nakliyat evden eve istanbul evden eve nakliyat istanbul ofis tasima evden eve istanbul evden eve nakliyat depolama ev esyasi depolama

Artykuł zewnętrzny opłaconytekst nadesłany4 czerwca 2018 FACEBOOK | 0 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | (0)

Produkcja Explainer Video – dlaczego firmy w nie inwestują?

Produkcja explainer videos (explanatory videos), jak i cały video marketing to obszar działań promocyjnych zyskujący w ostatnich latach na popularności. Nim jednak przejdziemy do analizy korzyści i przyczyn tego zjawiska warto wytłumaczyć czym są tzw. explainer videos.

Explainer videos to nic innego jak krótkie filmy promocyjne w formie animacji komputerowej. Ich czas nie przekracza zazwyczaj 60-90 sekund. Czym różnią się od tradycyjnej reklamy? Ich celem nie jest przekazanie jedynie komunikatu reklamowego. Jak sama nazwa wskazuje mają one tłumaczyć (ang. to explain – tłumaczyć) produkt/usługę lub choćby aplikację mobilną potencjalnym zainteresowanym.

Najczęściej przedstawiają one zatem problem, z którym utożsamić powinna się możliwie jak najszersza grupa widzów, rozwiązanie w postaci usługi danej firmy i korzyści z nią związane. Można zatem powiedzieć, że produkcja explainer videos np. od studia animates.pl oznacza w praktyce brak konieczności stosowania długich opisów na stronach internetowych. Zamiast tego odwiedzający klika w przycisk „play” i po chwili wie, czy dane produkty lub usługi są dla niego.

Ceny explainer videos

Produkcja explainer videos wiąże się zazwyczaj z kosztem od kilku do kilkunastu tysięcy złotych. Musimy pamiętać, że nad krótkim filmem pracuje zazwyczaj kilka osób:

  • scenarzysta,
  • ilustrator,
  • animator,
  • lektor,
  • specjalista od efektów dźwiękowych.

Mimo, że sama animacja trwa kilkadziesiąt sekund to czas potrzebny na jej przygotowanie wynosi średnio kilka tygodni. Jednak koszt ten z pewnością się zwróci – dobrze wykonane explainer video podnosi konwersję i zwiększa sprzedaż.

Dlaczego firmy inwestują w produkcję explainer videos

Odpowiedź jest prosta – bo im się to opłaca. Zwłaszcza w przypadku biznesów innowacyjnych, których działanie ciężko opisać jest w kilku słowach. Potencjalny klient raczej nie będzie przedzierał się przez długie opisy tekstowe na stronie. O wiele bardziej woli on obejrzeć estetyczną, przyjemną animację explainer video i w ten sposób zapoznać się z ofertą danej firmy.

 

Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie?
Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 1.
Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.
Autor: tekst nadesłany
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
fakt
na innym portalu widziałem dobrze: fot ...
Jango Fett
Morderca wszedł zbyt łatwo, reakcja oc...
Berator opinie
Berrator - kolejny nic nie warty spalacz...
BYC MOZE
być może cos się zmieni po wyborach n...
ad111
Wyrazy współczucia dla rodziny. Czas n...
hmm
ja tu widze fot Facebook ale to chyba za...
Redakcja roztoc...
Proszę o wskazanie grafik pochodzących...
ccc
to że bierzesz grafiki żywcem zdarte z...
jejku
ach w dzienniku tvp1 ciagle mowia ze PO ...
mieszkaniec
Warto by było zwrócić też uwagę na ...
nareszcie
fajnie ze sa wreszcie komentarze, moze w...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
Copyright © 2019 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny
nakliyat evden eve istanbul evden eve nakliyat istanbul ofis tasima evden eve istanbul evden eve nakliyat depolama