Chełm | II. Region | Polityka i Samorząd | ZamośćRedakcja4 lutego 2019 FACEBOOK | 0 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | 24 komentarze

Region: Beata Mazurek nowym szefem PiS w okręgu

R E K L A M A    B O A R D

Wicemarszałek Sejmu i rzecznik partii Prawo i Sprawiedliwość –  posłanka Beata Mazurek została nową szefową tej partii w okręgu Zamość – Chełm – Biała Podlaska. Na stanowisku tym zastąpiła zamojskiego posła Sławomira Zawiślaka.

O zmianach w strukturach okręgowych partii poinformował na Twitterze szef Komitetu Wykonawczego PiS Krzysztof Sobolewski pisząc:

W związku z upływem kadencji Zarządu Okręgowego PiS w Okręgach nr 7-Chełm i 7-Biała Podlaska, z dniem 1 lutego 2019 r. decyzją Prezesa PiS J. #Kaczyński na funkcję Pełnomocnika Okręgowego PiS powołana została Pani @beatamk a z-cą Pełnomocnika Okręgowego PiS Pan Dariusz Stefaniuk.

 

Beata Mazurek z wykształcenia jest socjologiem. W 2005 została wybrana na posła V kadencji w okręgu chełmskim z wynikiem 7012 głosów. W Sejmie zasiadała w Komisji do Spraw Unii Europejskiej, Komisji Pracy, Komisji Nadzwyczajnej ds. zmian w kodyfikacjach.  W wyborach parlamentarnych w 2007 po raz drugi uzyskała mandat poselski, otrzymując 15 821 głosów. W wyborach w 2011 z powodzeniem ubiegała się o reelekcję, dostała 22 249 głosów. W 2014 kandydowała do Parlamentu Europejskeigo, nie uzyskując mandatu. W 2015 została ponownie wybrana do Sejmu, otrzymując 30 365 głosów.
W grudniu 2015 została rzecznikiem prasowym Klubu Parlamentarnego PiS, a w grudniu 2016 r. objęła stanowisko rzecznika prasowego Prawa i Sprawiedliwości.  11 stycznia 2018 r. została wybrana na wicemarszałka Sejmu.

W ostatnich wyborach samorządowych Beata Mazurek wspierała w wyborach na prezydenta Zamościa Andrzeja Wnuka, który otrzymał poparcie PiS. Pisaliśmy o tym TUTAJ.


 

Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie?
Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 27.
Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.
Autor: Redakcja
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 • "ak" dnia 5 lutego 2019 o godzinie 9:06:49 napisał:
  Panie Sobolewski, trochę szacunku dla czytających, chyba że nie było Panu dane skończyć szkoły podstawowej.
  R E K L A M A
 • "mieszkaniec" dnia 5 lutego 2019 o godzinie 10:17:59 napisał:
  Trudno było się spodziewać innej sytuacji. Zawiślak nawalił nic kompletnie nie osiągnął oprócz brylowania w mediach w tego jak ktoś inny coś załatwił. Jedynie co to życzenie powodzenia
  • "rezerwista" dnia 6 lutego 2019 o godzinie 9:57:10 napisał:
   osiągnął , osiągnął , 32 wog gdyby nie on byłby w lublinie
 • "ad111" dnia 5 lutego 2019 o godzinie 12:05:56 napisał:
  Zamienił stryjek siekierkę na ...
 • "lokalny" dnia 5 lutego 2019 o godzinie 12:58:10 napisał:
  A miał mi załatwić Pendolino w Zamościu.
 • "KL" dnia 5 lutego 2019 o godzinie 13:17:43 napisał:
  Jaki koń jest, każdy widzi.
 • "Marek" dnia 5 lutego 2019 o godzinie 16:52:27 napisał:
  Głupia, głupsza, M...k.
 • "Parafianka" dnia 5 lutego 2019 o godzinie 19:14:51 napisał:
  No to jest news! Umocnienie flanki wschodniej.
 • "Danton" dnia 5 lutego 2019 o godzinie 22:04:37 napisał:
  I nastała dobra zmiana.
 • "ll" dnia 6 lutego 2019 o godzinie 0:15:16 napisał:
  Chcieliście dobrek zmoany to macie Wnuka i Mazurkową. I teraz nie marudzić
 • "Thomas" dnia 6 lutego 2019 o godzinie 2:31:24 napisał:
  Andrzej Wnuk jest awangarda i przyszłością PiS. We wcześniejszych swoich wpisach wyraziłem pogląd, że obaj panowie powinni po prostu po męsku usiąść i wyjaśnić różnice. Sprawę arbitralnie rozwiązała Góra PiS . Patrząc się na Panią Mazurek jestem więcej niż pewien, że to ona doprowadziła do pogodzenia obu stron w zasadzie kompletnie bezsensownego sporu, którego kulminacyjnym było wycofanie poparcia PiS dla Pana prezydenta Andrzeja Wnuka. Ten spór był dla tak kompletnie niezrozumiały, że szkoda słów. Tak naprawdę nie mam zielonego pojęcia o co w nim chodziło. Wielokrotnie pisałem również o słabnacej pozycji posła Sławomira Zawisła, faktycznie jako polityk został zredukowane, sądzę że to jeszcze nie koniec złej politycznej passy. To już raczej pewne, że Sławomir Zawislak nie będzie jedynka, co więcej jego przyszłość też nie będzie pewna. PIS co prawda wygrał wybory samorządowe, ale w dużych miastach przegrał wyścig prezydencki. Nadmienie tylko, że były minister Marcin jurgiel stracił szefostwo w swoim okręgu. O ile nie mylę się trzech posłów straciło władze w lokalnych strukturach, czy to nie oznacza audytu wewnatrzpartyjnego ? Logika zdarzeń to potwierdza aczkolwiek nikt tego nie potwierdzi c nawet Beata Mazurek rzecznik Prawa i Sprawiedluwosci osoba zaufana prezesa Jarosława Kaczyńskiego. Co do zasady, zmiany muszą być. Przegląd kadr jest konieczny. Pomimo, że cenie sobie posła Zawislaka, nie powinien być marginalizowany, tym bardziej. Ze w jego działaniach nie widziałem szczególnego wsparcia z góry.
  R E K L A M A
 • "xx" dnia 6 lutego 2019 o godzinie 9:48:26 napisał:
  znaczy "swoja baba"została rzucona na prowincję gdzie kmioty którym naobiecuje wybiorą ją na następną kadencję
 • "ad111" dnia 6 lutego 2019 o godzinie 12:52:47 napisał:
  "Thomas", zaintrygowałeś mnie. Możesz klarownie wyłożyć, za co tak cenisz Zawiślaka?
  • "Thomas" dnia 6 lutego 2019 o godzinie 23:04:49 napisał:
   Ze wszystkich posłów PiS w naszym okręgu jednak to on jest najbardziej aktywny w terenie.
 • "Anonim" dnia 6 lutego 2019 o godzinie 19:14:46 napisał:
  Zawiślak to jeden z najgorszych polityków.Proszę sobie spojrzeć na jego "aktywność" w Sejmie,zajmuje jedną z ostatnich pozycji,Mazurek-bardzo niesamodzielna i zawsze wierna prezesowi ale to na pewno nie komplement.
 • "Antyklerykał" dnia 6 lutego 2019 o godzinie 21:14:32 napisał:
  Ta Pani jest produktem KUL i dlatego nic z tego dobrego nie wyniknie... https://www.wiocha.pl/1551284,Ech-te-Beaty
  • "Thomas" dnia 6 lutego 2019 o godzinie 23:03:25 napisał:
   Profesor Jan Hartman też skończył KUL, jeden z naszych Radnych też jest absolwentem Socjologii na KUL - i co z tego?
 • "Name" dnia 7 lutego 2019 o godzinie 1:46:24 napisał:
  To naprawdę dobra zmiana! Przecież ta przepychanka pomiędzy chorym na władzę nad Zamościem Posłem, a Prezydentem wybranym przez mieszkańców na włodarza miasta to była więcej niż żenada! Facet jak tak bardzo chciał sobie porządzić miastem, powinien stanąć do wyborów i je wygrać, a nie podgryzać urzędującego prezydenta z tylnego siedzenia!
 • "Antyklerykał" dnia 7 lutego 2019 o godzinie 12:31:09 napisał:
  @"Thomas", no własnie napisałem, że nic dobrego... Po owocach ich poznacie, a każdy widzi jakie te owoce są, raczej z zatrutego drzewa.
 • "Thomas" dnia 8 lutego 2019 o godzinie 15:13:33 napisał:
  Sławomir Zawiślak jako poseł jest bardzo aktywny, czego nie można powiedzieć o innych. Tak szczerze mówiąc, poza posłem Zawiślakiem i Kornelią nie wiem kto nas reprezentuje. Poseł Zawiślak był pod obstrzałem totalnej i niewybrednej krytyki - czy coś zrobił dobrze - to zrobił źle. W przed, przedostatnich wyborach jeden z kandydatów w swoim programie zaczął słowami - kto to jest Poseł Zawiślak itd.. był tam program tego kandydata - ba nawet była strona internetowa tego kandydata, ale wynik jaki uzyskał to niecałe 20 głosów, może trzydzieści - już go nie ma. jakiś czas temu wszedłem na stronę Posła i są tam jego dokonania. Dla mnie istotnym jest powrót kolei do Zamościa, i przebudowa węzła kolejowego w Rejowcu - to zasługa posła. Oczywiście w to wszytko wchodzi konflikt Poseł Prezydent - kompletnie niepotrzebny i aktywność w Sejmie.
  • "KL" dnia 8 lutego 2019 o godzinie 15:23:33 napisał:
   To prawda, jest bardzo aktywny, zwłaszcza w zmianie napisów na pomnikach i tablicach, wywyższaniu roli AK i pomniejszaniu roli BCh w walkach o Zamojszczyznę.
 • "ad111" dnia 8 lutego 2019 o godzinie 17:06:29 napisał:
  Zakłamywanie historii, czyli wpisuje się w tendencje partii rządzącej. To jeszcze może nie wszystko stracone i wróci do łask...?
 • "Thomas" dnia 8 lutego 2019 o godzinie 20:34:31 napisał:
  No właśnie jaka była rola BCh?
 • "ad111" dnia 8 lutego 2019 o godzinie 20:44:22 napisał:
  Poczytaj sobie w prawicowej gazecie, żeby nie było, że jestem stronniczy... https://dorzeczy.pl/34668/Powstanie-zamojskie-zapomniana-walka-polskich-chlopow.html
  R E K L A M A

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podpis:

Publikując komentarz potwierdzam, że zapoznałem/am się z regulaminem usługi dostępnym na stronie (www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
Stefan
W schronisku wolontariusze nie sa mile w...
Kasia
Nadeszla pora na zmiany !!!!!!! W tym pr...
eh
Szkoda, że remont w sezonie turystyczny...
ja
Zgadzam się z opinią LZ. Zalew w zamo...
LZ
To chyba dawno nad zalewem nie byłeś. ...
Sylwia
Ja rozumiem,ze mieszkamy na prowincji,al...
Jaroo
Za to zdj�cie to powinien si� obrazi...
Widać że perspektywiczny .. weteran....
mieszkaniec
Zamojski zalew to syf. Nie powinni w og...
zamoscianin
w sumie jak by nie Gierek nie byloby uli...
Taka pawda
Bez sensu jest ta sonda....
Anita
Nie wiem jak Rudka, ale stawy Echo wysyc...
No name.....
A jeszcze lepiej skrytykować wszystko, ...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
Copyright © 2019 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
PATRONAT | RSS | KONTAKT | PLIKI COOCKIE | POLITYKA PRYWATNOŚCI | istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018