Flesz | II. RegionRedakcja26 stycznia 2018 FACEBOOK | 0 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | 6 komentarzy

Region: Awanse w lubelskiej KAS

Fot. IAS w Lublinie
Nowy rok przyniósł nie tylko nowe wyzwania, ale także zasłużone awanse dla funkcjonariuszy Służby Celno-Skarbowej.
 

 
W obecności pocztu sztandarowego i z zachowaniem obowiązującego ceremoniału dyrektor Izby Administracji Skarbowej w Lublinie dr hab. Leszek Bielecki wręczył funkcjonariuszom celno-skarbowym akty mianowania na wyższe stopnie służbowe. 10 stycznia otrzymali je funkcjonariusze zebrani na uroczystych apelach w Lublinie i Dorohusku, 11 stycznia w Zamoścu i Hrebenem, a 24 stycznia w Białej Podlaskiej. Wręczenie awansów odbyło się w obecności Naczelnika Lubelskiego Urzędu Celno-Skarbowego Tomasza Krzewińskiego oraz kierowników komórek, w których pełnią służbę nagrodzeni. 
 
Pierwsze w tym roku awanse w stopniu służbowym w korpusach podoficerskim, aspiranckim i oficerskim otrzymało łącznie 577 funkcjonariuszy celno-skarbowych.
 
Zwracając się do wyróżnionych funkcjonariuszy dyrektor IAS w Lublinie podziękował im za trud codziennej służby, wzorowe i odpowiedzialne wykonywanie zadań nałożonych na Krajową Administrację Skarbową oraz przekazał w imieniu kierownictwa KAS życzenia dalszych sukcesów zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym. 
 
Izbie Administracji Skarbowej w Lublinie podlegają 22 Urzędy Skarbowe oraz Lubelski Urząd Celno-Skarbowy, w skład którego wchodzą 3 delegatury i 18 oddziałów celnych. Łącznie w naszej izbie pracuje oraz pełni służbę 4129 osób, w tym 1676 funkcjonariuszy celno-skarbowych. 
Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie?
Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 3.
Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.
Autor: Redakcja
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 • "Tekst nadesłany" dnia 26 stycznia 2018 o godzinie 15:35:30 napisał:
  a co tam w regionie u Małgorzaty L. ?
  R E K L A M A
 • "do lekarza!" dnia 26 stycznia 2018 o godzinie 15:56:00 napisał:
  Widać facet, że masz obsesję na punkcie tej kobiety. Weź się z nią umów, a nie machasz wpisy po całym Internecie. Wiesz, że to pierwsze symptomy obsesji maniakalnej? To się leczy.
 • "Tekst nadesłany" dnia 26 stycznia 2018 o godzinie 17:45:29 napisał:
  daje efekt ? Długo się leczysz ?
 • "jak" dnia 27 stycznia 2018 o godzinie 7:21:47 napisał:
  Bielecki niech siebie awansuje, bo jego dni w KAS są policzone.
 • "L.B" dnia 11 marca 2018 o godzinie 12:43:29 napisał:
  Jak widać nie są. 11.03.2018 r. Pozdrawiam. L. B.
 • "L.B." dnia 3 maja 2018 o godzinie 14:42:17 napisał:
  Nadal nie są. 03.05.2018, pozdrawiam L. B.

Comments are closed.

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
Copyright © 2019 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny
nakliyat evden eve istanbul evden eve nakliyat istanbul ofis tasima evden eve istanbul evden eve nakliyat depolama