R E K L A M A

Z I P

Sport | ZamośćDaniel Czubara21 sierpnia 2017 FACEBOOK | 4443 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | (0) ()

Region: Derby na remis, Hetman i Łada wygrywają

Fot. Daniel Czubara
R E K L A M A    B O A R D

Remis Tomasovii z Kryształem Werbkowice, wysokie zwycięstwo Łady i wymęczone Hetmana, porażka Roztocza Szczebrzeszyn – to bilans IV-ligowców z Zamojszczyzny w trzeciej kolejce rozgrywek.

Hetman wymęczył zwycięstwo z Victorią Żmudź. W samej końcówce trzy punkty zapewnił Hetmanowi Michał Paluch po podaniu od Piotra Stefańskiego. Jeszcze bardziej emocjonujący był doliczony czas gry, kiedy to doszło do starcia między Szczepanem Sawą z Victorii, a Damianem Kupiszem. W efekcie obaj wylecieli z boiska za czerwone kartki za niesportowe zachowanie, a sprawą zajmie się związkowy Wydział Dyscypliny.

Hetman Zamość – Victoria Żmudź 2:1 (1:1)
Bramki: Damian Kupisz 11′, Michał Paluch 90′ – Tomasz Pogorzelec 21′

Hetman: Troshupa – Kanarek (83′ Gąska), Bednara, Żmuda, Daszkiewicz – Solecki, Mietlicki (62′ Lavruk), Kycko (85′ Luterek) – Kupisz, Paluch, Turczyn (56′ Stefański)

Victoria: Makowski – K. Sawa, Wagner, Paskiv, Kołodziejczyk, Pogorzelec, Kasprzycki (76′ S. Sawa), Misztal (72′ Fronc), Fornal (88′ Janusz), Sołtysiuk (59′ Tywoniuk), Furta

Żółte kartki: Dawid Daszkiewicz, Jakub Bednara
Czerwone kartki: Damian Kupisz 90+3′ (za niesportowe zachowanie) – Szczepan Sawa 90+3′ (za niesportowe zachowanie).

Asystę i dwie bramki zaliczył w meczu z MKS Ryki Jurij Perin, a jego Łada wygrała ostatecznie 4:0. Poza nim bramki zdobyli także Karol Misiarz i Paweł Nawrocki. Tym samym podopieczni trenera Ireneusza Zarczuka udanie zainaugurowali piłkarską jesień w pierwszym meczu przed własną publicznością.

Łada 1945 Biłgoraj – MKS Ryki 4:0 (0:0)
Bramki: Karol Misiarz 49′, Paweł Nawrocki 70′, Jurij Perin 81′, 88′

Łada: Szawara – Poliwka, Kuliński, Sobótka, Mielniczek (60′ Myszak), Misiarz (74′ Bielak), Chmura (84′ Paluch), Mazurek, Czok (79′ Dycha), Nawrocki, Perin

MKS: Kałaska – Banach, D. Osojca, Przybysz, Jakubiec, Cieślak, Cienkowski, Siwek, Gransztof (80′ Szlendak), P. Osojca, Jabłoński

Żółte kartki: Arkadiusz Czok, Paweł Sobótka – Dawid Osojca.

Przez połowę meczu Tomasovia grała przeciwko Kryształowi z przewagą jednego zawodnika. Mimo to bliżej zwycięstwa byli goście, którzy dwukrotnie obejmowali prowadzenie. Piłkarze Tomasovii strzelili aż trzy bramki, a wynik był 2:2, ponieważ już na początku spotkania samobójczą bramką wynik otworzył Bartoszyk. Wyrównał w II połowie Ireneusz Baran, ale za sprawą Stanisława Rybki w 70′ znów prowadził Kryształ. W 78′ wynik meczu ustalił Wojciech Gęborys.

Warto też odnotować fakt, że w ekipie Tomasovii wystąpił pozyskany z Wisły Puławy Bartosz Tetych.

Tomasovia Tomaszów Lubelski – Kryształ Werbkowice 2:2 (0:1)
Bramki: Ireneusz Baran 62’, Wojciech Gęborys 78’ – Łukasz Bartoszyk 4’ (gol samobójczy), Stanisław Rybka 70’ 

Tomasovia: Bartoszyk – Szuta (73’ Dudziński), Karwan, Skiba, Tetych, Baran (80’ Świątek), Karólak, Staszczak, Melnyczuk (73’ Żurawski), Krosman (65’ Kaznokha), Mruk (60’ Gęborys)

Kryształ: Suchodolski – Dobromilski, Śmiałko, Pa. Musiał, K. Wołoch, Nieradko (60’ Wójtowicz), Borys (60’ Rybka), Całka, Ślusarz, Reszczyński, Nowak (75’ A. Musiał)

Żółte kartki: Bartłomiej Reszczyński (dwie), Patryk Nieradko
Czerwona kartka:
Bartłomiej Reszczyński 45+1’ (za drugą żółtą)

Na zwycięstwo przynajmniej do następnej kolejki muszą czekać piłkarze Roztocza Szczebrzeszyn. W miniony weekend ulegli bowiem 0:2 ekipie Powiślaka Końskowola, prowadzonej przez byłego piłkarza Hetmana Zamość, Łukasza Gizę.

Roztocze Szczebrzeszyn – Powiślak Końskowola 0:2 (0:0)
Bramki: Patryk Grzegorczyk 47′ (rzut karny), Damian Kopeć 70′

Roztocze: Hadło – Wyrostkiewicz (63′ Krawiec), B. Mazur, Zwolak, Wróbel (64′ Gulak), Daszek, Wajdyk, Malec (55′ W. Mazur), Klimkiewicz (46′ Tomaszewski), Gałka (70′ Pliżga), Fediuk.

Powiślak: Żuber – Wankiewicz (89’ Piotrowski), Grzegorczyk, Antoniak, Leszczyński – Banaszek, Fularski (90‘ Kędra), Miazga (70‘ D. Giziński) – Kamola (60‘ Kopeć), Pięta, Sułek (84‘ Salamandra).

Żółte kartki: Kamil Krawiec – Rafał Banaszek, Kamil Leszczyński, Mateusz Antoniak

Autor: Daniel Czubara
R E K L A M A    B A N N E R   I
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
Poniżej uruchomiliśmy nowe narzędzie do komentowania. Proponujemy to rozwiązanie, aby ograniczyć podszywanie się pod użytkowników oraz hejt. Uruchamiamy je na razie w formie testów, ale jeśli spełni oczekiwania zastąpi obecnie dostępne komentarze. Zapraszamy do testowania.
    R E K L A M A

Bądź pierwszy i skomentuj artykuł lub sytuację.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podpis:

Publikując komentarz potwierdzam, że zapoznałem/am się z regulaminem usługi dostępnym na stronie (www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

Anty-spam:

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
Ciciolina z Bis...
Pedofilia czy homoseksualizm.. to znamy,...
Z tą Radą Nadzorczą to chyba żartuje...
Thomas
Kogoś chyba tutaj trafi :)...
Batman 4 minuty temu
Do eva dobrze powiedziała przedmówczyn...
Ekonomistka 24 minuty temu
Kontroluje Rada Nadzorcza. Swoją drogą...
kjm 35 minut temu
tytuły przed nazwiskami księży to ozn...
antyklerykał
Ja widzę rolę kleru w społeczeństwie...
eva
Ty lepiej powiedz mi ile dzieci jest mol...
Solfernus
A co tam na plebanii w Wielączy ? Bez z...
Joanna
Ciekawe ilu z nich zostało przeniesiony...
Wielmożny Pan ...
To nie ma już koncertów w podzamojskic...
z_boku
Piszą że dziennik, ale materiału wyst...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
R E K L A M A    B A N N E R    II
R E K L A M A B A N N E R III
Copyright © 2018 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny