Polityka i SamorządRedakcja24 czerwca 2019 FACEBOOK | 0 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | 3 komentarze

Prezydent Wnuk z absolutorium

Prezydent Zamościa Andrzej Wnuk; fot. materiał nadesłany
R E K L A M A    B O A R D

Za głosowało 12 radnych, 6 się wstrzymało, 1 był przeciw a 4 było nieobecnych – prezydent Zamościa Andrzej Wnuk otrzymał absolutorium za wykonanie miejskiego budżetu.

Za udzieleniem absolutorium zagłosowali radni KWW Andrzeja Wnuka i prawie wszyscy radni PiS: Piotr Błażewicz, Jolanta Fugiel, Franciszek Josik, Szczepan Kitka, Piotr Małysz, Jan Wojciech Matwiejczuk, Adam Pawlik, Krzysztof Sowa, Maria Stręciwilk-Gościcka, Andrzej Szpatuśko, Marek Walewander, Monika Zawiślak.

Wstrzymali się radni KWW Marty Pfeifer i Zamojskiej Koalicji Obywatelskiej: Ireneusz Godzisz, Agnieszka Klimczuk, Marek Kudela, Janusz Kupczyk, Grzegorz Podgórski, Zdzisław Wojtak.

Przeciwko był radny Wiesław Nowakowski (ZKO).

Podczas głosowania nieobecni byli: Sławomir Ćwik (ZKO), Tadeusz Lizut (KWW Marty Pfeifer), Dariusz Zagdański (PiS) i Rafał Zwolak (ZKO).

Zapis wideo dyskusji nad absolutorium, jak i całej sesji znajduje się poniżej.

Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie?
Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 2.
Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.
Autor: Redakcja
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 • "leniwce w radzie" dnia 24 czerwca 2019 o godzinie 23:35:08 napisał:
  Ćwik nieobecny? Zwolak nieobecny? Szopki robić to tak bo w mediach zdjęcia będą ale jak głosowanie to nie mają czasu? Co takiego przeszkodziło? Wspólna wizyta u kosmetyczki czy inna równie ważna sprawa?
  R E K L A M A
 • "WerT" dnia 25 czerwca 2019 o godzinie 1:22:37 napisał:
  Bo Flip i Flap nie występują jak to nie autoreklama. Co innego zrobić konferencyjkę na dworze i poudawać że troszczą się w świetle kamer :) I nie czepiaj się Ćwika bo ma traumę że prawie nikt nie zagłosował na niego w wyborach do PE. Ludzie nie tacy tępi jak oni sądzą. Poczekaj... Flip i Flap zaraz coś wymyślą żeby się pokazać, ale bez zbędnego tła, to oni muszą być w centrum uwagi :)
 • "KL" dnia 25 czerwca 2019 o godzinie 13:18:43 napisał:
  Absolutnie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podpis:

Publikując komentarz potwierdzam, że zapoznałem/am się z regulaminem usługi dostępnym na stronie (www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

Anti-Spam Quiz:

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
z_boku
Niegdyś kiedy wysypisko znajdowało si...
zabrakło farby
sam napis bialy RONDO na asfalcie by wys...
ja z zamoscia
Wielka strata dla Zamościa. Super Facet...
observer
Czytałem "fachowe" wypowiedzi członkó...
ak
Powinniśmy wpisać śmieci na listę na...
zamoy
Na transparentach powinno być 'Nie chce...
Tutejszy
Nie wiem skąd się bierze u kierowców ...
ak
Jeżeli chodzi o prawo własności, to t...
observer
To jakieś myślenie głęboko socjalist...
Zamosciak
Najlepiej byłoby zainstalować tam sygn...
no i wyszedł p...
Zamiast linii wibracyjnych powinniście ...
observer
Na pewno Dziura i Misztal - pieli z zach...
klf
juz wsiadajac do BMW w aucie unosi sie e...
ciekawy
ducato chlodnia?...
KL
"Wszyscy uczestnicy zdarzenia byli trze...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
Copyright © 2019 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
PATRONAT | RSS | KONTAKT | PLIKI COOCKIE | POLITYKA PRYWATNOŚCI | istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018