R E K L A M A

Z I P

Społeczeństwo i patriotyzmRobert Moteka6 sierpnia 2018 FACEBOOK | 4539 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | 10 komentarzy ()

Puls Europy w Zamościu

Zamość. Pulse of Europe. (06.08.2018) fot. R. Moteka

To już kolejny meeting zwolenników idei zjednoczonej Europy. Pod hasłem “60 minut dla Europy” zachęcają i wskazują korzyści płynące z uczestnictwa Polski w Unii Europejskiej.

 

Akcja ma charakter ogólnoeuropejski i odbywa się o tej samej godzinie w wielu jej krajach. Inicjatorem działania jest ruch “Pulse of Europe” założony we Frankfurcie nad Menem w 2016 roku. W Polsce pierwsze działania ruchu rozpoczęły się w kwietniu 2017 roku, a Zamość przyłączył się do inicjatywy jako drugie polskie miasto. 

Podczas wczorajszego (05.08.2018 r.) spotkania przewijały się wątki krytyczne wobec obecnie rządzącej w Polsce partii PiS. Transparenty z napisem “Konstytycja” często widywane na protestach pod zamojskim sądem nie pozostawiają wątpliwości, że według uczestników spotkania, idee zjednoczonej Europy są w opozycji do polityki sądowniczej prowadzonej przez Prawo i Sprawiedliwość.

Tym razem uczestnicy “60 minut dla Europy” mieli możliwość porozmawiania z francuską turystką i tłumaczką Marielle Liberman-Gawin. W krótkim swoim wystąpieniu wyraziła obawy o rosnący polski radykalizm. W jej ocenie wielokulturowość jest bardzo ważna i nie ma zupełnie przełożenie na jakiekolwiek zagrożenia.

Zapraszamy do naszej fotorelacji z wczorajszego “Pulse o Europe”.

 

 

Autor: Robert Moteka
R E K L A M A    B A N N E R   I
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
Poniżej uruchomiliśmy nowe narzędzie do komentowania. Proponujemy to rozwiązanie, aby ograniczyć podszywanie się pod użytkowników oraz hejt. Uruchamiamy je na razie w formie testów, ale jeśli spełni oczekiwania zastąpi obecnie dostępne komentarze. Zapraszamy do testowania.
 • "KL." dnia 6 sierpnia 2018 o godzinie 10:22:46 napisał:
  "ruch “Pulse of Europe” założony we Frankfurcie nad Menem w 1916 roku"?
  4
  1
  R E K L A M A
 • "name" dnia 6 sierpnia 2018 o godzinie 12:06:24 napisał:
  Z cyklu duety....Pożdzik z Ćwikiem...
  6
  1
  • "Elizabeth" dnia 6 sierpnia 2018 o godzinie 19:02:27 napisał:
   No, Sławomir ma na 102% ten jeden głos!
   6
   0
  • "z_boku" dnia 6 sierpnia 2018 o godzinie 22:58:05 napisał:
   To który z nich ma zamiar startować w wyborach, bo się pogubiłem...
   1
   0
 • "Piotr" dnia 6 sierpnia 2018 o godzinie 15:38:22 napisał:
  Promocja kolegi z klasy, kandydata na kandydata, poszła w ruch. Popatrzymy z boku na tę piękną katastrofę...
  6
  3
 • "Elizabeth" dnia 6 sierpnia 2018 o godzinie 19:06:57 napisał:
  Minęło tylko trzy lata! Jak to można się ze... no zejść na psy w tak krótkim czasie...? Jak widać pranie mózgu dotknęło tylko niewielkiej liczby zamościan!
  6
  3
 • "cosik" dnia 7 sierpnia 2018 o godzinie 9:33:35 napisał:
  widać , że ta Stanisławek to też baba jaga tylko biała, nie czarna, oj trzeba te miotły tępić
  3
  3
  • "nieuk" dnia 7 sierpnia 2018 o godzinie 11:50:03 napisał:
   Masz rację, tępić inteligentów. Co taka jedna z drugim będą się mądrzyć i sensownie mówić. Ma być jak jedna jedyna słuszna partia przykazała i amen. Wystarczy podstawówkę skończyć i zapomogę też dadzą. I 500 a może i 1000 na dzieciaki. A głupi niech pracują. A ta cała Unia to niepotrzebna, kiedyś były granice zamknięte i też było dobrze to może i teraz tak być bo ja i tak nigdzie nie jeżdżę.
   5
   6
 • "por.zUbek" dnia 7 sierpnia 2018 o godzinie 9:40:07 napisał:
  Jak widać "wartości unijne " zafascynowały tylko Pana Poździka !
  5
  2

Comments are closed.

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
KJL
Czy będzie jakiś poczęstunek napojem ...
kibic
A konkretnie Barnor Bright, grywał nawe...
Prezes
Pomocnik z Ghany na testach w Hetmanie...
KL
Byle jakie szybkie żarcie dla motłochu...
Doping
Nie ma i nie będzie (klask, klask), nie...
roman2
Typowy chłop ze wsi maluje pasy a psy ...
stara mapa
moze wg nich Lublin jest na Roztoczu :D...
L
Zamieszczenie informacji o Kongresie Św...
Marek
A możne atrapę prawdziwej zebry, nogam...
Który stopień jest najgroźniejszy pie...
klon
Temat spalarni śmieci też ucichł. Czy...
Parafianka
A poza tym, dlaczego na plakacie jest ż...
Parafianka
Na miłość boską, tylko nie straszcie...
Mirek
"Wg. wpisu" - czy pan Robert Moteka nie ...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
R E K L A M A    B A N N E R    II
R E K L A M A B A N N E R III
Copyright © 2018 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny