Edukacja | Polityka i SamorządRedakcja27 czerwca 2019 FACEBOOK | 0 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | 6 komentarzy

Rada Powiatu deklaruje wierność tradycji i sprzeciwia się „LGBT”

Obraz Ulrike Mai z Pixabay
R E K L A M A    B O A R D

Rada Powiatu deklaruje wierność tradycji i sprzeciwia się promowania ideologii „LGBT”, wczoraj podjęła uchwałę w tej sprawie. Rada Powiatu nie chce tzw. latarników w szkołach i zadeklarowała że zrobi wszystko, aby do szkół nie miały wstępu osoby zainteresowane wczesną seksualizacją polskich dzieci i młodzieży.

Uchwala Nr VIII/90/2019 Rady Powiatu w Zamościu z dnia 26 czerwca 2019 roku w sprawie przyjęcia Stanowiska Rady Powiatu w Zamościu w sprawie powstrzymania promowania ideologii „LGBT”

Na podstawie art. 4 ust 1 pkt 15 ustawy z dnia 5 czerwca 1998r. o samorządzie powiatowym ( Dz.U. z 2019r. poz. 511), Rada Powiatu w Zamościu uchwala co następuje:

§1

Przyjmuje się Stanowisko Rady Powiatu w Zamościu w sprawie powstrzymania promowania ideologii „LGBT”, które otrzymuje brzmienie jak w załączniku do niniejszej uchwały.

§2

Wykonanie uchwały powierza się Zarządowi Powiatu w Zamościu. 3 Uchwała wchodzi w życie z dniem podjęcia.

STANOWISKO

Rady Powiatu w Zamościu z dnia 26 czerwca 2019 roku w sprawie powstrzymania promowania ideologii „LGBT”

Rada Powiatu w Zamościu, wyraża stanowczy protest, wobec promowania ideologii „LGBT”, która narusza podstawowe prawa i wartości chronione w polskiej Konstytucji oraz ingeruje w autonomię wspólnot religijnych.

Zgodnie z art. 48 Konstytucji RP podstawowym prawem rodzicielskim jest wychowanie dziecka w zgodzie z przekonaniami rodziców. Mając na uwadze dobro rodziny, wyrażamy sprzeciw wobec ingerowania w dobro rodziny i wielowiekową tradycję. W związku z próbą podważenia fundamentalnych praw i ustrojowej pozycji małżeństwa, pragniemy powstrzymać ekspansję ideologii lansowanej przez tzw. ruchy „LGBT”:

1. Nie godzimy się na sprzeczne z prawem oraz z realnym dobrem dzieci, instalowanie funkcjonariuszy politycznej poprawności w szkołach (tzw. latarników).

2. Zrobimy wszystko, aby do szkół nie miały wstępu osoby zainteresowane wczesną seksualizacją polskich dzieci i młodzieży, w myśl tzw. standardów światowej Organizacji Zdrowia (WHO).

3. Będziemy chronili naszą młodzież szkolną, dbając o to, aby o ich wychowaniu mogli decydować rodzice.

4. Nie pozwolimy wywierać administracyjnej presji na rzecz stosowania poprawności politycznej w wybranych zawodach. Staniemy w obronie nauczycieli, naukowców, prawników i przedsiębiorców przed narzucaniem im nieprofesjonalnych kryteriów działania np. w pracy wychowawczej, przy doborze pracowników czy kontrahentów.

Deklarujemy, że Rada Powiatu w Zamościu będzie wierna tradycji narodowej, państwowej i chrześcijańskiej.

 

Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie?
Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 6.
Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.
Autor: Redakcja
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 • "Abc" dnia 27 czerwca 2019 o godzinie 17:41:11 napisał:
  Jednogłośnie, brawo. Gratuluję radnym z SLD ( czego to się nie robi żeby przypodobać się PiS.)
  R E K L A M A
 • "Z miasta" dnia 27 czerwca 2019 o godzinie 18:51:42 napisał:
  To teraz czekamy na podobną uchwałę Rady Miasta...
 • "KL" dnia 27 czerwca 2019 o godzinie 19:04:22 napisał:
  Czy to prawda, że kiedyś Sala Consulatus w zamojskim ratuszu nosiła imię Róży Luksemburg?
 • "Hana" dnia 27 czerwca 2019 o godzinie 20:42:03 napisał:
  radni jak tak martwicie sie o mlodziez i boicie sie o jej wychowanie to zrobcie porzadek z palarniami przed szkolami bo to nie kluby mlodziezowe,ale podejmujac jakies uchwaly zastanowcie sie czy to tak potrzebne czy chcecie sie komus przypodobac,przypatrzylabym sie tez internetowi tam sa wiadomosci i to jakie jak ktos cos chce wiedziec a przedewszystkim mlodzi wchodzacy w wiek doroslosci
 • "z_boku" dnia 27 czerwca 2019 o godzinie 21:19:28 napisał:
  Teraz czas na Sejm RP, powinno być ustawowo zakazane to całe LGBT. Wygląda na to że rada wysmażyła dokument z którego wynika że odmiennej orientacji można się nauczyć...
 • "Zamość" dnia 28 czerwca 2019 o godzinie 10:31:28 napisał:
  Skoro wspólnoty religijne są autonomiczne, to co do nich ma Rada Powiatu? Ad 1.Czyżby?Która to opcja jest teraz poprawna politycznie? Ad2. To w takim razie według jakich standardów ma odbywać się edukacja?Patrząc na punkt 4. nauczyciele maja edukować profesjonalnie? Ad 3. Rola wychowawcza rodziny zawsze jest pierwszoplanowa, nikt tego przywileju rodzicom nie odbiera, chyba że są niewydolni. Ad4. Punkt sprzeczny w stosunku do 2. Oczekuję, ze Rada nie pozwoli na wpływy organizacji politycznych, religijnych, społecznych itp na wykonywanie wolnych zawodów, a jedynie na postępowanie zgodne ze sztuką, aktualną wiedzą i standardami (włączając WHO również):)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podpis:

Publikując komentarz potwierdzam, że zapoznałem/am się z regulaminem usługi dostępnym na stronie (www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

Anti-Spam Quiz:

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
Zamojska Konopi...
Osiedle domków jednorodzinnych w Zamoś...
kontra
Pomyśl TWS chwilę. Wogóle nie jest to...
Thomas
Sprawa spalarni wynikła w końcówce po...
Schabowy z Zamo...
Thomas, a jak myślisz czemu nie ma inwe...
Thomas
Strasznie dużo jest tych inwestorów - ...
Schabowy z Zamo...
Wybraliśmy radnych, ale są też jakie...
Zamościan
Polecam pana Profesora Grochowalskiego i...
TWS
Przecież ten protest to była akcja wyb...
Thomas
Kontra@ nie po to w demokratycznych wybo...
Thomas
[b]Rozczarowuje mnie Andrzej Wnuk i to n...
kontra
1. Veolia pisze-"przeciwnicy budowy spal...
Paweł
Informacje są nieprawdziwe. Minimum trz...
Antyklerykał
Powaliła mnie Twoja argumentacja. Choci...
aaa
A u Ciebie pewnie w domu sam sie zabawia...
ak
Może jednak byś poszukał tych leków ...
observer
Czym? gokartami?...
Zamościak
A niech jedzie w pisdu....
z_boku
To musi być czarownica, bo ja bym się ...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
Copyright © 2019 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
PATRONAT | RSS | KONTAKT | PLIKI COOCKIE | POLITYKA PRYWATNOŚCI | istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018