R E K L A M A

Z I P

Społeczeństwo i patriotyzmRobert Moteka6 sierpnia 2018 FACEBOOK | 0 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | 10 komentarzy

Puls Europy w Zamościu

Zamość. Pulse of Europe. (06.08.2018) fot. R. Moteka

To już kolejny meeting zwolenników idei zjednoczonej Europy. Pod hasłem “60 minut dla Europy” zachęcają i wskazują korzyści płynące z uczestnictwa Polski w Unii Europejskiej.

 

Akcja ma charakter ogólnoeuropejski i odbywa się o tej samej godzinie w wielu jej krajach. Inicjatorem działania jest ruch “Pulse of Europe” założony we Frankfurcie nad Menem w 2016 roku. W Polsce pierwsze działania ruchu rozpoczęły się w kwietniu 2017 roku, a Zamość przyłączył się do inicjatywy jako drugie polskie miasto. 

Podczas wczorajszego (05.08.2018 r.) spotkania przewijały się wątki krytyczne wobec obecnie rządzącej w Polsce partii PiS. Transparenty z napisem “Konstytycja” często widywane na protestach pod zamojskim sądem nie pozostawiają wątpliwości, że według uczestników spotkania, idee zjednoczonej Europy są w opozycji do polityki sądowniczej prowadzonej przez Prawo i Sprawiedliwość.

Tym razem uczestnicy “60 minut dla Europy” mieli możliwość porozmawiania z francuską turystką i tłumaczką Marielle Liberman-Gawin. W krótkim swoim wystąpieniu wyraziła obawy o rosnący polski radykalizm. W jej ocenie wielokulturowość jest bardzo ważna i nie ma zupełnie przełożenie na jakiekolwiek zagrożenia.

Zapraszamy do naszej fotorelacji z wczorajszego “Pulse o Europe”.

 

 

Autor: Robert Moteka
R E K L A M A    B A N N E R   I
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 • "KL." dnia 6 sierpnia 2018 o godzinie 10:22:46 napisał:
  "ruch “Pulse of Europe” założony we Frankfurcie nad Menem w 1916 roku"?
  R E K L A M A
 • "name" dnia 6 sierpnia 2018 o godzinie 12:06:24 napisał:
  Z cyklu duety....Pożdzik z Ćwikiem...
  • "Elizabeth" dnia 6 sierpnia 2018 o godzinie 19:02:27 napisał:
   No, Sławomir ma na 102% ten jeden głos!
  • "z_boku" dnia 6 sierpnia 2018 o godzinie 22:58:05 napisał:
   To który z nich ma zamiar startować w wyborach, bo się pogubiłem...
 • "Piotr" dnia 6 sierpnia 2018 o godzinie 15:38:22 napisał:
  Promocja kolegi z klasy, kandydata na kandydata, poszła w ruch. Popatrzymy z boku na tę piękną katastrofę...
 • "Elizabeth" dnia 6 sierpnia 2018 o godzinie 19:06:57 napisał:
  Minęło tylko trzy lata! Jak to można się ze... no zejść na psy w tak krótkim czasie...? Jak widać pranie mózgu dotknęło tylko niewielkiej liczby zamościan!
 • "cosik" dnia 7 sierpnia 2018 o godzinie 9:33:35 napisał:
  widać , że ta Stanisławek to też baba jaga tylko biała, nie czarna, oj trzeba te miotły tępić
  • "nieuk" dnia 7 sierpnia 2018 o godzinie 11:50:03 napisał:
   Masz rację, tępić inteligentów. Co taka jedna z drugim będą się mądrzyć i sensownie mówić. Ma być jak jedna jedyna słuszna partia przykazała i amen. Wystarczy podstawówkę skończyć i zapomogę też dadzą. I 500 a może i 1000 na dzieciaki. A głupi niech pracują. A ta cała Unia to niepotrzebna, kiedyś były granice zamknięte i też było dobrze to może i teraz tak być bo ja i tak nigdzie nie jeżdżę.
 • "por.zUbek" dnia 7 sierpnia 2018 o godzinie 9:40:07 napisał:
  Jak widać "wartości unijne " zafascynowały tylko Pana Poździka !

Comments are closed.

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
ad11
Raczej, to nie będzie dobre rozwiązani...
KJL
Czy będzie jakiś poczęstunek napojem ...
kibic
A konkretnie Barnor Bright, grywał nawe...
Prezes
Pomocnik z Ghany na testach w Hetmanie...
KL
Byle jakie szybkie żarcie dla motłochu...
Doping
Nie ma i nie będzie (klask, klask), nie...
roman2
Typowy chłop ze wsi maluje pasy a psy ...
stara mapa
moze wg nich Lublin jest na Roztoczu :D...
L
Zamieszczenie informacji o Kongresie Św...
Marek
A możne atrapę prawdziwej zebry, nogam...
Który stopień jest najgroźniejszy pie...
klon
Temat spalarni śmieci też ucichł. Czy...
Parafianka
A poza tym, dlaczego na plakacie jest ż...
Parafianka
Na miłość boską, tylko nie straszcie...
Mirek
"Wg. wpisu" - czy pan Robert Moteka nie ...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
R E K L A M A    B A N N E R    II
R E K L A M A B A N N E R III
Copyright © 2018 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny