R E K L A M A

Z I P

Polityka i Samorząd | ZamośćDaniel Czubara17 marca 2017 FACEBOOK | 4288 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | 27 komentarzy ()

Przemysław Wipler w Zamościu

Fot. Facebook

R E K L A M A    B O A R D

Wiceprezes partii Wolność i prawa ręka Janusza Korwina-Mikke, czyli Przemysław Wipler 19 marca spotka się z sympatykami ruchu wolnościowego w Zamościu.

-Serdecznie zapraszamy na spotkanie z V-ce prezesem partii WOLNOŚĆ, posłem na Sejm VII kadencji Przemysławem Wiplerem. W trakcie spotkania omawiana będzie obecna sytuacja polityczna w Polsce i na Świecie. Porozmawiamy również o tym co zrobić by Polacy zarabiali więcej i nie musieli wyjeżdżać z kraju. Podczas spotkania będzie również możliwość zadawania pytań z sali. Zapraszamy wszystkich mieszkańców Powiatu Zamojskiego 19 marca godz. 12.00 Zamość, Morandówka. – zapraszają działacze partii Wolność (dawniej partii KORWiN) z Zamościa.

Autor: Daniel Czubara
R E K L A M A    B A N N E R   I
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
Poniżej uruchomiliśmy nowe narzędzie do komentowania. Proponujemy to rozwiązanie, aby ograniczyć podszywanie się pod użytkowników oraz hejt. Uruchamiamy je na razie w formie testów, ale jeśli spełni oczekiwania zastąpi obecnie dostępne komentarze. Zapraszamy do testowania.
 • "olo" dnia 9 marca 2017 o godzinie 19:56:37 napisał:
  0,7 na wjazd wystarczy?
  14
  3
  R E K L A M A
 • "antymoher" dnia 9 marca 2017 o godzinie 20:06:58 napisał:
  Hahahahaha :-)Zabłądził ? ;-)
  11
  4
 • "wolność, równość," dnia 9 marca 2017 o godzinie 20:29:29 napisał:
  Kapusta...
  6
  4
 • "TORRES20400" dnia 9 marca 2017 o godzinie 21:48:46 napisał:
  No to się wzmacniacz napatoczył. Żeby mu tylko bezpieczników nie wysadziło. Porażka. Ale to Polska "B", zawsze jakieś "spady" tu podrzucą.
  8
  6
 • "z_boku" dnia 9 marca 2017 o godzinie 23:25:50 napisał:
  Tak tylko zapytam, kto zacz? Jakieś dokonania, osiągnięcia czy taki autorytet jak Petru?
  8
  7
 • "z dupy strony" dnia 10 marca 2017 o godzinie 8:58:32 napisał:
  ten nigdy nie mówił" chuj z Polską wschodnią a Karpiński jeszcze miał czelność z TEJ części Polski kandydować w wyborach
  7
  6
 • "ConceptOfPower" dnia 10 marca 2017 o godzinie 10:22:32 napisał:
  Miło będzie posłuchać w Zamościu kogoś merytorycznego i mówiącego z sensem, a nie jakiegoś bełkotu Gawkowskiego czy Nowackiej.
  9
  10
 • "Tak jest" dnia 10 marca 2017 o godzinie 11:06:25 napisał:
  Wczoraj podczas wyboru Przewodniczącego Rady Europejskiej widzieliśmy do czego mogą doprowadzić działania ludzi nieprzechylnych wspólnocie. Rząd RP poniósł sromotną porażkę, kompromitując przede wszystkim siebie ale niestety pośrednio również i nas wszystkich. Partia Wolność na czele ze swoim liderem wielokrotnie w sposób chamski wypowiadała się na temat Unii Europejskiej i naszej w niej obecności . Dzisiaj potrzebne nam są partie, dla których priorytetem jest stałe i silne miejsce Polski w rodzinie europejskiej. Partia Wolność do takich nie należy a poglądy pana Wiplera trzeba zaliczyć jedynie do folkloru politycznego. Prymitywnej propagandy antyeuropejskiej mamy aż nadto w TVP a zatem po co jeszcze Wipler ?
  12
  11
 • "Anonim" dnia 10 marca 2017 o godzinie 13:07:30 napisał:
  Nasz rząd czy takie partie jak partia Wolności chcą zmieniać UE czy to nie jest śmieszne
  7
  3
 • "ekonomistka" dnia 10 marca 2017 o godzinie 13:31:44 napisał:
  do tak jest człowieku zobacz co się dzieje w Europie mnóstwo imigrantów wręcz islamska wojna się szykuje a ty bredzisz coś o Wiplerze. Mądry gość!!!!
  9
  10
  R E K L A M A
 • "Tak jest" dnia 10 marca 2017 o godzinie 14:15:15 napisał:
  do ekonomistka skoro nazywasz siebie "ekonomistką" to powinnaś wiedzieć , ze w pojedynkę niczego nie zdziałamy . Europa jak nigdy dotąd potrzebuje spójności i taką właśnie spójność zademonstrowały rządy 27 państw. Postawa naszego rządu była antyeuropejska. O Wiplerze nie bredzę tyko wyrażam swoją negatywną opinię dla tego typu partii którą w/w pan reprezentuje
  5
  3
 • "ConceptOfPower" dnia 10 marca 2017 o godzinie 14:28:19 napisał:
  @Tak jest. Ekonomicznie (i nie tylko) Unia Europejska to dno i kilka metrów mułu. Ekonomistka ma rację. Przecież m.in. przez te dotacje UE, jesteśmy zadłużeni po uszy. W niemieckich bankach - wiadomo kto na tym zarabia. A postawa naszego rządu, czy przede wszystkim partii Wolność nie jest antyeuropejska tylko ANTYUNIJNA. To są dwie różne kwestie, mylone celowo przez lewackie środowiska żeby namieszać w głowach opinii publicznej.
  6
  9
 • "ConceptOfPower" dnia 10 marca 2017 o godzinie 14:31:43 napisał:
  Np. Szwajcaria nie jest członkiem UE. Czy leży poza Europą? Nie! Po prostu jest poza tym UnioKołchozem i bardzo dobrze na tym wychodzi. Nie mieszajcie ludziom w głowach, że jak wyjdziemy z Unii, nie będzie nas w Europie. Byliśmy, jesteśmy i w niej będziemy!
  8
  8
 • "Tak jest" dnia 10 marca 2017 o godzinie 15:21:28 napisał:
  Wczoraj usłyszałem takie zdanie , że zapewne znajdą się i tacy którzy uwierzą w tą propagandę, iż nasz rząd odniósł na szczycie unijnym sukces. Myślałem, że jest to niemożliwe , że nie da się "ukręcić łeb" tej kompromitacji. A tu proszę, okazuje się , że są jeszcze i tacy w naszym społeczeństwie, którzy mają takie klapki na oczach , że nie dostrzegają nawet swojej głupoty. Twierdzenie, że Polska straciła na wejściu do Unii jest tak beznadziejne, że trudno to nawet komentować . Owszem w Europie będziemy zawsze, ponieważ wynika to z naszego położenia geograficznego natomiast ważne jest aby nie trafić do takiej Europy w której byliśmy jeszcze tak niedawno, tj za komuny ( a może tobie "ConceptOfPower" właśnie o to chodzi ?)
  10
  4
 • "antymoher" dnia 10 marca 2017 o godzinie 16:40:18 napisał:
  Zastanawiam się jak bardzo jeszcze będą musieli skompromitowac się tworcy "dobrej zmiany" zeby ludzie wreszczie przejrzeli na oczy ? Gdzie jest granica ?
  10
  3
 • "Anonim" dnia 10 marca 2017 o godzinie 18:15:16 napisał:
  gdzie ? W sowie&
  3
  4
 • "ConceptOfPower" dnia 10 marca 2017 o godzinie 19:03:25 napisał:
  @Tak jest ja czasów komuny nie pamiętam, bo urodziłem się pod koniec tego okresu. Ale historię znam, nie tylko tą podręcznikową. Chyba ty masz klapki na oczach, bo jeżeli pamiętasz czasy komuny to powinieneś dostrzec, że tak jak wtedy, byliśmy pod okupacją ZSRR, to teraz jesteśmy pod "ZSRE". Nie dostrzegasz tego? Zdejmij klapki z oczu, zanim będziesz kazał zrobić to innym. Doskonale powiedział o tym do ówczesnego premiera Tuska, Brytyjczyk Nigel Farage: https://www.youtube.com/watch?v=t2-7iUZUFQ4
  5
  6
 • "Kmicic" dnia 10 marca 2017 o godzinie 21:31:45 napisał:
  "ConceptOfPower" podziwiam starania przekonania ludzi tego, że żyjemy w eurokołchozie, ale tych ludzi się przekona tylko wtedy chyba jak im sie nałoży podatek 100% i do ich mieszkań wrzuci transwestytów gejów lesbijek oraz imigrantów/uchodźców. Wtedy może poczują bezsens wspierania tego projektu, zazwyczaj takie poglądy mają urzędnicy czyli ludzie którzy nigdy nie zaznali wysokich podatków oraz durnych przepisów takich jak np: regulacja produkcji mleka. Takich ludzi wysłał bym do Wenezueli, raj dla komunistów niegdyś państwo czerpało zyski z ropy teraz jest na skraju bankructwa. Oto do czego prowadzi socjalizm, naprawdę szkoda czasu na tych ludzi.
  4
  6
 • "Anonim" dnia 11 marca 2017 o godzinie 8:00:07 napisał:
  Do @kmicic Po tym twoim wpisie naprawdę trudno ocenić jakie masz zdanie na temat naszej obecności w UE . Przeczytaj jeszcze raz to co napisałeś a sam się przekonasz jaki to bełkot
  4
  1
 • "kjm" dnia 11 marca 2017 o godzinie 8:08:21 napisał:
  Pan Donald Tusk kolejny raz pokonał/upokorzył Pana Jarosława Kaczyńskiego, tym razem na oczach całej Europy
  7
  6
  R E K L A M A
 • "z_boku" dnia 11 marca 2017 o godzinie 8:57:59 napisał:
  @"kjm - Zapomniałeś dodać "ludzkiego", wszak tak się sam ten osobnik określił.
  4
  1
 • "Piśmack" dnia 11 marca 2017 o godzinie 15:19:45 napisał:
  Czy w Zamościu jest jakaś knajpa przy ul. Mazowieckiej/ Chętnie zaproszę wiadomo kogo i ......lę.
  0
  4
 • "Abc" dnia 11 marca 2017 o godzinie 15:41:59 napisał:
  Pytanie - kto jest w Zamościu koordynatorem lub pełnomocnikiem partii Wolność?
  2
  1
 • "beretka" dnia 12 marca 2017 o godzinie 11:30:50 napisał:
  @ " ekonomistka". Może i " mądry gość " ale jak czytam felietony jego szefa, w ANGORZE to mi się wątroba marszczy i niedobrze mi się robi.To , po prostu, watażka, antyfeminista i luzak obyczajowy.
  6
  5
 • "ted" dnia 12 marca 2017 o godzinie 19:22:56 napisał:
  Co będą polewać ?
  0
  7
 • "Abc" dnia 13 marca 2017 o godzinie 13:55:24 napisał:
  To kto jest tym pełnomocnikiem?
  0
  1
 • "antymoher" dnia 17 marca 2017 o godzinie 17:13:09 napisał:
  Domyslam się ze będzie przepraszał kobiety za słowa swojego szefa w PE ?
  3
  3

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podpis:

Publikując komentarz potwierdzam, że zapoznałem/am się z regulaminem usługi dostępnym na stronie (www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

Anty-spam:

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
Thomas
Świetny oddział, świetni lekarze. Gdy...
Oneb
Społecznicy tak mają. Co tam błoto, c...
sssa
W naszym regionie już lepiej wypadł Gr...
ad111
Historia przedstawiana w podręcznikach ...
.
Tylko Droga Krzyżwa i Jasełka to trady...
observer
do poprzednika - jasełka i Droga Krzyż...
observer
a dlaczego redakcja nie zamieściła prz...
obiektyw
"roman2" = to nie tylko świnia, ale wie...
.
Tylko po co te inscenizacje?...
KL.
Zamość nie dostał się w ręce wojsk ...
TORRES20400
Każdy Wieśniak może sobie zakupić "b...
Włodek
Też głosowałem w tym sondażu, tyle ...
pacjent
Z autopsji (inna dziedzina medycyny): mi...
KL.
I co z tych filtrów? Głosowałem z trz...
na poprawę hum...
"Przychodzi kobieta do lekarza. Lekarz: ...
na pohybel heJt...
https://portalzamojski.pl/wiadomosci/pol...
TORRES20400
A czemu od razu w dziurawych? Całe som....
ten s.....n2040...
Prawdziwy burak w dziurawych gumofilcach...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
R E K L A M A    B A N N E R    II
R E K L A M A B A N N E R III
Copyright © 2018 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny