R E K L A M A

Z I P

Artykuł zewnętrzny opłaconytekst nadesłany6 sierpnia 2018 FACEBOOK | 0 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | (0)

Poznaj cud natury – pierzgę pszczelą!

W dobrym sklepie z miodem – a takim staramy się być – nie może zabraknąć także innych produktów pszczelich. Nie tylko bowiem miód jest wspaniałym darem natury, a raczej pszczół. Także inne wytwarzane przez nie produkty są godne uwagi, a między nimi znajduje się pierzga pszczela.

Czym jest ten produkt?

Pierzga pszczela prezentuje się dość niepozornie, a dla niektórych osób nawet jej wygląd może wydać się dziwaczny. Są to bowiem brązowe, wysuszone kulki, które jednak kryją w sobie wielką moc. Każdy rodzaj miodu ma wspaniałe właściwości, stosowanie pierzgi może jednak dać jeszcze większe korzyści. Jej zwolennicy uważają, że jest to cudowny lek na wiele dolegliwości, ale przede wszystkim wskazują na jej działanie profilaktyczne. Wskazują, że codzienne stosowanie pierzgi może pomóc zachować organizm w dobrej kondycji, dodawać energii, zwiększać koncentrację, a także chronić przed wieloma problemami. Osoby, które wychodzą z takiego założenia, polecają zażywać pierzgę przede wszystkim tym, których organizm niedomaga lub jest narażony na duży wysiłek fizyczny bądź intelektualny. Na pewno warto samemu przekonać się, czy założenia te są słuszne, zwłaszcza że cena pierzgi w naszym sklepie jest przystępna, zażywanie tego produktu nie daje skutków ubocznych, a nawet nie można go przedawkować. Jest to pyłek kwiatowy, przetworzony przez pszczoły i poddany fermentacji, a więc produkt całkowicie naturalny, który nie może zaszkodzić.

Jak stosować?

Produkt ten jest pokarmem młodych pszczół oraz pszczoły-matki. Jest dla nich niezwykle odżywczy, badania wykazały, że pszczoły jedzące pierzgę żyją dłużej i są bardziej odporne na choroby niż te, które żywią się pyłkiem. Już nasze babcie uważały więc, że również ludzie mogą zyskać z tych cennych właściwości, między innymi znajdujących się w pierzdze mikro- i makroelementów oraz aminokwasów. Idąc wzorem pszczół, można po prostu zjadać pierzgę, każdego dnia spożywając ją na czczo w ilości najlepiej 1 łyżki. Jest to najszybszy i najprostszy sposób na skorzystanie z cennych właściwości tego produktu. Gdy zaś chce się w pełni korzystać z jego walorów, warto pokusić się o niego innego jego przygotowanie. To jednak także nie wymaga wielkiego wysiłku, gdyż wystarczy zalać łyżkę pierzgi szklanką wody i rano wypić na czczo powstały napój. Zalanie pierzgi wodą i odstawienie jej na mniej więcej 10 godzin nawet kilkakrotnie zwiększa jej właściwości – a przynajmniej tak uważają osoby, które stosują ją od lat i widzą tego pozytywne skutki.

Autor: tekst nadesłany
R E K L A M A    B A N N E R   I
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
ad11
Raczej, to nie będzie dobre rozwiązani...
KJL
Czy będzie jakiś poczęstunek napojem ...
kibic
A konkretnie Barnor Bright, grywał nawe...
Prezes
Pomocnik z Ghany na testach w Hetmanie...
KL
Byle jakie szybkie żarcie dla motłochu...
Doping
Nie ma i nie będzie (klask, klask), nie...
roman2
Typowy chłop ze wsi maluje pasy a psy ...
stara mapa
moze wg nich Lublin jest na Roztoczu :D...
L
Zamieszczenie informacji o Kongresie Św...
Marek
A możne atrapę prawdziwej zebry, nogam...
Który stopień jest najgroźniejszy pie...
klon
Temat spalarni śmieci też ucichł. Czy...
Parafianka
A poza tym, dlaczego na plakacie jest ż...
Parafianka
Na miłość boską, tylko nie straszcie...
Mirek
"Wg. wpisu" - czy pan Robert Moteka nie ...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
R E K L A M A    B A N N E R    II
R E K L A M A B A N N E R III
Copyright © 2018 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny