Sporttekst nadesłany17 czerwca 2019 FACEBOOK | 0 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | (0)

Pożegnanie z czwartą ligą

R E K L A M A    B O A R D

Zaczęliśmy 15 sierpnia od zwycięstwa z MKS Ryki 5:0. Zakończyliśmy równe 10 miesięcy później, ogrywając Powiślaka Końskowola 4:1 (2:1). Awans wywalczyliśmy bardzo przekonująco, z przewagą 24 punktów nad Lewartem Lubartów. Nasi gracze w 30 meczach strzelili aż 117 goli, co oznacza, że piłka do siatki rywali wpadała średnio co 23 minuty!

Starcie z Powiślakiem rozpoczęło się od braterskiego uścisku dłoni Jacka Ziarkowskiego i Łukasza Gizy. Na boisku sentymentów jednak nie było. W 12 minucie po ładnej centrze Dawida Daszkiewicza rozpędzony Dawid Skoczylas główkował w poprzeczkę. Kolejna akcja przyniosła nam radość. Kamil Oziemczuk zagrał w uliczkę do Skocziego, a ten pokonał bramkarza gości. W 22 minucie szansę na gola miał Cezary Pęcak, ale zabrakło mu precyzji. W 29 minucie nasi gracze spokojnie wymienili 15 podań na połowie rywali, a Rafał Kycko huknął płasko z dwudziestu metrów nie do obrony.

Powiślak zdobył kontaktową bramkę po rzucie rożnym w 40 minucie, wykorzystując bierność naszej defensywy. Po przerwie przeważaliśmy nadal bardzo wyraźnie. W 57 minucie bliski szczęścia był Damian Koprucha, ale jego uderzenie z rzutu wolnego trafiło w poprzeczkę. W odpowiedzi Oziem ostemplował słupek, a niedługo później Przemysław Kanarek poprzeczkę. Więcej precyzji miał Dawid Daszkiewicz, który w 83 min. płaskim strzałem z narożnika szesnastki trafił na 3:1. Wcześniej dogodne sytuacje bramkowe zmarnowali: Damian Rusiecki, Patryk Słotwiński i Oziem, którego lob obrońca wybił z linii bramkowej. Wynik ustalił Kanarek. Nasz stoper w końcówce zagrał w ataku, wprowadzając w szeregi gości sporo zamieszania, a po faulu skutecznie egzekwował rzut karny, ustalając wynik meczu.

Mecz może nie był wielki, ale nasza wygrana ani przez moment nie podlegała dyskusji. Na dobrą sprawę powinienem mieć nawet pretensje za skuteczność, bo stworzyliśmy sobie mnóstwo okazji. Oziemowi jakoś jednak nie chciało nic wpaść. A może nie chciał wykorzystywać absencji Oliego – przyznał trener Jacek Ziarkowski, odnosząc się do klasyfikacji ligowych strzelców. W niej na czele są właśnie Oziem i Oli – po 24 gole.

Po ostatnim gwizdku na trybuny powędrowały koszulki naszych graczy.

Biało-zielono-czerwoni udali się teraz na zasłużony odpoczynek. Treningi wznowią 8 lipca, a już 13 lipca zagramy pierwszy sparing z Tomasovią.

W najbliższych dniach na oficjalnej stronie i FB Hetmana na bieżąco będziemy informować o sprawach kadrowych w zespole.

źródło: kshetman.zamosc.pl

Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie?
Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 1.
Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.
Autor: tekst nadesłany
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
    R E K L A M A

Bądź pierwszy i skomentuj artykuł lub sytuację.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podpis:

Publikując komentarz potwierdzam, że zapoznałem/am się z regulaminem usługi dostępnym na stronie (www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

Anti-Spam Quiz:

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
observer
Czym? gokartami?...
Zamościak
A niech jedzie w pisdu....
z_boku
To musi być czarownica, bo ja bym się ...
Antyklerykał
Zawierzy się akustykę np. tzw. Matce B...
ja
"przewidywana dobra akustyka". A jak nie...
Zróbcie jeszcze plac zabaw, by księża...
muo
Dopiero wyremontowana ulica za miliony i...
Antyklerykał
W Polsce katolickiej jest około 50 tys....
Antyklerykał
A leków w aptekach nadal nie ma......
Witold
Przypominam, że Świadkowie Jehowy nie ...
KL
Niesamowite na Zamojszczyźnie - kieruj...
KL
"Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi" - n...
Inżynier z Pet...
Widać ze Pan Farion startuje na posła ...
Krys
Rozumiem protest przeciw spalarni, ale n...
Żadne argumenty merytoryczne, finansowe...
z_boku
Niegdyś kiedy wysypisko znajdowało si...
zabrakło farby
sam napis bialy RONDO na asfalcie by wys...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
Copyright © 2019 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
PATRONAT | RSS | KONTAKT | PLIKI COOCKIE | POLITYKA PRYWATNOŚCI | istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018