R E K L A M A

Z I P

Społeczeństwo i patriotyzm | ZamośćDaniel Czubara15 marca 2017 FACEBOOK | 4194 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | 49 komentarzy ()

PUP promuje się na banerach

PUP w Zamościu; fot. Daniel Czubara

R E K L A M A    B O A R D

“24 000 złotych na własną firmę”, “Zostań kierowcą zawodowym”, “Od stażu do zatrudnienia” – między innymi takie banery zawisły na budynku Powiatowego Urzędu Pracy w Zamościu oraz w niektórych punktach miasta.

To nowa forma reklamy oferty zamojskiego urzędu pracy.

– Szeroko się reklamujemy w mediach i nie tylko. Nasza rola jest taka, żeby jak najwięcej środków finansowych ściągać na teren działania urzędu. Musimy też jednak dotrzeć z informacją do beneficjentów tych projektów. Są billboardy, banery, ponieważ w tym roku zdecydowaliśmy się na ponadstandardową jak na urząd publiczny formę promocji. Jest zainteresowanie, ponieważ marka PUP utrwaliła się na rynku pracy. Nie chcemy ryzykować, że jakieś środki nie zostaną wykorzystane dlatego chcemy dotrzeć do jak największej liczby partnerów na rynku pracy, tak bezrobotnych, jak i pracodawców. – mówił nam Marian Hawrylak, dyrektor PUP w Zamościu podczas konferencji “W stronę zatrudnienia”.

-Mamy dwa olbrzymie projekty dofinansowane ze środków Unii Europejskiej. Jeden projekt jest skierowany do osób do 30 roku życia i drugi dla osób powyżej 30 roku życia. Jest też projekt dla  w szczególnej sytuacji na rynku pracy, osób po 50 roku życia i dla osób niepełnosprawnych. Podnieśliśmy do górnych granic środki na podjęcie własnej działalności gospodarczej do kwoty 24 tysięcy złotych. Taką samą sumę dofinansowania można pozyskać na utworzenie nowego stanowiska pracy.- wylicza projekty dyrektor zamojskiego PUP. Z całą ofertą można zapoznać się tak na banerach, jak i bezpośrednio w urzędzie.

A jak Wy oceniacie kampanię reklamową Powiatowego Urzędu Pracy w Zamościu? Czekamy na Wasze komentarze.

 

