnie 15 min to ...
Winny hejter
Co tam Pan Welcz mądrego powiedział w ...
Jak ktoś jest zimą do wzięcia, to zna...
viki
Skomentowałem - gdzie treść? Cenzura ...
Dirty Harry
Widać poziom tolerancji i kultury w N....
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
R E K L A M A B A N N E R III
Copyright © 2018 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny