R E K L A M A

28 kwietnia 2017

roztocze.net

R E K L A M A

Przy Ośrodku Sportu i Rekreacji przy ulicy Królowej Jadwigi powstaje nowoczesna hala sportowa. Będzie można w niej pograć w tenisa i nie tylko.

-Budowa trwa bardzo intensywnie. Na 15 listopada planujemy techniczne oddanie wybudowanej hali sportowej. Jak państwo wiecie, będzie to hala wielofunkcyjna. Mam nadzieję, że będzie się tam dużo działo w samej przestrzeni. Oprócz tego też już praktycznie tylko dotknąć jak będzie oddana do użytku nowa siłownia. – mówiła podczas sesji Rady Miasta dyrektor Wydziału Kultury i Sportu UM w Zamościu, Małgorzata Bzówka, zapytana o inwestycję przez radnego Piotra Małysza.

-Hala jest budowana przy współudziale Programu Rozwoju Tenisa, czyli jest możliwość umiejscowienia tam trzech kortów tenisowych i to zrobimy, ale oprócz tego jest możliwość uprawiania innych dyscyplin sportowych. Chcielibyśmy, aby była tam uprawiana piłka ręczna, czy koszykówka ale także inne zawody sportowe. Na dzień dzisiejszy mamy zapotrzebowanie na przykład na Mistrzostwa Europy młodzików w podnoszeniu ciężarów. Mam nadzieję, że pozwoli to na wypromowanie Zamościa na antenach ogólnopolskich i europejskich telewizji. – dodał prezydent Zamościa, Andrzej Wnuk.

Wizje są interesujące, czekamy na finalny efekt prac i pierwsze zawody w nowej hali.

27 października 2016
Autor:
Polityka i Samorząd | Zamość

Oceń artykuł klikając na gwiazdki!
Liczba ocen: 4

R E K L A M A

    6 komentarzy

Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy poniżej.
Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
 1. "obiektywny" dnia 28 października 2016 o godzinie 9:15:30 napisał:
  Prezydent Wnuk buduje.Bravo
  0
  0
 2. R E K L A M A

 3. "..." dnia 28 października 2016 o godzinie 10:01:44 napisał:
  Wiadomo cos o remoncie stadionu ?
  0
  0
 4. "Jocker" dnia 28 października 2016 o godzinie 14:26:57 napisał:
  Wiemy, remont zaplanowano na przyszły rok
  0
  0
 5. "Ktos" dnia 30 października 2016 o godzinie 8:44:39 napisał:
  Szczerze - tak blaszak jak bierdronka? Nie ma problemu budować takie brzydactwo koło starówki? Chyba tańej zbudować się nie da?
  0
  0
 6. "pytający" dnia 30 października 2016 o godzinie 16:00:45 napisał:
  Budują to już bardzo długo i nie mogą zbudować,poza tym jak widzę użyte byle-jakie materiały to nie mam więcej pytań.To całe miasto jest byle jakie-byle tanio,byle bylejak,byle zatkać usta nie wymagającym mieszkańcom.Widziałem wiele nowo budowanych hal,jak się patrzy na tą to trzeba by zburzyć i zbudować od nowa.A co ze zburzonym kilka lat temu budynkiem bardziej na prawo,tam nic nie będzie?
  0
  0
 7. "Do tego powyżej" dnia 30 października 2016 o godzinie 20:37:10 napisał:
  Budują zgodnie z planem, trzeci miesiąc. Skończą na czas. Jak Ci się nie podoba, to wyłóż 5 milionów i zbuduj na miejscu małej hali wyburzonej za Zamoyskiego ładniejszą.
  0
  0


UWAGA!! Komentarze zawierajace więcej niż 1 link(adres strony) są blokowane automatycznie przez system antyspamowy. Publikacja ich wymaga interwencji administratora. Aby opublikować więcej niż jeden link zalecamy publikację ich w kolejnych komentarzach.

Zapoznałem się z regulaminem usługi dostępnym na stronie(www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

Anty-spam:

R E K L A M A