Autor: Daniel Czubara
Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie?
Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 6.
Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.
Tagi, hashtagi i słowa klucze: , , , ,
R E K L A M A    B A N N E R   I
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
Poniżej uruchomiliśmy nowe narzędzie do komentowania. Proponujemy to rozwiązanie, aby ograniczyć podszywanie się pod użytkowników oraz hejt. Uruchamiamy je na razie w formie testów, ale jeśli spełni oczekiwania zastąpi obecnie dostępne komentarze. Zapraszamy do testowania.
 • "Stefan" dnia 15 marca 2017 o godzinie 8:01:15 napisał:
  I ciekawe ile na te banery poszło pieniędzy. Zamiast je dobrze wykorzystać to wyrzucają w błoto a raczej w baner...
  14
  4
  R E K L A M A
 • "mieszkaniec" dnia 15 marca 2017 o godzinie 8:44:49 napisał:
  Świetny urząd pracy w którym albo dają Ci oferty na staż albo jakieś badziewia za min. a na kurs przez urząd są takie wymagania, że lepiej sobie za własne zrobić. Jeszcze te banery na co oni się reklamują. Jedyny sens UP jest praca dla tych którzy tam pracują. Lepiej zamknąć to w cholerę przynajmniej te pieniądze pójda na coś pożytecznego, a ,,specjaliści od znajdowania pracy" na pewno w mgnieniu oka znajdą oferty 5000 netto, 8h, pn-pia. tacy specjaliści;)
  12
  1
 • "mieszkanka123" dnia 15 marca 2017 o godzinie 9:31:07 napisał:
  a mnie tam się wydaje, że skoro są pieniądze to dlaczego się nie reklamować?? a środki na promocję nie są przeznaczone ze środków na aktywizację na pewno... tylko z jakiegoś innego funduszu... nie możliwe żeby to było z tych samych środków, każda z instytucji ma kasę zarówno na cele docelowe jak i pozostałe. poczytajcie ludzie troche a nie od razu krytyka.
  2
  3
 • "Do pracy rodacy" dnia 15 marca 2017 o godzinie 9:59:23 napisał:
  Bezrobotni którzy tutaj narzekają chcą żeby urzędnik przyjechał do jego domu po godzinie 11:00 na srebrnej tacy klękając podał mu ofertę pracy za 4 tys plus 20 tys w kopercie na start. Bezrobotny rozwalony na fotelu typu uszak zgarnie koperty, zachowa srebrną tace a urzędnika odprawi wymownym gestem.
  6
  10
 • "ConceptOfPower" dnia 15 marca 2017 o godzinie 10:21:07 napisał:
  Reklamowanie się takich instytucji jak Urząd Pracy mija się z celem. Reklama ma na celu dotarcie do potencjalnego klienta i zwrócenie uwagi przed konkurencją. Jaką konkurencję ma UP w Polsce? Jest przecież monopolistą. Poza tym dyrektor Hawrylak powiedział, że w ubiegłym lub w tym roku udało się "ściągnąć" do Zamościa fundusze na aktywizacje bezrobotnych w kwocie 30-kilku mln zł. Przecież nie są to pieniądze zarobione, tylko pochodzące z podatków ludzi pracujących. Gdyby to nie zostało ściągnięte poprzez różnego rodzaju podatki i fundusze pracy, to te pieniądze zostałyby w stu procentach na rynku pracy. Zostałyby wydane, napędziły gospodarkę, przyczyniłyby się do wzrostu wynagrodzeń i właśnie zmniejszenia bezrobocia. Bez pomocy urzędników. A tak są przetrawione przez mechanizm biurokracji. Korzystałem swego czasu z "pomocy" Urzędu Pracy. Nie było tak, że siedziałem w fotelu i czekałem jak pisze mój przedmówca. Nigdy nie zostałem zatrudniony dzięki tej instytucji, a moje cykliczne odwiedziny kończyły się na podpisaniu listy. Tyle. Zresztą, miałem kiedyś znajomego, który tam pracował (być może dalej pracuje). Spotkałem go kiedyś na mieście, zapytałem "Co u ciebie? Dalej zwalczasz bezrobocie?". Usłyszałem śmiechem-żartem "Zwalczam, ale do końca zwalczyć nie mogę, bo co bym wtedy robił?" I to jest właśnie kwintesencja tej instytucji.
  17
  0
 • "mieszkanka123" dnia 15 marca 2017 o godzinie 10:48:15 napisał:
  yhymmmm... nie jestem kto wie jak stara ale w jakiś sposób myślenie mam ukierunkowane, moim zdaniem lepiej robić "coś" niż nie robić nic i siedzieć czekać aż zostanie mi podane na tacy. każdy jedzie po urzędnikach czy to pup czy wup czy miasto, urzędnik = brak pomocy a pomyślał ktoś o naszych pracodawcach raz? czy każdy pracodawca szanuje swojego "pracownika" czy to na stażu czy na etacie?? czy każdy z nich jest tak bardzo uczciwy? nasz rynek pracy nie jest rynkiem wielkich przedsiębiorców to i oferty są jakie są nie mamy się co czarować ludzie trochę szerszego spojrzenia nikomu nie zaszkodzi bo z pustego i samolon nie naleje.
  2
  3
 • "mieszkaniec" dnia 15 marca 2017 o godzinie 11:18:27 napisał:
  Do pracy rodacy - nisko oceniasz Polaków, fakt wielu takich jest. Tylko jak ktoś przychodzi z naprawdę z dobrymi papierami, kursami a oni mu tylko oferują pracę na kasie czy budową, a się zaraz słyszy, że ktoś dostał ładną posadkę, bo w rodzinie ma dyrektora, lekarza, sędziego, działacza partyjnego itp. to Ciebie jasny szlak trafia. Niech się ktoś w ogóle pochwali czy UP znalazło komuś oferte w której jest zadowolony? Ma szanse rozwoju no i płaca dobra. Jak oni tylko oferują staże tak aby pracodawca miał frajerów do pracy, a oni nabijali statystyki
  6
  0
 • "mieszkanka123" dnia 15 marca 2017 o godzinie 11:36:21 napisał:
  Moje pytanie jest teraz takie - Z CZEGO TO WYNIKA?? Pójdźcie sami do pracodawcy i spytajcie czy weźmie was do pracy od razu, otóż NIE - najpierw nasi pracodawcy wezmą na formę, która pozwoli na to aby OSZCZĘDZILI, człowiek wykazuje się przez 6 miesięcy na czymś tam powiedzmy stażu a jak przychodzi koniec nagle się okazuje, że osoba się nie sprawdza i co się wtedy dzieje?? osoba zostaje bez pracy i czyja to wina urzędu czy pracodawcy?
  2
  2
 • "Tak jest" dnia 15 marca 2017 o godzinie 12:34:30 napisał:
  Uważam formę reklamowania na banerach ofert pracy jaką przyjął PUP za fatalną . Wiszące banery szpecą Starówkę . Wygląda to jak suszenie bielizny . Tyle dyskutujemy ( również na forach roztocza ) o dopuszczalnej formie reklam na Starówce ( jest nawet uchwała RM w tej sprawie ) a tu nagle takie badziewie ( niczym zaproszenia kibiców na mecze piłkarskie umieszczane na prześcieradłach ). Czy na taką formę reklamy PUP uzyskał zgodę od konserwatora zabytków ? Proszę sobie wyobrazić , że wzorem PUP każdy przedsiębiorca prowadzący działalność na Starówce wywiesza sobie swój baner reklamowy na prześcieradłach . Nie trzeba wielkiej wyobraźni aby wyobrazić sobie obraz Starówki po takiej akcji. Sam byłem świadkiem jak pani przewodnik musiała tłumaczyć grupie azjatyckich turystów jaki związek mają wiszące "prześcieradła" ( banery) z historią zabytkowej Starówki. Fatalny pomysł i dziwię się , ze do tej pory nie ma reakcji Ratusza w tej sprawie.
  11
  2
 • "radek" dnia 15 marca 2017 o godzinie 12:58:41 napisał:
  Każda reklama jest dobra jeśli jest w słusznej sprawie. Nie napinajcie się tak. Warto skorzystać ze środków jakie PUP oferuje.
  3
  7
  R E K L A M A
 • "mieszkanka123" dnia 15 marca 2017 o godzinie 13:10:53 napisał:
  O NIE WIEDZIEŁIŚMY, ŻE PUP TO ZABYTEK NA TYLE CENNY, ŻE TRZEBA PYTAĆ KONSERWATORA O ZGODĘ NA POWIESZENIE BANERÓW
  4
  2
 • "Maria" dnia 15 marca 2017 o godzinie 13:41:52 napisał:
  rzeczywiście sensacja
  1
  2
 • "Tak jest" dnia 15 marca 2017 o godzinie 13:57:07 napisał:
  Nie wiem , czy wiesz @mieszkanko123 , ze PUP znajduje się w budynku który leży w obrębie Starego Miasta, gdzie każda tego typu inicjatywa powinna zostać uzgodniona z konserwatorem zabytków. Nie mam nic przeciwko reklamie , tym bardziej jeżeli może się przyczynić do spadku bezrobocia natomiast protestuje przeciwko wiszącym brudnym i szpetnym prześcieradłom szumnie nazwanymi banerami reklamowymi
  11
  2
 • "mieszkanka123" dnia 15 marca 2017 o godzinie 15:09:27 napisał:
  to proszę wymyślić coś co nie szpeci, nie jest prześcieradłem i swój pomysł zgłosić może do URZĘDU PRACY może jakaś nagroda będzie kto wie, co do czystości hmm powiedzmy, że za warunki atmosferyczne nie odpowiada nikt z nas, proszę gadać Z BOGIEM.
  2
  7
 • "Tak jest" dnia 15 marca 2017 o godzinie 16:10:02 napisał:
  do @mieszkanka123 chciałaś aby było śmiesznie a wyszło żenująco. Mam nadzieję , że tematem tym zajmą się odpowiednie służby np Dyr. Wydziału Turystyki i Promocji Urzędu Miasta Zamość lub Konserwator Zabytków.
  6
  3
 • "ad111" dnia 15 marca 2017 o godzinie 16:33:19 napisał:
  Gdyby zlikwidowano dzisiaj po południu wszystkie PUP, a o d jutra ogłoszono, że rejestrację bezrobotnych prowadzi pani Jadzia z obsługi klienta w gminie, to nikt nawet by nie zauważył, że tka instytucja nie istnieje. To są urzędnicy, którzy nic nie robią dla bezrobotnych, a tylko uprawiają PR i przejadają publiczne pieniądze na pozorne działania.
  16
  3
 • "menes" dnia 15 marca 2017 o godzinie 18:49:42 napisał:
  Urzędy Pracy powinny być przekształcone w agencje na wzór zachodni, które zaczną spełniać w końcu swoją rolę. Jedyne działania Urzędu Pracy to kolekcjonowanie średnio co dwa miesiące podpisów i radź sobie sam. Wiadomo, że większość ludzi jest w ewidencji Urzędu Pracy tylko dla ubezpieczenia. Urzędnicy tam pracujący powinni być w końcu rozliczeni za efekty swoich działań bo coś mi się wydaje, że w tych wydziałach jest trochę za tłoczno. Forma reklamy równie tandetna jak to wszystko.
  8
  2
 • "Joker" dnia 16 marca 2017 o godzinie 11:06:27 napisał:
  24000 pln. Kasa fajna tylko co z tego? Ja przez rok i kilka miesięcy szukałem roboty. Jak chciałem fundusze na szkolenie aby podnieść swoje kwalifikacje i być bardziej atrakcyjny na rynku pracy to kobita mówi "... musi Pan mieć skierowanie od pracodawcy i potwierdzenie zatrudnienia..." (czy jakoś tak dawno było)Więc zrobiłem za własne pln (ale na kursy jak aktywnie szukać roboty to fundusze są) Po kursie i kilku miesiącach przez przypadek podczas wizyty w PUP znalazłem ofertę(odpowiednią do wykształcenia i kierunku w jakim się uczyłem). Jak się pytam kobity o tę ofertę i czemu jej nie przedstawiła "Pan ma za duże kwalifikacje". Aż ciśnie się na usta takie staropolskie "Ja pierdole"
  4
  0
 • "bezr" dnia 16 marca 2017 o godzinie 11:19:57 napisał:
  Ktoś wreszcie powinien zająć się patologią staży. Są firmy, które notorycznie biorą stażystów ale ilu z nich zostało zatrudnionych? Pracodawca mając darmowego stażystę nigdy nie zatrudni "normalnego" pracownika. I tak od stażu do stażu a UP szumnie ogłosi ile to kasy wydał na zwalczanie bezrobocia.....
  3
  1
 • "ad111" dnia 16 marca 2017 o godzinie 12:03:10 napisał:
  I to jest istota działalności pracodawców i PUP Szanowny/a "bezr". Wyciąganie kasy od państwa, a beneficjent /czyt. bezrobotny/ nadal goły i wesoły, a jeszcze się przy tym trochę narobił...
  5
  0
  R E K L A M A
 • "nic nie róbcie" dnia 16 marca 2017 o godzinie 13:16:15 napisał:
  Czytam ten hejt i rzygać się chce. Prawie 80 proc. stażystów nie wraca do rejestrów bezrobotnych, bo albo znajdują pracę, albo zakładają działalność. Najlepiej to nic nie robić, bo po co?
  1
  2
 • "ktoś coś" dnia 16 marca 2017 o godzinie 13:42:26 napisał:
  wiecie co? jak tak czytam każdy komentarz to żal ściska pewne części ciała, jeden lepszy od drugiego, ten co pisze zamiast jechać po każdym niech ruszy się sprzed komputera i zacznie coś robić wtedy zobaczy jaki jest rynek u nas w Zamościu!!!!!!! a co wy się czepiliście tych Urzędników.... najlepiej zamknąć ZUS, KRUS, URZĄD MIASTA, URZĄD SKARBOWY, wszelkie AGENCJE itd. bo w każdej z tych instytucji pracuje urzędnik i przejada publiczne pieniądze, żyjmy w Państwie bezprawia bo przecież nikomu nikt nie jest potrzebny. a po co iść do gminy gdzie rejestruje pani Jadzia?? ona nie przejada pieniędzy publicznych?? ludzie ogarnijcie się bo to wszystko ma dwie strony. żałosne. każdą instytucje tworzy się z jakąś ideą!!! agencje zatrudnienia są super bo co??? znajdują pracę za którą zabierają połowę wypłaty to jest lepsze??? chyba nikt z tego nie korzystał skoro pisze takie bzdury...!!!!!!!
  0
  2
 • "znudzony" dnia 16 marca 2017 o godzinie 13:54:00 napisał:
  do @ktoś coś. Nie denerwuj się tak bo się rozchorujesz , stracisz pracę i trafisz do PUP a w tedy przekonasz się , że wszystkie wpisy krytyczne na temat działalności tej instytucje prawdziwe i w pełni uzasadnione
  2
  1
 • "ktoś coś" dnia 16 marca 2017 o godzinie 13:59:37 napisał:
  choćby ludziom ... miodem smarować to i tak źle bo za słodko... idę z myślą powiedzenia "jeszcze się taki nie narodził co by wszystkim dogodził"...
  0
  1
 • "ivcia" dnia 16 marca 2017 o godzinie 14:31:39 napisał:
  Moim zdaniem cała ta kampania reklamowa PUP-u szpeci budynek. Gdzież tak obwieszać budynek na Starym Mieście? Wiocha!!! Można się reklamować w gazecie, na portalach internetowych, stojących słupach ogłoszeniowych ale nie między parapetami. Dla mnie żenada.
  3
  1
 • "ad111" dnia 16 marca 2017 o godzinie 15:23:57 napisał:
  @"ktoś coś", coś Ci się pokićkało, albo jesteś młody i nic jeszcze nie doświadczyłeś. Weź sobie do serca wpis "znudzony".
  3
  2
 • "Pozdrawiam" dnia 16 marca 2017 o godzinie 18:01:20 napisał:
  Taak już agencje zatrudnienia otwierają szeroko ręce i biorą wszystkich bezrobotnych. Hahaha.... Biedni nie świadomi ludzie... Polecam rejestrację w takiej jednostce wtedy docenicie Urząd. A jak się komuś nie podoba staż albo inna forma pomocy proponowana przez Urząd zawsze można założyć własną firmę i być sam sobie szefem.
  3
  1
 • "Pozdrawiam" dnia 16 marca 2017 o godzinie 18:04:49 napisał:
  I najlepiej zrobić banery kolorowe jak tęcza....jak to przystało na jednostkę państwową...moze kolor różowy albo czerwony i napewno wtedy będzie wszystkim pasować.
  2
  0
 • "Pozdrawiam" dnia 16 marca 2017 o godzinie 18:08:34 napisał:
  Panie dyrektorze gratuluje pomysłu. Kampania reklamowa udała się bo wszyscy o tym mówią a przy okazji wiedzą z czego mogą skorzystać.
  2
  1
 • "ad111" dnia 16 marca 2017 o godzinie 18:15:01 napisał:
  A w ramach przyuczenia do zawodu proponuję wycinanie konfetti dla uczczenia kolejnej fety dla pracowników PUP z okazji braku sukcesów w zwalczaniu bezrobocia, ale za to całościowe przejedzenie funduszy publicznych.
  6
  2
  R E K L A M A
 • "obcy" dnia 16 marca 2017 o godzinie 18:33:42 napisał:
  przez przypadek trafiłam na tę stronę, jestem osobą spoza terenu działania PUP i muszę przyznać, że o tym Urzędzie słyszy się bardzo pozytywne opinie i komentarze a Ci ludzie, którzy piszą co piszą widocznie nie zaznali w życiu biedy bo albo posiadają jakieś świadczenia typu 500+, albo siedzą przed komputerem i nie mają co ze sobą zrobić? nie wiem skąd tyle jadu, ludzie uwierzcie, że Wasz Urząd się jeszcze stara coś robić patrząc i czytając w internecie informacje co do bazy przedsiębiorców na tych terenach!! ja osobiście miałam do czynienia i z Urzędem Pracy i z agencją zatrudnienia i przyznam, że nie podoba mi się to, że musiałam agencji oddawać ciężko zapracowane pieniądze, korzystałam ze stażu również bo od czegoś zacząć było trzeba i nie narzekałam.... a co do agencji moje zdanie jest takie, że daleko im jeszcze do tych poza granicami naszego kraju, urzędy pracy jednak pomimo działań zamiast zabierać to coś dają! a na promocję siebie każda instytucja budżetowa ma środki do tego przeznaczone i nie są one brane z puli środków przeznaczonych na aktywizację. nikt wam tych pieniędzy nie zabiera, bardzo mądrze pisze "pozdrawiam" załóżcie sobie własną firmę i bądźcie sobie szefami wtedy coś mi się wydaje, że będziecie jechać po instytucji ZUS, że was okrada z waszych pieniędzy :D i trzeba ją zamknąć. i takim sposobem koło się zamyka :D. wiem z doświadczenia i urzędu i agencji, że nie macie co narzekać na swój urząd pracy bo przynajmniej się stara i słychać o nim przede wszystkim, oczywiście w pozytywach a nie tak jak to jest opisywane przez sfrustrowanych ludzi, którym nikt nie podał nic na tacy.
  1
  4
 • "Pozdrawiam" dnia 16 marca 2017 o godzinie 18:52:57 napisał:
  "ad111" a Ty masz pracę?
  0
  0
 • "Rozczarowany" dnia 16 marca 2017 o godzinie 19:03:58 napisał:
  Mnie agencja tak wydoiła jak przedszkolaka że nigdy w życiu nie będę z nimi współpracować. Do Urzędu to przynajmniej można iść no i walczyć o swoje z agencją to nie takie proste, tam się nie ma zadnych praw. Pierwsza mnie nie chciala bo nie rokowalem do ściągnięcia ze mnie dużej kasy no a kolejna to zabrała mi kupę kasy z mojego wynagrodzenia. Więc jak nie wiecie to nie gadajcie głupot wszyscy bogaci,mądrzy i wszystko wiedząc Państwo.
  1
  2
 • "obcy" dnia 16 marca 2017 o godzinie 19:16:37 napisał:
  "Rozczarowany" dokładnie to samo mogę powiedzieć co Ty!!!!!!! ludzie nie wiecie co piszecie i dziękujcie, że chociaż walczyć możecie o staż, szkolenie, dotacje itd. a bardzo dużo w tym wszystkim to też pracodawca, potrafi przez okres stażu wykorzystać i wycisnąć soki a po stażu nagle okazuje się, że nie odpowiada mu nasza praca bo dajemy z siebie zbyt mało. tych urzędników też ktoś rozlicza. ale szanuję ich pracę wbrew temu jakie kto ma zdanie na ten temat bo teraz rynek jest ciężki a wasze województwo jak mówią różne informacje nie należy do zbyt przedsiębiorczych przepraszam, że tak pisze ale powinniście być raczej dumni właśnie, że pomimo ciężkich warunków BARDZO POZYTYWNE OPINIE słychać o Waszym Urzędzie. a do agencji zatrudnienia nie wysłałabym nawet wroga
  0
  2
 • "ad111" dnia 16 marca 2017 o godzinie 20:24:02 napisał:
  O jakości urzędników świadczą ich wpisy tutaj zachwalające urząd, w którym pracują. No bez jaj, uważacie wszystkich za bezrozumnych i naiwnych...? To może napiszcie prawdę, np. o sensie cyklicznego przychodzenia bezrobotnych i podpisywania listy, jak nie macie nic do zaproponowania? Dlaczego ciągle dajecie kasę tym samym pracodawcom na staż, a pracodawcy obchodzą przepisy i ciągle przyjmują kolejnych stażystów? Dlaczego wydajecie kasę na szkolenia, które nie dają efektów w postaci zatrudnienia? Dlaczego twierdzicie, że wydanie publicznej kasy na idiotyczne banery nie uszczupla bezrobotnych, przecież jak je zwał, tak zwał, ale to są pieniądze podatników? Można by tak bez końca...
  3
  1
 • "obcy" dnia 16 marca 2017 o godzinie 21:04:07 napisał:
  Jeżeli w komentarzach są ukryci pracownicy to w sumie niech nie boją się mówić o tym co robią bo są z tego rozliczani z każdej wydanej złotówki na ludzi którzy tego nie potrafią docenić. A Ci wszyscy na czele z osobą piszącą powyżej powinni założyć własne biznesy i zatrudnić całą resztę tych którzy narzekają że urzędnik przejada ich pieniądze ale pamiętajcie nie korzystajcie z dotacji urzędu więcej zostanie dla urzędników. Zrobicie to za swoje.
  0
  1
 • "Pozdrawiam" dnia 16 marca 2017 o godzinie 21:19:35 napisał:
  ad111 nie potrafisz odpowiedzieć na pytanie? A Ty masz pracę??? Może trzeba dużymi literami?
  1
  2
 • "ktos" dnia 16 marca 2017 o godzinie 22:16:59 napisał:
  Jeżeli jest tak super to niech ci którzy tak zachwalają pracę urzędu odpowiedzą na pytanie dlaczego są firmy które stażystów "biorą" regularnie. Wszak chyba powinni ich zatrudniać?
  2
  1
 • "###" dnia 17 marca 2017 o godzinie 5:58:11 napisał:
  Niestety ustawodawca czyli ministerstwo od 500+ a nie urzędy nie przewidzialo "obowiązku" zatrudnienia stażystów. Sprawdzałem w ustawie. I wyprzedze kolejną nagonke, nie jestem urzędnikiem.
  1
  0
 • "obcy" dnia 17 marca 2017 o godzinie 9:14:42 napisał:
  "ktoś" i macie odpowiedź jakich macie pracodawców chętnych do zatrudniania, jakby nie staż to nikt by nie pracował bo pracodawcy nie stać na zatrudnienie od raz na umowę na czas nieokreślony, dla niego staż to jest czas przygotowania do pracy i oszczędność więc czego wy chcecie od urzędu?? pretensje do PRACODAWCY... i tak jest wszędzie nie tylko u Was!!! a idźcie sobie do agencji zatrudnienia i później napiszcie jakie są Wasze odczucia wtedy docenicie Urząd. A TAK POZA WSZYSTKIM TYM UKRYTYM W KOMENTARZACH PRACOWNIKOM URZĘDU GRATULUJĘ POZYTYWNYCH KOMENTARZY DOTYCZĄCYCH WASZEJ PRACY W POLSCE O WAS SŁYCHAĆ.
  1
  0
  R E K L A M A
 • "tyle w temacie" dnia 17 marca 2017 o godzinie 9:32:31 napisał:
  Do likwidacji
  2
  0
 • "znudzony" dnia 17 marca 2017 o godzinie 10:04:35 napisał:
  do @obcy . Bardzo dużo wiesz jak na osobę, która jak twierdzisz przez przypadek trafiła na stronę PUP i jest spoza terenu działania PUP. Szkoda tylko , ze twoja wiedza jest jednostronna. Szkoda ,że nie dostrzegasz uwag krytycznych. Szkoda , ze nie reagujesz na powszechną praktykę niektórych pracodawców ( jak rozumiem za zgodą i wiedzą PUP) którzy zatrudniając ciągle stażystów mają darmową się roboczą . Myślę ,że byłoby uczciwiej jakbyś przedstawił się również ze stanowiska na jakim jesteś zatrudniony w PUP. Reasumując, nie kompromituj się bo obcy to może ty i jesteś ale na pewno nie dla PUP
  2
  1
 • "###" dnia 17 marca 2017 o godzinie 14:58:28 napisał:
  Ja uważam że jak jest komuś tak źle to po co marnować siły i energię na wywodzenie mądrości tylko czas założyć własny biznes i wtedy można być szefem i pokazać światu jak zatrudniać osoby po stażu
  1
  0
 • ":)" dnia 17 marca 2017 o godzinie 15:01:20 napisał:
  Ja uważam że jak jest komuś tak źle to po co marnować siły i energię na wywodzenie mądrości tylko czas założyć własny biznes i wtedy można być szefem i pokazać światu jak zatrudniać osoby po stażu
  0
  0
 • "ad111" dnia 17 marca 2017 o godzinie 16:14:38 napisał:
  Marnowanie publicznych pieniędzy powinno być na celowniku każdego rozsądnego i myślącego obywatela, dlatego obrażanie się nas krytyczne uwagi pod względem urzędu i urzędników świadczy o urzędzie i urzędnikach oraz ich poplecznikach. @"Pozdrawiam"- nosisz różowe skarpetki? Odpowiesz na pytanie? Nie ma to nic wspólnego z tematem. No tak, Twoje pytanie też.
  1
  1
 • "Pozdrawiam" dnia 17 marca 2017 o godzinie 17:24:27 napisał:
  ad111 Nie napinaj się tak bo Ci gumka w majtkach pęknie i to rozowych. Oczywiście że ma,bo tak się zastanawiam czy jesteś biednym poszkodowanym stazystą który jest wykorzystywany i moze trzeba Ci jakoś pomoc? a może pracujesz i musisz robić na urzędników tzn. Banery? A może jesteś pracodawcą który zatrudnia osoby po zakończonym stażu? Bo jeśli tak to będziemy naprawdę z Ciebie dumni.
  2
  1
 • "ad111" dnia 17 marca 2017 o godzinie 18:05:34 napisał:
  Płacę podatki, to wystarczy. Jak tego nie rozumiesz, to o czym chcesz dyskutować...? I nie martw się o mnie, a o swoje przyzwolenie na marnowanie publicznych pieniędzy. To za komuny wspólne było traktowane jako niczyje. Chyba po 27 latach czas było nauczyć się, że wspólne, to też nasze.
  2
  2
 • "Pozdrawiam" dnia 18 marca 2017 o godzinie 0:02:00 napisał:
  ad111 skoro jesteś świetnym specjalistą od znajomości rynku pracy znasz jak widzę historię, przepisy obowiązujące to dla czego nie pojedziesz do Urzędu i nie powiesz ze wszystkie osoby które korzystają ze stażu, szkolenia, dotacji itp. marnują Twoje podatki. Zaproponujesz wtedy swoją koncepcję jak efektywnie wydawać pieniądze. Wspólne to też nasze więc masz absolutne prawo żeby iść i coś zrobić ze swoimi pieniędzmi aby było lepiej.
  2
  1
 • "obcy" dnia 18 marca 2017 o godzinie 9:24:38 napisał:
  Oj ludzie ale w was jadu. Mam znajomych w tym mieście, wbrew pozorom świat jest mały a na studiach można spotkać osoby nie tylko z różnych terenów Polski ale nawet i świata chyba osoby studiujące nie zaprzeczą a osoby z Zamościa też tak się składa wyjeżdżają na studia do różnych miast. Negatywne komentarze też słyszałam oczywiście, ale co do Urzędu raczej pozytywne. Korzystałam z usług Urzędu Pracy ale tam nie pracuje, mam pracę oczywiście w tym momencie w firmie prywatnej.
  2
  0

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podpis:

Publikując komentarz potwierdzam, że zapoznałem/am się z regulaminem usługi dostępnym na stronie (www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

Anty-spam:


UWAGA!! Pamiętaj że internet daje tylko złudzenie anonimowości. A mit o bezkarności w sieci można włożyć między bajki.

magnar 44 minuty temu
Wybory rozstrzygną się między obecnym...
J.
Kandydatem N. na prezydenta Zam będzie ...
Do Mirka
Bo redaktor nic nie wie. Powiela to samo...
Mirek
Czyli nic nie wiadomo, ale artykuł se w...
ad111
Bo przecież "Żadne krzyki i płacze na...
K.
Najlepszym kandydatem był, jest i będ...
yeah
Różnica między J.Piłsudskim a R.Luks...
Józef Bąk
Nowocześni POpaprańcy nigdzie nie wejd...
Czytacz
"Do wyborów samorządowych zostało cza...
Redaktorze
Redaktorze, jak ty mało wiesz. Ręce op...
K.
Pomnik Róży Luksemburg powinien być w...
Thomas
Kapitalizm tak, nie dla NEP, NIE socjal...
Thomas
A co będzie jak pojawią się dziki - o...
Kerim
Roztocze to mój ulubiony blog o dzikich...
Kerim
Roztocze to mój ulubiony blog o lubelsz...
Kerim
Roztocze to mój ulubionych blog o lubel...
Thomas
Wzrost populacji jest miuchronny....
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
R E K L A M A    B A N N E R    II
R E K L A M A B A N N E R III
Copyright © 2018 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny