Sport | ZamośćRedakcja10 lipca 2019 FACEBOOK | 0 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | (0)

Prezydent Zamościa pogratulował zawodnikom PWSZ

Fot. PWSZ Zamość
R E K L A M A    B O A R D

9 lipca w zamojskim ratuszu prezydent miasta Andrzej Wnuk złożył gratulacje tenisistom stołowym PWSZ Zamość za udany sezon.

W konferencji udział wzięli: prezydent Zamościa Andrzej Wnuk, wiceprezydent miasta Małgorzata Bzówka, dyrektor Wydziału Kultury i Sportu UM w Zamościu Piotr Orzechowski, kanclerz PWSZ w Zamościu Jerzy Korniluk, trener drużyny Piotr Kostrubiec z zawodnikami: Łukaszem Jarockim, Pawłem Koziełem, Marcinem Litwiniukiem i Ihorem Zavadskyim.

– Jesteśmy po bardzo udanym sezonie z wieloma sukcesami. Zdobyliśmy Akademickie Mistrzostwo Polski, wygraliśmy I ligę, potem był co prawda nieudany baraż, ale trudno – tak bywa w sporcie. Zrekompensowaliśmy to sobie zdobywając Puchar Europy TT Inter Cup po zwycięstwie we Francji nad drużyną Jeumont. Teraz przed nami Akademickie Mistrzostwa Europy we Włoszech. Jesteśmy już po zgrupowaniu. Będziemy rywalizować zarówno jako drużyna, jak też o indywidualne sukcesy zawodników. – mówił Piotr Kostrubiec, trener PWSZ Zamość. Warto zaznaczyć, że w AME pingpongiści z Zamościa będą reprezentować nie tylko swoją uczelnię, ale również Polskę.

– Zdarzyło mi się kilka razy oglądać tych zawodników w akcji i chylę czoła. Jestem z tego pokolenia, które grało w ping-ponga tylko na korytarzu w szkole, więc doceniam kunszt zawodników. Świetną robotę zrobiliście, zwłaszcza dla popularyzacji tej dyscypliny w Zamościu – chwalił drużynę prezydent Zamościa Andrzej Wnuk. Przypomniał przy tym, że na początku sezonu na meczach pojawiało się kilkudziesięciu kibiców, natomiast wraz z kolejnymi sukcesami drużyny PWSZ Zamość ta liczba rosła do stu kilkudziesięciu. Dziękował również władzom Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Zamościu za wsparcie drużyny i promocję sportu.

– Chciałbym podziękować panu prezydentowi i pani wiceprezydent za szybkie spotkania, bo w tej drużynie w tym sezonie działo się tak dużo, z tak dużą zmiennością. Potrzeby gwałtowanie wystrzeliły, że pan prezydent i pani wiceprezydent, w zależności od tego, kto był na miejscu,  zawsze w ciągu kilku minut byli gotowi się spotkać. dziękował z kolei kanclerz PWSZ w Zamościu Jerzy Korniluk. Jak dodał, dzięki miastu zmodernizowano oświetlenie w hali ZSP nr 3 w Zamościu, gdzie tenisiści PWSZ Zamość rozgrywają swoje mecze.

Spotkanie zakończyła wymiana prezentów. Zawodnicy wręczyli władzom miasta pamiątkową koszulkę z rozgrywek Pucharu Europy TT Inter Cup oraz zdjęcia z rozgrywek europejskich z podpisami całej drużyny. Prezydent z kolei wręczył trenerowi, zawodnikom oraz kanclerzowi PWSZ dyplomy z upominkami od miasta oraz okolicznościową statuetkę.

 

(źródło: PWSZ Zamość)

Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie?
Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 2.
Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.
Autor: Redakcja
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
    R E K L A M A

Bądź pierwszy i skomentuj artykuł lub sytuację.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podpis:

Publikując komentarz potwierdzam, że zapoznałem/am się z regulaminem usługi dostępnym na stronie (www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

Anti-Spam Quiz:

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
kontra
Pomyśl TWS chwilę. Wogóle nie jest to...
Thomas
Sprawa spalarni wynikła w końcówce po...
Schabowy z Zamo...
Thomas, a jak myślisz czemu nie ma inwe...
Thomas
Strasznie dużo jest tych inwestorów - ...
Schabowy z Zamo...
Wybraliśmy radnych, ale są też jakie...
Zamościan
Polecam pana Profesora Grochowalskiego i...
TWS
Przecież ten protest to była akcja wyb...
Thomas
Kontra@ nie po to w demokratycznych wybo...
Thomas
[b]Rozczarowuje mnie Andrzej Wnuk i to n...
kontra
1. Veolia pisze-"przeciwnicy budowy spal...
Paweł
Informacje są nieprawdziwe. Minimum trz...
Antyklerykał
Powaliła mnie Twoja argumentacja. Choci...
aaa
A u Ciebie pewnie w domu sam sie zabawia...
ak
Może jednak byś poszukał tych leków ...
observer
Czym? gokartami?...
Zamościak
A niech jedzie w pisdu....
z_boku
To musi być czarownica, bo ja bym się ...
Antyklerykał
Zawierzy się akustykę np. tzw. Matce B...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
Copyright © 2019 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
PATRONAT | RSS | KONTAKT | PLIKI COOCKIE | POLITYKA PRYWATNOŚCI | istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018