R E K L A M A

29 kwietnia 2017

roztocze.net

R E K L A M A

Policjanci zatrzymali 25-letniego wandala, który powybijał szyby w dwóch volkswagenach zaparkowanych w pobliżu zamojskiego zalewu. Tłumaczył, że zdenerwował go telefon, który odebrał i swoją złość wyładował na samochodach.

W środę zamojscy policjanci powiadomieni zostali o uszkodzeniach dwóch pojazdów. Do zdarzenia doszło nad zamojskim zalewem, gdzie wędkarze pozostawili swoje samochody. Kiedy powrócili w miejsce parkowania, zauważyli, że w autach powybijane zostały szyby. Ślady uszkodzeń nosiła również karoseria. 63-letni właściciel uszkodzonego volkswagena oszacował straty na kwotę blisko 400 złotych. Z kolei w volkswagenie należącym do 34-letniego mieszkańca gm. Łabunie straty spowodowane uszkodzeniami sięgnęły kwoty 500 złotych.

Policjanci ustalili sprawcę, który zdewastował pojazdy. Okazał się nim 25-letni mieszkaniec Zamościa.

-Tłumaczył, że zdenerwował go telefon, który odebrał i swoją złość wyładował na zaparkowanych samochodach. W przeszłości młodzieniec karany był już za przestępstwa podobne. Teraz za swój czyn odpowie w ramach recydywy. Zgodnie z obowiązującymi przepisami uszkodzenie mienia to przestępstwo za które grozić może kara do 5 lat pozbawienia wolności.- informuje podinsp.Joanna Kopeć z KMP w Zamościu.

14 kwietnia 2017
Autor:
Flesz | Zamość

Oceń artykuł klikając na gwiazdki!
Liczba ocen: 1

R E K L A M A

    5 komentarzy

Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy poniżej.
Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
 1. "--" dnia 14 kwietnia 2017 o godzinie 17:54:04 napisał:
  Powinien odsiedzieć te 5 lat i zabrać mu telefon, żeby go nie irytował.
  7
  0
 2. R E K L A M A

 3. "wd" dnia 14 kwietnia 2017 o godzinie 19:18:06 napisał:
  To pewnie jakiś potomek plemienia Wandalów,którzy rezydowali w pobliżu przed wiekami
  4
  0
 4. "." dnia 14 kwietnia 2017 o godzinie 20:47:42 napisał:
  Czy zrobił to po pijaku czyli w afekcie, czy był trzeźwy czyli teoretycznie poczytalny?
  0
  2
 5. "BB" dnia 15 kwietnia 2017 o godzinie 0:34:20 napisał:
  Czy można mu jakoś pomóc, nie wiem, dokonuje się już przeszczepu mózgu?
  2
  0
 6. "Marian" dnia 15 kwietnia 2017 o godzinie 22:42:43 napisał:
  Na pal z nim!
  0
  0


UWAGA!! Komentarze zawierajace więcej niż 1 link(adres strony) są blokowane automatycznie przez system antyspamowy. Publikacja ich wymaga interwencji administratora. Aby opublikować więcej niż jeden link zalecamy publikację ich w kolejnych komentarzach.

Zapoznałem się z regulaminem usługi dostępnym na stronie(www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

Anty-spam:

R E K L A M A