Biłgoraj | Hrubieszów | II. Region | Sport | Szczebrzeszyn | Tomaszów Lubelski | ZamośćRedakcja1 kwietnia 2018 FACEBOOK | 0 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | 19 komentarzy

Region: Derby dla Tomasovii, Hetman na szóstkę

R E K L A M A    B O A R D

Wygrane Hetmana Zamość i Tomasovii Tomaszów Lubelski oraz porażki Łady Biłgoraj, Roztocza Szczebrzeszyn i Kryształu Werbkowice to bilans minionej kolejki IV ligi.

Jak już wcześniej pisaliśmy Hetman w Wielką Sobotę urządził sobie Lany Poniedziałek gromiąc Victorię Żmudź 6:0 na jej własnym boisku. Na słowa uznania zasłużył przede wszystkim Michał Paluch, który ustrzelił klasycznego hat-tricka.

Victoria Żmudź – Hetman Zamość 0:6 (0:2)
Bramki: Piotr Stefański 20′, Przemysław Kanarek 45′ (rzut karny), Rafał Kycko 50′, Michał Paluch 85′, 89′, 90+2′

Victoria: Furtak – Grądzki, Pogorzelec, Paskiv (60′ Gregorowicz), Brodalski (62′ Kociuba) – Misztal, Krzyżak (60′ Zwolak), Kasprzycki, K. Sawa, Sz. Sawa (75′ Janusz) – Pakuła (68′ Fronc).

Hetman: Skrzypek – Kanarek (80′ Luterek), Świech, Dudek, Daszkiewicz – Kuśmierz (46′ Nastałek), Kycko, Solecki, Bednara (85′ Tucki), Stefański (70′ Miedźwiedź) – Paluch.

Żółte kartki: Jakub Grądzki, Mateusz Brodalski. 

W derbowym pojedynku w Werbkowicach lepsza od Kryształu okazała się drużyna Tomasovii Tomaszów Lubelski. Jednym z ważnych punktów meczu była 35′, kiedy to gospodarze stracili swojego lidera Stanisława Rybkę. Zawodnik Kryształu został kopnięty w twarz, w konsekwencji czego opuścił boisko i został zabrany do szpitala. W końcówce gospodarze opadli z sił co pozwoliło tomaszowianom na ustalenie wyniku na 3:1.

Kryształ Werbkowice – Tomasovia Tomaszów Lubelski 1:3 (1:2)
Bramki: Szymon Nowak 20′ – Marcin Żurawski 9′ (rzut karny), Karol Karólak 25′, 90′

Kryształ: Suchodolski – Paw. Musiał (60′ Romański), Śmiałko, Dobromilski, K. Wołoch (81′ Nieradko) – A. Wołoch, Ślusarz (60′ Kaczoruk), Borys (67′ Reszczyński), Czady, Nowak – Rybka (35′ Całka)

Tomasovia: Waśkiewicz – Żurawski, Karwan, Smoła, Łeń – Orzechowski (78′ Towbin), Staszczak (30′ Krosman) Skiba, Baran (60′ Kłos), Karólak – Mruk (78′ Żerucha)

Żółte kartki: Paweł Kaczoruk, Hubert Czady.

Ambicja i wola walki to czasem za mało by wygrywać mecze. Przekonali się o tym piłkarze Roztocza Szczebrzeszyn w konfrontacji z drużyną Powiślaka w Końskowoli. Podopieczni trenera Jacka Szczyrby szczęścia będą musieli szukać w kolejnym spotkaniu u siebie z Eko Różanką.

Powiślak Końskowola – Roztocze Szczebrzeszyn 2:0 (1:0)
Bramki: Damian Kopeć 24’, Patryk Grzegorczyk 67’ (rzut karny)

Powiślak: Żuber – Wankiewicz, Grzegorczyk, Antoniak, Leszczyński – Jezior (46’ Dudkowski), Banaszek (81’ Fularski), Mietlicki (65’ Kamola) – Kopeć (77’ Przychodzień), Sułek, Pięta (65’ Kłyk).

Roztocze: Hadło – Szatała (70’ Zwolak), Strenciwilk, B. Mazur, Klimkiewicz – Ł. Wróbel (57’ Bubiłek), Wajdyk (63’ Kawałko), Lavruk (70’ Fediuk), Kaznokha, Ł. Kornas – Gałka (70’ Tomaszewski).

Żółta kartka: Jakub Bubiłek.

Minimalną porażkę na początek wiosennej rundy zanotowali piłkarze Łady Biłgoraj ulegając MKS Ruchowi Ryki 0:1. Goście mieli dwie stuprocentowe okazje by zdobyć gola, lecz obie zmarnowali. Niewykorzystane okazje lubią się mścić i tak było w przypadku biłograjan.

MKS Ryki – Łada 1945 Biłgoraj 1:0 (1:0)
Bramka: Bartłomiej Bułhak 38′ (rzut karny)

MKS: Troshupa – Gąska, Leonarcik, Przybysz, Mateńka (74′ Kryczka) – Walasek, Wasilewski, Kopczyński (88′ Banach), Szymanek, Gransztof – Bułhak (85′ Szlendak).

Łada: Szawara – Mielniczek (46′ Kuliński), Sobótka, Chmura, Myszak (80′ Poliwka) – Misiarz (65′ Szarlip), Dycha, Birut, Czok – Rataj, Skubis (61′ Nawrocki).

Żółte kartki: Jacek Troshupa – Paweł Sobótka, Damian Chmura.

 

(źródło: lubsport.pl)

 

Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie?
Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 1.
Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.
Autor: Redakcja
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 • "Ja" dnia 1 kwietnia 2018 o godzinie 20:34:57 napisał:
  ... a tak narzekaliście na Pana Dyrektora Sportowego. Okazało się ze prawidłowo zebrał zespół...
  R E K L A M A
  • "banan" dnia 1 kwietnia 2018 o godzinie 21:39:02 napisał:
   Jeszcze za wcześnie na podpalanie się ... Dwa zwycięstwa z lojtkami wiosny nie czynią poczekajmy na mecz ze Stalą.
 • "kibic" dnia 1 kwietnia 2018 o godzinie 21:41:42 napisał:
  Teraz Hetmana czeka pauza, ale potem zobaczymy jak sobie poradzi m.in. ze Stalą Kraśnik, czy Powiślakiem.
 • "Ja" dnia 2 kwietnia 2018 o godzinie 17:06:14 napisał:
  .... poczekajmy na ten mecz, tylko ciekawi mnie czy będziecie MIELI ODWAGĘ PUBLICZNIE PRZEPROSIĆ TAK JAK OBRZUCALIŚCIE GO BŁOTEM .....
  • "banan" dnia 2 kwietnia 2018 o godzinie 20:14:38 napisał:
   Za co mam go przepraszać??? Za to ze się miota juz dwa lata za to ze większość ludzi jest wypożyczona i w razie braku awansu odejdzie??? Gość chce robic wynik za wszelką cenę bez zdrowych fundamentów!!! Wszystko to prowizorka i na chwilę a może się uda... A jak nie to co??? Rozpizdziel i wszystko od nowa??? Jak co rundę??? Takiej rotacji nie ma nigdzie w żadnym klubie na tym poziomie rozgrywek. Wiec może ty mnie przeprosisz na koniec sezonu jak nie dogonią Stali i wszystko jebnie a dyrektorek podejmie się kolejnej budowy zespołu od podstaw!!!
 • "kibic lat 80" dnia 2 kwietnia 2018 o godzinie 21:43:10 napisał:
  Poczekajcie z ocenami Pana dyrektora bo to są posądzenia o czym piszecie. Niewolno oceniać człowieka nie wiedząc co się dzieje w klubie, nie mając wiedzy co się dzieje w środku. Moim zdaniem w klubie już nie ma tych co najbardziej szkodzili ale to już moja opinia. ...ale chyba pociągających za sznurki w klubie już nie ma, świecą zlotem w innym klubie. I oby też nie zbladło im światło za szybko....
 • "Ja" dnia 2 kwietnia 2018 o godzinie 21:45:04 napisał:
  .. a zapytałbym jeszcze: "Dlaczego to Szanowny Banan, z tak wielką wiedzą i charyzmą (emanującą z postu), jeszcze nie zajmuje się szkoleniem tego Klubu i nie wprowadził go do I ligi???? Czyżby kolejny "Je...k Teoretyk, Gawędziarz Seksualny"?????
  • "banan" dnia 3 kwietnia 2018 o godzinie 6:40:26 napisał:
   A co??? Prawdę napisałem ten dyrektorek to zwykła szujka z Koniuch i zawsze umyje ręce jak coś się spier....doli wszyscy winni tylko nie on. Wielu chłopaków nie chce tu grać bo jest ten " praktyk i znawca " futbolu. Ja mam wprowadzać klub do pierwszej ligi i wieszasz na mnie psy a gość co dwa lata piątego poziomu rozgrywek nie może zawojować bronisz. Jesteś jego parówką czy co ??? Jebaku praktyku?
 • "Ja" dnia 3 kwietnia 2018 o godzinie 19:45:31 napisał:
  .. widzę Mości Banan, że chyba Cię "doje....em praktycznie", skoro zaczynasz kumpli do "zabaw analnych" szukać. Czegóż jednak można spodziewać się po "podwórkowym mędrku". Taki zawsze wie wszystko dopóki nie trzeba dojść do sedna, a im bliżej sedna ....tym u niego większy rynsztok. Pamiętaj "honor est in honorante", a tłumacząc Ci: "to, czy nazwiesz kogoś mędrcem, czy głupcem - wcale nie oznacza, że on nim jest, bądź nim się stanie; natomiast dobitnie świadczy o uwarunkowaniach społecznych i habitacie w jakim wychował się i funkcjonuje "oceniający".... Tak więc .... NA BAMBUS... albo na BANANOWIEC....
  • "Anonim" dnia 3 kwietnia 2018 o godzinie 22:46:19 napisał:
   Weź ty się, hm ... "Ja" do konkretnej roboty zamiast do pisania komentarzy, bo cię kibole chcą na taczce wywieźć a ty zamiast w klubowym biurze i na boisku w internecie jesteś. Widzę, że masz tak wysoką (zdecydowanie zawyżoną) samoocenę, że uważasz iż ktoś mógłby w twojej obronie posty pisać, panie PW.
 • "Ja" dnia 4 kwietnia 2018 o godzinie 19:34:08 napisał:
  ...a Pan "Anonim" to tak w obronie "Bananka", czy też z innego powodu?? A może to Pan "Bananek" - konwertyta??? Co do mojej tożsamości - to kompletna pomyłka. W aspekcie zamierzeń "kiboli" - to one mnie po prostu nie dotyczą, a tym samym nie obchodzą. Widzisz człeku nawet Nick trzeba sobie umieć wybrać, gdyż Twoje zdanie " Weź się, hm... "Ja" do roboty....." - trochę "nie po polskiemu" trąci .....
 • "Anonim" dnia 4 kwietnia 2018 o godzinie 22:52:05 napisał:
  O ku...wa! Masz aż 7 lajków (dzieci, żona z prywatnego i służbowego komputera i ty podobnie, jeden od kogoś z klubu)! To nadal około 200 cię wywiezie. I nie wiem "po jakiemu", ale cię to "trochę trąci".
  • "Ja" dnia 5 kwietnia 2018 o godzinie 20:09:08 napisał:
   .. tylko 200????.... cieniutko. I jak przy takim wsparciu Drużyna ma "czuć siłę"..... Może warto by rzec " jacy kibole - taka Drużyna" ????? Oj, ujadać "korespondencyjnie" to Wy potraficie i na kimś kto chce zakasać rękawy i cokolwiek robić psy wieszacie. A poszedł który "mędrek-cwaniaczek" do siedziby Hetmana z gotowym planem rozwiązania problemu - który tu tak szeroko szkicujecie - i zaproponował, że zrobi w tym kierunku konkretne posunięcia???? (Zanieś to nawet na piśmie w dwóch egzemplarzach i zechciej aby Ci pokwitowano odbiór.) A gdzieżby tam, tylko dźiamgolić i biadolić tylko potraficie. Konkretny plan wymaga szeregu szczegółowych rozwiązań, przesunięć, zabezpieczenia środków, strategii rozwojowej, ale o tym to Szanowni Specjaliści pewnie nie macie zielonego pojęcia. Parafrazując: "Jam ci jest z miasteczka, gdzie w dniach nieszczęśliwych zawsze biadoli grupka kiboli..."
 • "Ka" dnia 5 kwietnia 2018 o godzinie 7:24:25 napisał:
  Wychwalanie zespolu hetmana z miadta 60 tys który wygral z drużyną gdzie mieszka kilkaset osob jest śmieszne :)
  • "Ja" dnia 5 kwietnia 2018 o godzinie 19:56:26 napisał:
   ... porównaj sobie w takim razie Legię i Termalikę z Niecieczy...
   R E K L A M A
 • "Anonim" dnia 5 kwietnia 2018 o godzinie 23:26:11 napisał:
  @"Ja": Trochę się zagalopowałeś chłoptasiu, bo ty jesteś z wioseczki a nie z miasteczka - Psitaniec to wioseczka, niestety ... No i twojego planu nie widać. Chyba że jest to plan pt.: "Jak wioseczka skubnąć dużą bańkę z miasteczka w dwa lata wg PiDablju z Psitańca"
  R E K L A M A
  • "Ja" dnia 6 kwietnia 2018 o godzinie 21:10:42 napisał:
   Mam taką zasadę: Nie polemizuj z "mądrym inaczej", gdyż będzie chciał ciebie - i całą dyskusję - sprowadzić do "swojego poziomu", a tak pokonać pokonać doświadczeniem - niedostępnym dla "normalnych ludzi". Na siłę argumentów - epitety, konfabulacyjne wymysły, sformułowania z podwórkowej angielszczyzny - walcz z tym chłopie, może Ci się uda.......
 • "..." dnia 7 kwietnia 2018 o godzinie 19:37:28 napisał:
  Gorzej że Wiesiek Wieczerzak nie dał rady Różance ..... już nie ma z kim wygrywać .... to sobie wzieli fachowca ..... a Szczyrba to firmuje zdaje się :) ........
 • "kibic" dnia 8 kwietnia 2018 o godzinie 23:01:28 napisał:
  Hetman pauzował w tej kolejce a Stal Kraśnik rozbiła Sokoła Adamów 8:0.

Comments are closed.

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
Roman 202
Co wy piszecie przez opieszałość ZSL ...
eljot
wie ktoś co się dzieje z Daszkiewiczem...
KL
Widzę, że Zamość dalej brnie w krety...
Zamość
"Król jest nagi". Rozczarowany-zgadzam ...
Rozczarowany
Jakiś czas temu na koncepcjach GDDKiA o...
ds
Sorry ale co ma Łuków do Zamościa?...
Mefisto
Prestiżowe konkursy i PWSZ :D:D:D:D Pic...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
Copyright © 2019 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
PATRONAT | RSS | KONTAKT | PLIKI COOCKIE | POLITYKA PRYWATNOŚCI | istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018
istanbul evden eve nakliyat istanbul Evden eve nakliyat ev esyasi depolama evden eve nakliyat nakliyat evden eve istanbul nakliyat istanbul evden eve nakliyat nakliyat şirketi istanbul evden eve istanbul evden eve nakliyat