R E K L A M A

Z I P

Biłgoraj | Prawo i BiznesDaniel Czubara20 kwietnia 2017 FACEBOOK | 4209 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | 15 komentarzy ()

Prokuratura sprawdza prawo jazdy posła

Piotr Olszówka; fot. Facebook/Piotr Olsżówka

R E K L A M A    B O A R D

Prokuratura Okręgowa w Zamościu wszczęła  śledztwo w sprawie ewentualnych nieprawidłowości przy uzyskaniu prawa jazdy kat. A i C w 2011 r. przez obecnego posła na Sejm RP Piotra Olszówkę.

Materiały sprawy zostały wyłączone z postępowania dotyczącego Krzysztofowi L. , bohatera słynnej afery w biłgorajskim starostwie, o której pisaliśmy TUTAJ. Sprawa ta została zakończona aktem oskarżenia do Sądu Okręgowego w Zamościu. Jednocześnie materiały dowodowe, które w tamtym czasie nie pozwalały na przedstawienie zarzutów i sformułowanie aktu oskarżenia, zostały wyłączone do odrębnych postępowań. Tak też stało się z dokumentami dotyczącymi prawa jazdy Piotra Olszówki.

-Na podstawie tych materiałów powzięto wątpliwość, czy dokumentacja związana z uzyskaniem przez wyżej wymienionego prawa jazdy kat. A i C została sporządzona w sposób prawidłowy i czy odzwierciedla prawdziwy przebieg zdarzeń. Dotyczy to dokumentacji związanej zarówno z wydaniem prawa jazdy, jak też i ukończeniem szkoleń dla osób ubiegających się o prawo jazdy.– informuje Bartosz Wójcik z Prokuratury Okręgowej w Zamościu.

Sprawą posła PiS zainteresowały się ogólnopolskie media, w tym “Fakt”. Próbowaliśmy się z posłem Olszówką skontaktować, by poznać jego wersję zdarzeń, lecz otrzymaliśmy od niego jedynie sms-a, że nie może rozmawiać. W rozmowie z “Faktem” parlamentarzysta stwierdził, że Krzysztofa L. zna, ale na stopie prywatnej.

– Nie ma żadnych dowodów, które mogłyby mnie obciążać – zapewnia “Fakt” polityk.

-Aktualnie Prokuratura Okręgowa w Zamościu gromadzi materiał dowodowy, który pozwoli na ustalenie, czy w sprawie doszło do popełnienia przestępstwa, a jeżeli tak, to jakiego i przez kogo popełnionego. W tym celu przeprowadzona zostanie analiza dokumentacji uzyskanej ze Starostwa Powiatowego w Biłgoraju oraz ośrodków szkoleniowych, jak też przesłuchane zostaną w charakterze świadka osoby, które sporządzały przedmiotową dokumentację lub których podpisy na niej się znajdują. W tej sprawie nikomu nie przedstawiono jak dotychczas zarzutów. dodaje rzecznik zamojskiej prokuratury.

 

 

Autor: Daniel Czubara
Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie?
Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 4.
Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.
R E K L A M A    B A N N E R   I
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
Poniżej uruchomiliśmy nowe narzędzie do komentowania. Proponujemy to rozwiązanie, aby ograniczyć podszywanie się pod użytkowników oraz hejt. Uruchamiamy je na razie w formie testów, ale jeśli spełni oczekiwania zastąpi obecnie dostępne komentarze. Zapraszamy do testowania.
 • "Ja" dnia 20 kwietnia 2017 o godzinie 13:41:40 napisał:
  ten Olszówka to był asystentem Zawiślaka
  6
  2
  R E K L A M A
 • "ad111" dnia 20 kwietnia 2017 o godzinie 14:31:15 napisał:
  Czyli członkostwo w PiS nie czyni świętym...
  9
  2
 • "9" dnia 20 kwietnia 2017 o godzinie 14:41:09 napisał:
  Ciekawe czy zasłoni się immunitetem ?
  2
  1
 • "press" dnia 20 kwietnia 2017 o godzinie 16:21:18 napisał:
  Super ma posłów PIS z Biłgoraja. Wcześniej Szeliga co pannie podobno za usługi w hotelu nie zapłacił (za hotel zapłacił bo z sejmowej kasy). Teraz Olszówka. Z tym prawem jazdy może się boi jeździć bo podobno jest rekordzistą jeśli chodzi o latanie. Na trasie Rzeszów-Warszawa już ponad 60.000,00 PLN wylatał z naszych podatków.
  6
  1
 • "z_boku" dnia 20 kwietnia 2017 o godzinie 16:53:51 napisał:
  Wniebowzięty, jak Himilsbach z Maklakiewiczem?
  3
  1
 • "Zikuk" dnia 20 kwietnia 2017 o godzinie 17:53:20 napisał:
  Rzetelne media powinny się jeszcze zainteresować bratem posłanki PiS.
  6
  0
 • "ciekawski" dnia 20 kwietnia 2017 o godzinie 19:39:51 napisał:
  Jak coś wiesz Zikuk to pomóż mediom i nas uświadom. Co tam ciekawego ? Chodzi o tę posłankę co była swoja w każdym mieście w okręgu ?
  2
  1
 • "Thomas" dnia 20 kwietnia 2017 o godzinie 21:46:39 napisał:
  http://wiadomosci.wp.pl/zdumiewajace-wyniki-badan-poparcia-dla-partii-roznica-miedzy-pis-a-po-19-pkt-proc-6114087917443201a i to jest ten ból.
  2
  1
 • "Thomas" dnia 21 kwietnia 2017 o godzinie 12:46:35 napisał:
  Wypadałoby pokrótce streścić o co w tym wszystkim chodzi, sprawa z Biłgoraja "Afera w starostwie prawie 1000 zarzutów" . W zasadzie co się zarzuca posłowi?? nie za bardzo mogę się doczytać w artykule, Z artykułu źródłowego wynika, że jest postępowanie sprawdzające - skoro jest tysiąc zarzutów każdy przypadek trzeba sprawdzić.
  0
  0
 • "Gość" dnia 21 kwietnia 2017 o godzinie 19:21:25 napisał:
  "To wszystko jednak mało w porównaniu z lotami Piotra Olszówki z PiS. Polityk latał po kraju aż 101 razy, co kosztowało Sejm 57,8 tys. złotych. Gdzie latał poseł? Okazuje się, że zasadniczo z Rzeszowa do Sejmu w Warszawie."- Kurier Lubelski, nie dość że krętacz, to i wyzyskiwacz podatników- rekordzista przestworzy...
  2
  0
  R E K L A M A
 • "Gość" dnia 21 kwietnia 2017 o godzinie 19:22:37 napisał:
  Dlaczego ten prześwięty poseł jeszcze nie zabrał głosu w tak ważnej sprawie- czego się boi???
  1
  0
 • "Elka" dnia 22 kwietnia 2017 o godzinie 10:01:19 napisał:
  Nie znam Olszówki, innych aktywistów, za to dziwię się tym aktywnym komentatorom- /tak, was mam na myśli -czyli jakiegoś "add111", zboka, zikuka (co na to Kukiz?), Thomasa i innych gości, ciekawskich/ i zadam pytanie: kimże ty jesteś jeden z drugim z anonimowymi ksywkami? Jakie ty masz ukryte sprawki o których wolałbyś milczeć jak grób, żeby nikt się nie dowiedział,np. zdrady,wredności które masz na sumieniu? Nie bronię tego Olszówki, bo jak powiadam- nie wiem kto to i skąd, ale jak was słucham, a raczej czytam wyobrażam sobie wasze gęby, nasączone jadem. A zajmij się jeden z drugim swoimi sprawami, a nie chlapiesz jak ten w korycie...
  1
  1
 • "ad111" dnia 22 kwietnia 2017 o godzinie 22:53:03 napisał:
  Zrozum Kobieto, że my nie jesteśmy osobami publicznymi, nie stanowimy prawa, którego sami nie przestrzegamy, ponadto nie kradniemy, nie dajemy w łapę itd. stąd możemy się wypowiadać krytycznie o innych bliźnich, zwłaszcza o osobach publicznych oraz tym bardziej posłach. A "gębę", to sobie niestety sam dorobiłaś pisząc tak o innych.
  0
  0
 • "Elka" dnia 23 kwietnia 2017 o godzinie 13:41:24 napisał:
  :"Nie kradniemy, nie dajemy w łapę".... no to udowodnij Mężczyzno, że jest tak jak mówisz, skąd mają ci wierzyć inni czytający Twoje i Tobie podobnym krytyczne o tym facecie wypowiedzi. Sprawa Olszówki(jeśli jest rzeczywiście takowa), albo czyn jakkolwiek to nazwać jeszcze nie udowodniona, a wy niestety...już chlapiecie, osądzacie, wydajecie wyroki.
  0
  0
 • "ad111" dnia 24 kwietnia 2017 o godzinie 17:58:28 napisał:
  Słowo klucz - prokurator.
  0
  0

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podpis:

Publikując komentarz potwierdzam, że zapoznałem/am się z regulaminem usługi dostępnym na stronie (www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

Anty-spam:


UWAGA!! Pamiętaj że internet daje tylko złudzenie anonimowości. A mit o bezkarności w sieci można włożyć między bajki.

z_boku
Żeby za kilka lat nie okazało się że...
cyanide3
Wszystkich bierzcie, mnie nie ruszajcie ...
Gość 9 minut temu
Przez Wielączę nie przebiega Dk17....
Wara od mojej o... 11 minut temu
Prosimy o rozważenie innego miejsca pod...
SC
Dokładnie. Nie takie inwestycje się wy...
Thomas
Pytanie ile to rondo będzie kosztowało...
antyklerykał
Analiza moja jest taka, że w mieście n...
ad111
Protestować każdemu wolno i walczyć o...
observer
POPIERAM, chociaż żałuję, że sam ni...
BarteS
Tak, caly region liczacy ze 170 tys. lud...
Zamość
Patrząc na szkic to zmian wpłynie na k...
L..
ZAWADA, jak wskazuje sama nazwa, jest za...
Name
A może one mają statystykę wypadków ...
Ktoś
Słabe - my mieszkańcy Zamościa jeste...
antyklerykał
Z jednej strony obchody Niepodległej, a...
ad111
Łony, te z urzędu, wiedzo lepij jak ma...
Eeee
Co robi krzyż w świeckiej szkole??? Ka...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
R E K L A M A    B A N N E R    II
R E K L A M A B A N N E R III
Copyright © 2018 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny