Biłgoraj | Hrubieszów | II. Region | Powiat Zamojski | Sport | Szczebrzeszyn | ZamośćDaniel Czubara30 kwietnia 2018 FACEBOOK | 0 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | (0)

Region: Czwartoligowcy z tarczą

R E K L A M A    B O A R D

Zwycięstwami zakończyły się spotkania Hetmana, Kryształu oraz Łady, jeden punkt zdobyło Roztocze Szczebrzeszyn – to bilans minionej kolejki lubelskiej grupy IV ligi.

Hetman ściga Stal Kraśnik w walce o awans do III ligi i w miniony weekend pokonał na wyjeździe Kłosa Gmina Chełm 3:1. Bramkowym łupem podzielili się Bednara, Kanarek i Myśliwiecki. Niestety Stal ograła rezerwy Górnika Łęczna 4:1 i nadal ma 7 punktów przewagi nad Hetmanem. Zapowiada się więc, że walka o awans będzie toczyć się do ostatniego meczu tego sezonu.

Kłos Chełm – Hetman Zamość 1:3 (0:0)
Bramki: Paweł Król 72′ – Jakub Bednara 56′, Przemysław Kanarek 79′, Paweł Myśliwiecki 90+3′

Kłos: Porzyc – Stepaniuk (85′ Adamski), Kowalski, Poznański, Wojciechowski – Wałczyk (65′ Król), Flis, Wyrostek (80′ Bańkowski), Bala – Bryk (52′ P. Gierczak), Drzewicki.

Hetman: Skrzypek – Kanarek, Dudek, Świech, Daszkiewicz – Myśliwiecki (90+4′ Kuśmierz), Kycko, Solecki (60′ Otręba), Bednara, Stefański (65′ Nastałek) – Paluch.

Żółte kartki: Sławomir Wyrostek – Marcin Świech, Kacper Skrzypek.

Również wynikiem 3:1 zakończył się pojedynek między Kryształem Werbkowice a Lublinianką Lublin. Bohaterem spotkania był autor trzech goli dla gospodarzy Stanisław Rybka. Gdy brakuje go na boisku, to tak jakby brakowało pół drużyny. Gdy gra i jest w formie – efekt można było zobaczyć podczas meczu z Lublinianką. Warto też odnotować, że w spotkaniu nie brakowało twardej gry, a sędzia często sięgał po kartki. W sumie pokazał osiem żółtych i dwie czerwone.

Kryształ Werbkowice – Lublinianka 3:1 (2:0)
Bramki: Stanisław Rybka 13′ (rzut karny), 22′, 90+1′ – Paweł Bielak 76′ (rzut karny)

Kryształ: Filipczuk – Wójtowicz (80′ Wurszt), Śmiałko, Dobromilski, Pa. Musiał – Nowak (65′ Drewniak), Kaczoruk, Nieradko (68′ K. Wołoch), Dec (75′ Stachyra), Rybka – A. Wołoch (65′ Reszczyński).

Lublinianka: Wrzosek – Kośka (80′ Dzyr), Stępień, Ptaszyński, Pioś (46′ Duduś) – Kuzioła, Kamola (75′ Waszczyński), Skoczylas (65′ Baran), Bogusz, Milcz (76′ Morenkov) – Bielak.

Żółte kartki: Stanisław Rybka, Szymon Dec – Rafał Stępień x2, Damian Kuzioła, Wiktor Bogusz, Paweł Kośka, Piotr Waszczyński
Czerwone kartki: Filip Filipczuk 75′ (za faul) – Rafał Stępień 55′ (za drugą żółtą).

Bohaterem Kryształu jest Rybka zaś Łady Jurij Perin. Przy wsparciu kolegów z drużyny napastnik strzelił w wyjazdowym spotkaniu z Różanką dwa gole, co przełożyło się na zwycięstwo 2:1.

Eko Różanka – Łada 1945 Biłgoraj 1:2 (0:0)
Bramki: Patryk Błaszczuk 49’ – Jurij Perin 47’ (rzut karny), 65’

Eko: Witkowski – Bartnik, Żakowski, Więcaszek, Całka – Sheluk, Błaszczuk, Wieliczuk (73’ Gołąb), Sztybel (65’ Magdysz) – Waniowski, Romaniuk. 

Łada: Szawara – Kuliński, Sobótka, Chmura, Myszak – Rataj (82’ Szarlip), Birut, Oleksiuk, Czok (60’ Misiarz) – Skubis (72’ Dycha), Perin (90’ Hanas).

Żółte kartki: Oleksandr Sztybel – Bartłomiej Myszak.

Aby realnie myśleć o utrzymaniu w IV lidze Roztocze Szczebrzeszyn musiało wygrać mecz z Sokołem w Adamowie. Spotkanie zakończyło się jednak remisem, a gola dla gości zdobył Kornas. Ten wynik sprawia, że byt szczebrzeszynian w IV lidze wisi na włosku.

Sokół Adamów – Roztocze Szczebrzeszyn 1:1 (1:0)
Bramki: Mateusz Baran 11’ – Łukasz Kornas 46’

Sokół: Osial – Mac. Baran, Szlaski, Zdunek (60’ Gromysz), Stępniak – Sokołowski (75’ Grochowski), Buga (46’ Goździołko), Szymański, Mat. Baran – Borkowski (46’ Dzido), Bogucki (60’ Łukasik).

Roztocze: Hadło – Szatała, Zwolak, B. Mazur, Klimkiewicz – Bubiłek, Wajdyk (75’ Tomaszewski), Kaznokha (85’ Strenciwilk), Lavruk, Ł. Kornas – Gałka (85’ W. Mazur).

Żółte kartki: Marcin Dzido – Damian Wajdyk, Mateusz Zwolak.

Tomasovia Tomaszów Lubelski w tej kolejce pauzowała.

 

 

(źródło: lubsport.pl)

 

 

 

Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie?
Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 1.
Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.
Autor: Daniel Czubara
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
    R E K L A M A

Bądź pierwszy i skomentuj artykuł lub sytuację.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podpis:

Publikując komentarz potwierdzam, że zapoznałem/am się z regulaminem usługi dostępnym na stronie (www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
ja
Zgadzam się z opinią LZ. Zalew w zamo...
LZ
To chyba dawno nad zalewem nie byłeś. ...
Sylwia
Ja rozumiem,ze mieszkamy na prowincji,al...
Jaroo
Za to zdj�cie to powinien si� obrazi...
Widać że perspektywiczny .. weteran....
mieszkaniec
Zamojski zalew to syf. Nie powinni w og...
zamoscianin
w sumie jak by nie Gierek nie byloby uli...
Taka pawda
Bez sensu jest ta sonda....
Anita
Nie wiem jak Rudka, ale stawy Echo wysyc...
No name.....
A jeszcze lepiej skrytykować wszystko, ...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
Copyright © 2019 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
PATRONAT | RSS | KONTAKT | PLIKI COOCKIE | POLITYKA PRYWATNOŚCI | istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018