R E K L A M A

Z I P

Edukacja | Praca | Tekst sponsorowany | Zamośćtekst nadesłany18 września 2017 FACEBOOK | 4430 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | (0) ()

Praca od zaraz – higienistka stomatologiczna!

fot. pixabay.com

R E K L A M A    B O A R D

Obecnie na rynku usług edukacyjnych promuje się zawody, na które jest duży deficyt. Wynika to z uwarunkowań demograficznych i zmieniających się przepisów prawnych. Higienistka stomatologiczna jest dzisiaj poszukiwanym pracownikiem w:

  • Gabinetach stomatologicznych prowadzonych przez prywatne i publiczne jednostki różnych specjalności stomatologicznych;
  • Wszelkiego typu poradniach i ośrodkach zdrowia;
    Specjalistycznych laboratoriach inżynierii dentystycznej;
  • Instytucjach państwowych, samorządowych, społecznych i prywatnych zajmującychh się promocją i ochroną zdrowia, profilaktyką medyczną;

Ministerstwo zdrowia zapowiedziało szereg zmian w przepisach ochrony zdrowia. Konsekwencją tych zmian jest obecnie zwiększone zapotrzebowanie na pracowników z tym wykształceniem. W obecnym roku pojawiły się problemy z kontraktami dla gabinetów stomatologicznych, przyznawanymi przez NFZ. Jednym z warunków uzyskania kontaktu było zatrudnienie w gabinecie higienistki stomatologicznej.

Ministerstwo Zdrowia zapowiedziało szereg zmian w ochronie zdrowia i profilaktyki w szkołach podstawowych, chce wprowadzenia trzech elementów nowego systemu:

  • szkolnych gabinetów zdrowotnych – będą prowadzone przez pielęgniarkę lub higienistkę szkolną,
  • szkolnych gabinetów dentystycznych – będą zlokalizowane na terenie szkół,
  • dentobusów – będą świadczyły pomoc i wsparcie w leczeniu stomatologicznym w tych szkołach, które są zbyt małe, żeby umieścić w nich gabinet stomatologiczny.

Policealna Szkoła Centrum Szkół Policealnych Student jest przygotowana na te zmiany. Mamy świetnie wyposażone sale dydaktyczne, posiadamy profesjonalny sprzęt i wyszkoloną kadrę pedagogiczną. Ćwiczenia praktyczne odbywają się w pełni wyposażonym gabinecie dentystycznym na realistycznych fantomach. Wszystkie zajęcia odbywają się na miejscu w Zamościu w salach szkoły. Grupy uczniów nie przekraczają 25 osób co pozwala na efektywne przekazywanie wiedzy. Naukę na tym kierunku może podjąć każdy kto ukończył liceum bądź technikum. Nie trzeba mieć zdanej matury aby rozpocząć naukę.

O popularności tego zawodu może świadczyć ilość pracodawców zgłaszających chęć zatrudnienia higienistki stomatologicznej. Do Centrum Szkół Akademickich Student od czerwca wpłynęło już 15 ofert pracy dla absolwentów tego kierunku. W celu uzyskania większej ilości informacji zapraszamy do odwiedzenia naszej placówki lub strony internetowej.

Rekrutacja już trwa nie przegap swojej szansy na nową i ciekawą pracę w zawodzie higienistki stomatologicznej.
Zapraszamy!

Centrum Szkół Akademickich „Student”
22-400 Zamość, ul. Partyzantów 62
www.csastudent.edu.pl
Tel. 84 534 11 78 lub 602 146 329

Autor: tekst nadesłany
R E K L A M A    B A N N E R   I
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
Dirty Harry 37 minut temu
Bravo AW. Co prawda można było tę wa...
Kiko
A jaki był hejt na Wnuka, że dworzec s...
z_boku
Tak było, jak ten brzeziniak był, co t...
KL.
Historycznymi miejscami integracji społ...
...
Zacznij od siebie zanim zwrócisz komuś...
Kibic lat 80
Przykro czytać te komentarze. Naprawdę...
tys prowda
A jak Hetman będzie grał ligowe mecze ...
kibic
Ziółkowski z Huczwy mógłby wrócić,...
swojak
Skoro odszedł Skrzypek to warto byłoby...
nikt
BTW po "zamojsku" oznacza komin na parki...
bmx
Gdybyś przeczytał ze zrozumieniem podp...
@Fucha ma racje . Najlepiej zapoznać si...
swojak
Świetne miejsce! Co jakiś czas odwiedz...
Jaro
Paluch może nie odejdzie bo w Motorze c...
Janek
Ta druga od lewej jest za*ebista mrrr...
zamościak
Z całym szacunkiem dla klubu Orka i ich...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
R E K L A M A    B A N N E R    II
R E K L A M A B A N N E R III
Copyright © 2018 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny