R E K L A M A

Z I P

2. Region | Biłgoraj | Hrubieszów | Powiat Zamojski | Sport | Szczebrzeszyn | ZamośćDaniel Czubara30 kwietnia 2018 FACEBOOK | 4296 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | (0) ()

Region: Czwartoligowcy z tarczą

R E K L A M A    B O A R D

Zwycięstwami zakończyły się spotkania Hetmana, Kryształu oraz Łady, jeden punkt zdobyło Roztocze Szczebrzeszyn – to bilans minionej kolejki lubelskiej grupy IV ligi.

Hetman ściga Stal Kraśnik w walce o awans do III ligi i w miniony weekend pokonał na wyjeździe Kłosa Gmina Chełm 3:1. Bramkowym łupem podzielili się Bednara, Kanarek i Myśliwiecki. Niestety Stal ograła rezerwy Górnika Łęczna 4:1 i nadal ma 7 punktów przewagi nad Hetmanem. Zapowiada się więc, że walka o awans będzie toczyć się do ostatniego meczu tego sezonu.

Kłos Chełm – Hetman Zamość 1:3 (0:0)
Bramki: Paweł Król 72′ – Jakub Bednara 56′, Przemysław Kanarek 79′, Paweł Myśliwiecki 90+3′

Kłos: Porzyc – Stepaniuk (85′ Adamski), Kowalski, Poznański, Wojciechowski – Wałczyk (65′ Król), Flis, Wyrostek (80′ Bańkowski), Bala – Bryk (52′ P. Gierczak), Drzewicki.

Hetman: Skrzypek – Kanarek, Dudek, Świech, Daszkiewicz – Myśliwiecki (90+4′ Kuśmierz), Kycko, Solecki (60′ Otręba), Bednara, Stefański (65′ Nastałek) – Paluch.

Żółte kartki: Sławomir Wyrostek – Marcin Świech, Kacper Skrzypek.

Również wynikiem 3:1 zakończył się pojedynek między Kryształem Werbkowice a Lublinianką Lublin. Bohaterem spotkania był autor trzech goli dla gospodarzy Stanisław Rybka. Gdy brakuje go na boisku, to tak jakby brakowało pół drużyny. Gdy gra i jest w formie – efekt można było zobaczyć podczas meczu z Lublinianką. Warto też odnotować, że w spotkaniu nie brakowało twardej gry, a sędzia często sięgał po kartki. W sumie pokazał osiem żółtych i dwie czerwone.

Kryształ Werbkowice – Lublinianka 3:1 (2:0)
Bramki: Stanisław Rybka 13′ (rzut karny), 22′, 90+1′ – Paweł Bielak 76′ (rzut karny)

Kryształ: Filipczuk – Wójtowicz (80′ Wurszt), Śmiałko, Dobromilski, Pa. Musiał – Nowak (65′ Drewniak), Kaczoruk, Nieradko (68′ K. Wołoch), Dec (75′ Stachyra), Rybka – A. Wołoch (65′ Reszczyński).

Lublinianka: Wrzosek – Kośka (80′ Dzyr), Stępień, Ptaszyński, Pioś (46′ Duduś) – Kuzioła, Kamola (75′ Waszczyński), Skoczylas (65′ Baran), Bogusz, Milcz (76′ Morenkov) – Bielak.

Żółte kartki: Stanisław Rybka, Szymon Dec – Rafał Stępień x2, Damian Kuzioła, Wiktor Bogusz, Paweł Kośka, Piotr Waszczyński
Czerwone kartki: Filip Filipczuk 75′ (za faul) – Rafał Stępień 55′ (za drugą żółtą).

Bohaterem Kryształu jest Rybka zaś Łady Jurij Perin. Przy wsparciu kolegów z drużyny napastnik strzelił w wyjazdowym spotkaniu z Różanką dwa gole, co przełożyło się na zwycięstwo 2:1.

Eko Różanka – Łada 1945 Biłgoraj 1:2 (0:0)
Bramki: Patryk Błaszczuk 49’ – Jurij Perin 47’ (rzut karny), 65’

Eko: Witkowski – Bartnik, Żakowski, Więcaszek, Całka – Sheluk, Błaszczuk, Wieliczuk (73’ Gołąb), Sztybel (65’ Magdysz) – Waniowski, Romaniuk. 

Łada: Szawara – Kuliński, Sobótka, Chmura, Myszak – Rataj (82’ Szarlip), Birut, Oleksiuk, Czok (60’ Misiarz) – Skubis (72’ Dycha), Perin (90’ Hanas).

Żółte kartki: Oleksandr Sztybel – Bartłomiej Myszak.

Aby realnie myśleć o utrzymaniu w IV lidze Roztocze Szczebrzeszyn musiało wygrać mecz z Sokołem w Adamowie. Spotkanie zakończyło się jednak remisem, a gola dla gości zdobył Kornas. Ten wynik sprawia, że byt szczebrzeszynian w IV lidze wisi na włosku.

Sokół Adamów – Roztocze Szczebrzeszyn 1:1 (1:0)
Bramki: Mateusz Baran 11’ – Łukasz Kornas 46’

Sokół: Osial – Mac. Baran, Szlaski, Zdunek (60’ Gromysz), Stępniak – Sokołowski (75’ Grochowski), Buga (46’ Goździołko), Szymański, Mat. Baran – Borkowski (46’ Dzido), Bogucki (60’ Łukasik).

Roztocze: Hadło – Szatała, Zwolak, B. Mazur, Klimkiewicz – Bubiłek, Wajdyk (75’ Tomaszewski), Kaznokha (85’ Strenciwilk), Lavruk, Ł. Kornas – Gałka (85’ W. Mazur).

Żółte kartki: Marcin Dzido – Damian Wajdyk, Mateusz Zwolak.

Tomasovia Tomaszów Lubelski w tej kolejce pauzowała.

 

 

(źródło: lubsport.pl)

 

 

 

Autor: Daniel Czubara
R E K L A M A    B A N N E R   I
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
Poniżej uruchomiliśmy nowe narzędzie do komentowania. Proponujemy to rozwiązanie, aby ograniczyć podszywanie się pod użytkowników oraz hejt. Uruchamiamy je na razie w formie testów, ale jeśli spełni oczekiwania zastąpi obecnie dostępne komentarze. Zapraszamy do testowania.
    R E K L A M A

Bądź pierwszy i skomentuj artykuł lub sytuację.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podpis:

Publikując komentarz potwierdzam, że zapoznałem/am się z regulaminem usługi dostępnym na stronie (www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

Anty-spam:

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
Ewqa
Ale mało ludzi. Dlaczego prawie nikt ni...
puszkon
ktoś coś ile kasy z Zamościa Wnuk prz...
mieszkaniec
Masz dużo racji, ale to nie Wnuk gra me...
Dirty Harry
Znamienne jest to, że dawny przywódca ...
Tomek 5 minut temu
Buahahahahahahaha Ile milionów poszło ...
47 minut temu
Pan radny Nizioł za komuny był prezes...
Cyrk 52 minuty temu
Cyrk...
K. 55 minut temu
"Hetman" - patałachy. Wstyd na całą P...
Mieszkaniec 59 minut temu
hahahaha jak zwykle sukcesów ciąg dals...
ad111
Nic nie mam przeciwko inscenizacjom, a w...
ad111
Groch z kapustą oraz zestaw pobożnych ...
observer
Najbardziej zainteresowany koncertem by...
Jarosław Sacha...
Z przykrością napiszę, iż to z powod...
...
O Jeżu .. o Jeżu ... znów źli ludzie...
kibic
Ten mecz pokazał, że samą młodzież...
NAME
https://www.youtube.com/watch?v=-v-o2iSH...
NAME
Nie obiecuj, działaj!...
NAME
Aż dziwić się należy, że taki znawc...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
R E K L A M A    B A N N E R    II
R E K L A M A B A N N E R III
Copyright © 2018 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny