Polityka i SamorządRedakcja24 czerwca 2019 FACEBOOK | 0 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | 3 komentarze

Prezydent Wnuk z absolutorium

Prezydent Zamościa Andrzej Wnuk; fot. materiał nadesłany
R E K L A M A    B O A R D

Za głosowało 12 radnych, 6 się wstrzymało, 1 był przeciw a 4 było nieobecnych – prezydent Zamościa Andrzej Wnuk otrzymał absolutorium za wykonanie miejskiego budżetu.

Za udzieleniem absolutorium zagłosowali radni KWW Andrzeja Wnuka i prawie wszyscy radni PiS: Piotr Błażewicz, Jolanta Fugiel, Franciszek Josik, Szczepan Kitka, Piotr Małysz, Jan Wojciech Matwiejczuk, Adam Pawlik, Krzysztof Sowa, Maria Stręciwilk-Gościcka, Andrzej Szpatuśko, Marek Walewander, Monika Zawiślak.

Wstrzymali się radni KWW Marty Pfeifer i Zamojskiej Koalicji Obywatelskiej: Ireneusz Godzisz, Agnieszka Klimczuk, Marek Kudela, Janusz Kupczyk, Grzegorz Podgórski, Zdzisław Wojtak.

Przeciwko był radny Wiesław Nowakowski (ZKO).

Podczas głosowania nieobecni byli: Sławomir Ćwik (ZKO), Tadeusz Lizut (KWW Marty Pfeifer), Dariusz Zagdański (PiS) i Rafał Zwolak (ZKO).

Zapis wideo dyskusji nad absolutorium, jak i całej sesji znajduje się poniżej.

Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie?
Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 2.
Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.
Autor: Redakcja
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 • "leniwce w radzie" dnia 24 czerwca 2019 o godzinie 23:35:08 napisał:
  Ćwik nieobecny? Zwolak nieobecny? Szopki robić to tak bo w mediach zdjęcia będą ale jak głosowanie to nie mają czasu? Co takiego przeszkodziło? Wspólna wizyta u kosmetyczki czy inna równie ważna sprawa?
  R E K L A M A
 • "WerT" dnia 25 czerwca 2019 o godzinie 1:22:37 napisał:
  Bo Flip i Flap nie występują jak to nie autoreklama. Co innego zrobić konferencyjkę na dworze i poudawać że troszczą się w świetle kamer :) I nie czepiaj się Ćwika bo ma traumę że prawie nikt nie zagłosował na niego w wyborach do PE. Ludzie nie tacy tępi jak oni sądzą. Poczekaj... Flip i Flap zaraz coś wymyślą żeby się pokazać, ale bez zbędnego tła, to oni muszą być w centrum uwagi :)
 • "KL" dnia 25 czerwca 2019 o godzinie 13:18:43 napisał:
  Absolutnie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podpis:

Publikując komentarz potwierdzam, że zapoznałem/am się z regulaminem usługi dostępnym na stronie (www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

Anti-Spam Quiz:

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
zamoy przed chwilą
Na transparentach powinno być 'Nie chce...
Tutejszy
Nie wiem skąd się bierze u kierowców ...
ak
Jeżeli chodzi o prawo własności, to t...
observer
To jakieś myślenie głęboko socjalist...
Zamosciak
Najlepiej byłoby zainstalować tam sygn...
no i wyszedł p...
Zamiast linii wibracyjnych powinniście ...
observer
Na pewno Dziura i Misztal - pieli z zach...
klf
juz wsiadajac do BMW w aucie unosi sie e...
ciekawy
ducato chlodnia?...
KL
"Wszyscy uczestnicy zdarzenia byli trze...
ak
Na 1437 przyjętych do liceów- 46 nie p...
widzieliscie?
powinnismy sie obrazic? https://www.wioc...
hrubieszowski
Popieram protest w 100%. Fakt, są miast...
Jacek
Widać Veolia sfinansowała już kilka t...
Do Jan
Słyszałam co nieco o tej wybitnej dzia...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
Copyright © 2019 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
PATRONAT | RSS | KONTAKT | PLIKI COOCKIE | POLITYKA PRYWATNOŚCI | istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018