R E K L A M A

Z I P

Polityka i Samorząd | ZamośćMLC13 października 2016 FACEBOOK | 3993 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | 43 komentarze

Radni PiS oświadczają

Oświadczenie radnych PiS RM Zamość

R E K L A M A    B O A R D

W odpowiedzi na wywiad prezydenta Zamościa, udzielony zamojskim mediom w sprawie jego współpracy z radnymi Prawa i Sprawiedliwości w Radzie Miasta Zamość, klub wystosował oficjalne stanowisko.

Oto jego treść:
„Pan Andrzej Wnuk, Prezydent Miasta Zamość w dniu 11.10.2016 roku udzielił wywiadu lokalnym mediom, w którym krytycznie wyraził się o współpracy z Klubem Radnych Prawa i Sprawiedliwości.
Odnosząc się do treści wywiadu i mając na uwadze nasze zaangażowanie w działaniach na rzecz mieszkańców Zamościa oświadczamy:
1. Klub Radnych PiS podnosił wiele społecznych inicjatyw oraz prób zmian w budżecie Miasta Zamość, które nie spotkały się z akceptacją Pana Prezydenta Andrzeja Wnuka. Spowodowało to rozbieżności w realizacji programu samorządowego Prawa i Sprawiedliwość.
2. Klub Radnych PiS jest otwarty na współpracę z Panem Prezydentem Andrzejem Wnukiem w oparciu o merytoryczne materiały przygotowane i przekazane wcześniej do konsultacji.
3. Klub Radnych PiS jest gotowy na współpracę z Panem Prezydentem Andrzejem Wnukiem, na demokratycznych zasadach, dających Nam prawo do odrębnego stanowiska, które będzie służyć rozwojowi Zamościa i dobru wspólnemu mieszkańców.
4. Przywołując wypowiedziane w wywiadzie słowa Prezydenta Andrzeja Wnuka „że Klub Radnych PiS jest bliski jego sercu”, zwracamy się z serca wypływającym apelem o rezygnację z prezydenckiego projektu uchwały dotyczącej podwyższenia podatków w 2017 r. Klub Radnych PiS apeluje do Pana Prezydenta o pozostawienie stawek podatków na poziomie obowiązującym w 2016 roku”.
W imieniu Klubu Radnych PiS Rady Miasta Zamość oświadczenie podpisali:
Jan Obszański, przewodniczący Klubu Radnych PiS, Dariusz Zagdański, wiceprzewodniczący oraz  Szczepan Kitka, sekretarz Klubu Radnych PiS w Radzie Miasta Zamość.

Autor: MLC
Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie?
Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 10.
Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.
Ty już wiesz. Teraz podziel się tym na Facebooku ze znajomymi.
R E K L A M A    B A N N E R   I
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podpis:

Publikując komentarz potwierdzam, że zapoznałem/am się z regulaminem usługi dostępnym na stronie (www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

Anty-spam:


UWAGA!! Pamiętaj że internet daje tylko złudzenie anonimowości. A mit o bezkarności w sieci można włożyć między bajki.

xxx
Kupiłem sobie karnet a na pierwszy mecz...
obserwator
I jeszcze niech Padwa poprawi nagłośni...
Dzieci we mgle
Nie będę się czepiał czemu w roku wy...
Jacek
To prawda. Zero organizacji, zupełnie b...
buhahaha
hehehehe i tak wszyscy razem o jednej go...
Thomas
Tylko czy ocenie merytorycznej komentar...
Janko
Uwielbiam Zwolaka. Gdziekolwiek się poj...
Jarek z sitanca
Andrzej daj spokój :)...
as
Piękny i szczytny cel tylko szkoda , ż...
Zmarzniety
Stare Miasto było wyludnione zupełnie ...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
R E K L A M A B A N N E R III
Copyright © 2018 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny