R E K L A M A

Z I P

Biłgoraj | Prawo i BiznesDaniel Czubara20 kwietnia 2017

Prokuratura sprawdza prawo jazdy posła

Piotr Olszówka; fot. Facebook/Piotr Olsżówka

R E K L A M A    B O A R D

R E K L A M A    B O X  I
R E K L A M A    B O X  II

Prokuratura Okręgowa w Zamościu wszczęła  śledztwo w sprawie ewentualnych nieprawidłowości przy uzyskaniu prawa jazdy kat. A i C w 2011 r. przez obecnego posła na Sejm RP Piotra Olszówkę.

Materiały sprawy zostały wyłączone z postępowania dotyczącego Krzysztofowi L. , bohatera słynnej afery w biłgorajskim starostwie, o której pisaliśmy TUTAJ. Sprawa ta została zakończona aktem oskarżenia do Sądu Okręgowego w Zamościu. Jednocześnie materiały dowodowe, które w tamtym czasie nie pozwalały na przedstawienie zarzutów i sformułowanie aktu oskarżenia, zostały wyłączone do odrębnych postępowań. Tak też stało się z dokumentami dotyczącymi prawa jazdy Piotra Olszówki.

-Na podstawie tych materiałów powzięto wątpliwość, czy dokumentacja związana z uzyskaniem przez wyżej wymienionego prawa jazdy kat. A i C została sporządzona w sposób prawidłowy i czy odzwierciedla prawdziwy przebieg zdarzeń. Dotyczy to dokumentacji związanej zarówno z wydaniem prawa jazdy, jak też i ukończeniem szkoleń dla osób ubiegających się o prawo jazdy.– informuje Bartosz Wójcik z Prokuratury Okręgowej w Zamościu.

Sprawą posła PiS zainteresowały się ogólnopolskie media, w tym “Fakt”. Próbowaliśmy się z posłem Olszówką skontaktować, by poznać jego wersję zdarzeń, lecz otrzymaliśmy od niego jedynie sms-a, że nie może rozmawiać. W rozmowie z “Faktem” parlamentarzysta stwierdził, że Krzysztofa L. zna, ale na stopie prywatnej.

– Nie ma żadnych dowodów, które mogłyby mnie obciążać – zapewnia “Fakt” polityk.

-Aktualnie Prokuratura Okręgowa w Zamościu gromadzi materiał dowodowy, który pozwoli na ustalenie, czy w sprawie doszło do popełnienia przestępstwa, a jeżeli tak, to jakiego i przez kogo popełnionego. W tym celu przeprowadzona zostanie analiza dokumentacji uzyskanej ze Starostwa Powiatowego w Biłgoraju oraz ośrodków szkoleniowych, jak też przesłuchane zostaną w charakterze świadka osoby, które sporządzały przedmiotową dokumentację lub których podpisy na niej się znajdują. W tej sprawie nikomu nie przedstawiono jak dotychczas zarzutów. dodaje rzecznik zamojskiej prokuratury.

 

 

Autor: Daniel Czubara
Ty już wiesz. Teraz podziel się tym na Facebooku ze znajomymi.
Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie? Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 4 . Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.

R E K L A M A    B A N N E R   I
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 • "Ja" dnia 20 kwietnia 2017 o godzinie 13:41:40 napisał:
  ten Olszówka to był asystentem Zawiślaka
  6
  2
 • R E K L A M A
 • "ad111" dnia 20 kwietnia 2017 o godzinie 14:31:15 napisał:
  Czyli członkostwo w PiS nie czyni świętym...
  9
  2
 • "9" dnia 20 kwietnia 2017 o godzinie 14:41:09 napisał:
  Ciekawe czy zasłoni się immunitetem ?
  2
  1
 • "press" dnia 20 kwietnia 2017 o godzinie 16:21:18 napisał:
  Super ma posłów PIS z Biłgoraja. Wcześniej Szeliga co pannie podobno za usługi w hotelu nie zapłacił (za hotel zapłacił bo z sejmowej kasy). Teraz Olszówka. Z tym prawem jazdy może się boi jeździć bo podobno jest rekordzistą jeśli chodzi o latanie. Na trasie Rzeszów-Warszawa już ponad 60.000,00 PLN wylatał z naszych podatków.
  6
  1
 • "z_boku" dnia 20 kwietnia 2017 o godzinie 16:53:51 napisał:
  Wniebowzięty, jak Himilsbach z Maklakiewiczem?
  3
  1
 • "Zikuk" dnia 20 kwietnia 2017 o godzinie 17:53:20 napisał:
  Rzetelne media powinny się jeszcze zainteresować bratem posłanki PiS.
  6
  0
 • "ciekawski" dnia 20 kwietnia 2017 o godzinie 19:39:51 napisał:
  Jak coś wiesz Zikuk to pomóż mediom i nas uświadom. Co tam ciekawego ? Chodzi o tę posłankę co była swoja w każdym mieście w okręgu ?
  2
  1
 • "Thomas" dnia 20 kwietnia 2017 o godzinie 21:46:39 napisał:
  http://wiadomosci.wp.pl/zdumiewajace-wyniki-badan-poparcia-dla-partii-roznica-miedzy-pis-a-po-19-pkt-proc-6114087917443201a i to jest ten ból.
  2
  1
 • "Thomas" dnia 21 kwietnia 2017 o godzinie 12:46:35 napisał:
  Wypadałoby pokrótce streścić o co w tym wszystkim chodzi, sprawa z Biłgoraja "Afera w starostwie prawie 1000 zarzutów" . W zasadzie co się zarzuca posłowi?? nie za bardzo mogę się doczytać w artykule, Z artykułu źródłowego wynika, że jest postępowanie sprawdzające - skoro jest tysiąc zarzutów każdy przypadek trzeba sprawdzić.
  0
  0
 • "Gość" dnia 21 kwietnia 2017 o godzinie 19:21:25 napisał:
  "To wszystko jednak mało w porównaniu z lotami Piotra Olszówki z PiS. Polityk latał po kraju aż 101 razy, co kosztowało Sejm 57,8 tys. złotych. Gdzie latał poseł? Okazuje się, że zasadniczo z Rzeszowa do Sejmu w Warszawie."- Kurier Lubelski, nie dość że krętacz, to i wyzyskiwacz podatników- rekordzista przestworzy...
  2
  0
 • R E K L A M A
 • "Gość" dnia 21 kwietnia 2017 o godzinie 19:22:37 napisał:
  Dlaczego ten prześwięty poseł jeszcze nie zabrał głosu w tak ważnej sprawie- czego się boi???
  1
  0
 • "Elka" dnia 22 kwietnia 2017 o godzinie 10:01:19 napisał:
  Nie znam Olszówki, innych aktywistów, za to dziwię się tym aktywnym komentatorom- /tak, was mam na myśli -czyli jakiegoś "add111", zboka, zikuka (co na to Kukiz?), Thomasa i innych gości, ciekawskich/ i zadam pytanie: kimże ty jesteś jeden z drugim z anonimowymi ksywkami? Jakie ty masz ukryte sprawki o których wolałbyś milczeć jak grób, żeby nikt się nie dowiedział,np. zdrady,wredności które masz na sumieniu? Nie bronię tego Olszówki, bo jak powiadam- nie wiem kto to i skąd, ale jak was słucham, a raczej czytam wyobrażam sobie wasze gęby, nasączone jadem. A zajmij się jeden z drugim swoimi sprawami, a nie chlapiesz jak ten w korycie...
  1
  1
 • "ad111" dnia 22 kwietnia 2017 o godzinie 22:53:03 napisał:
  Zrozum Kobieto, że my nie jesteśmy osobami publicznymi, nie stanowimy prawa, którego sami nie przestrzegamy, ponadto nie kradniemy, nie dajemy w łapę itd. stąd możemy się wypowiadać krytycznie o innych bliźnich, zwłaszcza o osobach publicznych oraz tym bardziej posłach. A "gębę", to sobie niestety sam dorobiłaś pisząc tak o innych.
  0
  0
 • "Elka" dnia 23 kwietnia 2017 o godzinie 13:41:24 napisał:
  :"Nie kradniemy, nie dajemy w łapę".... no to udowodnij Mężczyzno, że jest tak jak mówisz, skąd mają ci wierzyć inni czytający Twoje i Tobie podobnym krytyczne o tym facecie wypowiedzi. Sprawa Olszówki(jeśli jest rzeczywiście takowa), albo czyn jakkolwiek to nazwać jeszcze nie udowodniona, a wy niestety...już chlapiecie, osądzacie, wydajecie wyroki.
  0
  0
 • "ad111" dnia 24 kwietnia 2017 o godzinie 17:58:28 napisał:
  Słowo klucz - prokurator.
  0
  0


UWAGA!! Komentarze zawierajace więcej niż 1 link(adres strony) są blokowane automatycznie przez system antyspamowy. Publikacja ich wymaga interwencji administratora. Aby opublikować więcej niż jeden link zalecamy publikację ich w kolejnych komentarzach.

Zapoznałem się z regulaminem usługi dostępnym na stronie(www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

Anty-spam:

Życzliwy miesz...
Pewnie tak, odblaski, i ostrożność to...
LZ
Ja nigdy nie zapominam gdzie zaparkował...
.
Hetman wygrywa, psy szczekają....
Oliwia Bojar
Dziękujemy za trzymanie ręki na pulsie...
Cenzor
Rzeczywiście jest błąd, Budowlanka (Z...
cyganeria
Bo teraz mamy owoc "marcinowej" a raczej...
Tak marcinku tak. A jak tam lodówka ?...
...
Do "anonima" .... są nowi budownoczy po...
Organizacyjna klapa . Na spotkanie chyba...
nauczyciel
Do wiadomości redakcji. Proszę o pop...
grażka
Do ,, parafianki " Chórzyści mają pie...
szpital
Ja widziałam plakat w szpitalu JP, pewn...
Brak informacji
Ja nie mam facebooka a na roztocze rzadk...
zamościak
Dziękuję za książkowy wykład, przyd...
zamościak
Panie redaktorze co to ma być ? proszę...
por.zUbek
Dobra inicjatywa nawet jeżeli sponsorow...
informacja
"Brak informacji" a czytałeś/aś rozto...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
R E K L A M A B A N N E R III
Copyright © 2017 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017