R E K L A M A

Z I P

Kraj | Lifestyle | Motoryzacja | Zamośćtekst nadesłany6 czerwca 2018 FACEBOOK | 4438 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | (0) ()

Promocja dla klientów sieci Kaufland i stacji BP

fot. pixabay.com
R E K L A M A    B O A R D

W kwietniu Kaufland dołączył do multipartnerskiego programu lojalnościowego PAYBACK. Sieć handlowa wraz ze stacjami BP przygotowała dla swoich klientów nową akcję promocyjną. Będzie ona obowiązywać od dzisiaj do 3 lipca 2018 roku, u obu partnerów Programu.

Już od 6 czerwca, po zrobieniu zakupów w marketach sieci Kaufland z kartą PAYBACK, klienci będą mogli zatankować na stacjach BP ze zniżką – 10gr/l. Aby skorzystać z promocji, wystarczy zakupić dowolne paliwo w ciągu 21 dni od zakupów w sieci handlowej oraz podczas obu transakcji użyć tej samej karty PAYBACK.

To nie jedyne korzyści, jakie niesie nowa promocja. Przy tankowaniu na stacjach BP klienci otrzymają specjalny kupon. Z nim, gdy w ciągu kolejnych 14 dni zrobią zakupy w Kauflandzie, mogą zdobyć 10 razy więcej punktów PAYBACK. Nagradzaniu punktami nie podlegają wyroby tytoniowe, alkohol, kaucje, produkty lecznicze, preparaty do początkowego leczenia niemowląt, bony upominkowe ani karty podarunkowe.

W programie lojalnościowym klienci, zbierając punkty PAYBACK, mogą wymieniać je na nagrody lub wykorzystywać do realizacji zakupów u wszystkich partnerów Programu.

Jak dołączyć do Programu PAYBACK?

Aby dołączyć do Programu PAYBACK w sklepach Kaufland wystarczy wziąć od kasjera ulotkę z kartą, wypełnić zawarty w niej formularz rejestracyjny i wrzucić go do znajdującej się w sklepie urny PAYBACK. Zarejestrować można się także online za pośrednictwem strony PAYBACK.pl. Należy pamiętać, że tylko zarejestrowani uczestnicy Programu mają możliwość odbierania nagród, dostęp do historii konta PAYBACK oraz innych funkcjonalności na stronie PAYBACK.pl i w aplikacji mobilnej. Rejestracja zapewnia także bezpieczeństwo w przypadku utraty karty – nie tracimy wówczas posiadanych na koncie punktów. Aby pozyskać punkty PAYBACK, wystarczy okazać swoją kartę kasjerowi podczas płatności za zakupy.

Autor: tekst nadesłany
R E K L A M A    B A N N E R   I
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
Poniżej uruchomiliśmy nowe narzędzie do komentowania. Proponujemy to rozwiązanie, aby ograniczyć podszywanie się pod użytkowników oraz hejt. Uruchamiamy je na razie w formie testów, ale jeśli spełni oczekiwania zastąpi obecnie dostępne komentarze. Zapraszamy do testowania.
    R E K L A M A

Bądź pierwszy i skomentuj artykuł lub sytuację.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podpis:

Publikując komentarz potwierdzam, że zapoznałem/am się z regulaminem usługi dostępnym na stronie (www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

Anty-spam:

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
R E K L A M A    B A N N E R    II
R E K L A M A B A N N E R III
Copyright © 2018 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny