R E K L A M A

Z I P

Artykuł zewnętrzny opłaconytekst nadesłany1 sierpnia 2018 FACEBOOK | 0 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | (0)

Profesjonalny gramofon PIONEER PLX-1000

Każdy DJ potrzebuje dobrego gramofonu. Bez niego jego praca – choćby była najbardziej kreatywna i dostosowana do potrzeb odbiorców – jest niewiele warta. Chcąc podjąć właściwą decyzję o kupnie gramofonu, dobrze jest zapoznać się z ofertą rynku.

Podstawa wyposażenia melomana

Gramofony są nam znane od wielu lat. Już w latach 20. ubiegłego wieku produkowano pierwsze gramofony elektryczne. Aż do końca lat 80. za każdym razem, kiedy ktoś chciał posłuchać muzyki, wkładał specjalną płytę pod gramofonową igłę i cieszył się ulubionym utworem. Współcześnie do odtwarzania muzyki w warunkach domowych używamy odtwarzaczy CD czy kieszonkowych odtwarzaczy MP3 bądź MP4, a gramofony pozostawiamy profesjonalistom. Taki gramofon, jakiego używają podczas imprez DJ-e, jest absolutną podstawą całego przemysłu hi-fi. Niezmiennie odgrywa ogromnie ważną rolę na rynku muzycznym i właśnie dlatego musi być dobrany rozwagą.

Pioneer – lider na rynku muzycznym

Nie ma na świecie muzyka, który nie doceniałby dorobku firmy Pioneer. Marka ta jest wiodącą na światowym rynku muzycznym. Prawie każdy kolejny model sprzętu grającego, sygnowany nazwą Pioneer, jest absolutnym hitem na rynku, bo za każdym razem wnosi coś innowacyjnego. Japońscy inżynierowie pracujący dla Pioneera dokładają wszelkich starań, by ich sprzęt był utrzymany w najnowszej technologii, a jego dodatkowe funkcje maksymalnie ułatwiały muzykom pracę. Mając świadomość tego, jak solidne są urządzenia marki Pioneer i jaką renomę firma ta utrwalała przez wiele lat pracy, warto jest przyjrzeć się gramofonom Pioneera, na przykład modelowi PLX-1000.

PLX-1000 – charakterystyka produktu

Choć gramofon Pioneer PLX-1000 odnotował na rynku premierę już kilka lat temu, wciąż jest godny uwagi. Jego opis warto zacząć od stwierdzenia, że jest to idealny sprzęt dla DJ-a grającego na dużych imprezach klubowych, które wymagają mocnego nagłośnienia. Cechuje go wysoki moment obrotowy. Ma on wbudowany napęd bezpośredni, który zapewnia ponad 33 obroty na minutę. Posiada również kilka opcji regulacji tempa. Oprócz tego jego projektanci zadbali, by miał elektroniczny system hamowania, odpowiednią regulację wysokości ramienia (6 mm) i szybki start (0,3 sekundy).

Pomijając bardzo dobre parametry techniczne, trzeba wspomnieć też o bardzo dobrze rozegranej obudowie całego mechanizmu. Budowa całej skrzynki jest na tyle solidna, że tłumi wszystkie drgania. Gniazda RCA są pozłacane, a ramię gramofonu zostało pokryte gumą, dzięki której nie powstają sprzężenia i sygnał jest lepiej izolowany.

Do zestawu z gramofonem producent dołącza szereg akcesoriów, dzięki którym jego użytkowanie jest dużo łatwiejsze. W zestawie można znaleźć m.in. pokrowiec, adapter dla 7 cali, przewody (audio, zasilania, masy), przeciwwagę i pokrywę.

Biorąc pod uwagę wszystkie cechy modelu PLX-1000 marki Pioneer, można z dużą dozą pewności powiedzieć, że jest to sprzęt warty sprawdzenia przez każdego DJ-a.

Autor: tekst nadesłany
R E K L A M A    B A N N E R   I
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
ad11
Raczej, to nie będzie dobre rozwiązani...
KJL
Czy będzie jakiś poczęstunek napojem ...
kibic
A konkretnie Barnor Bright, grywał nawe...
Prezes
Pomocnik z Ghany na testach w Hetmanie...
KL
Byle jakie szybkie żarcie dla motłochu...
Doping
Nie ma i nie będzie (klask, klask), nie...
roman2
Typowy chłop ze wsi maluje pasy a psy ...
stara mapa
moze wg nich Lublin jest na Roztoczu :D...
L
Zamieszczenie informacji o Kongresie Św...
Marek
A możne atrapę prawdziwej zebry, nogam...
Który stopień jest najgroźniejszy pie...
klon
Temat spalarni śmieci też ucichł. Czy...
Parafianka
A poza tym, dlaczego na plakacie jest ż...
Parafianka
Na miłość boską, tylko nie straszcie...
Mirek
"Wg. wpisu" - czy pan Robert Moteka nie ...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
R E K L A M A    B A N N E R    II
R E K L A M A B A N N E R III
Copyright © 2018 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny