R E K L A M A

Z I P

Sport | ZamośćRedakcja7 kwietnia 2017

Powiślak kolejnym przeciwnikiem Hetmana

R E K L A M A    B O A R D

R E K L A M A    B O X  I
R E K L A M A    B O X  II

W XXII kolejce rozgrywek IV ligi Hetman podejmie Powiślaka Końskowola. Zamościan poprowadzi nowy szkoleniowiec – Jacek Szczyrba.

Wraz z zespołem Powiślaka na stadionie OSiR pojawią się jego trenerzy, związani swego czasu z Zamościem Jerzy Krawczyk (były trener II-ligowego KS Hetman) oraz Łukasz Giza (jeden z lepszych napastników w II-ligowym etapie historii KS Hetman).

Jesienią – w meczu rozegranym w Końskowoli – Hetman zwyciężył 2 : 0 a najbliższy przeciwnik zamościan zagrał wówczas w następującym ustawieniu:

Powiślak zajmuje obecnie 10. miejsce po dwudziestu jeden kolejkach rozgrywek. Trener Jerzy Krawczyk skorzystał do tej pory z usług 23 zawodników. Żaden z nich nie zagrał we wszystkich dotychczasowych meczach. Podstawowi gracze w zespole z Końskowoli (na podstawie liczby rozegranych spotkań i minut) to Rafał Banaszek (pomocnik) i Kamil Leszczyński (obrońca) oraz Sebastian Gołębiowski (obrońca), Artur Sułek (pomocnik) i Patryk Grzegorczyk (obrońca).

W zimowej przerwie do zespołu Powiślaka dołączyło dwóch nowych zawodników – bramkarz Maksymilian Żuber i boczny pomocnik Patryk Zimny (obaj z Wisły Puławy). Jak do tej pory Żuber rozegrał wszystkie wiosenne mecze w pełnym wymiarze czasowym a Zimny nie zagrał ani minuty.

Ubytki to: bramkarz Mateusz Krawczak, obrońca Grzegorz Mulawa (powrócił do Łady Biłgoraj) oraz ofensywni zawodnicy – Michał Chwiszczuk (odszedł do Serokomli Janowiec) i Sławomir Radzikowski (odszedł do SKS Leokadiów). Krawczak stał pomiędzy słupkami w pierwszych sześciu kolejkach rundy jesiennej. Mulawa zagrał jesienią w 13 meczach Powiślaka i zdobył jednego gola a także zaliczył „swojaka” w meczu z Hetmanem. Chwiszczuk jako jedyny zawodnik zagrał we wszystkich spotkaniach rundy jesiennej, w których zdobył 3 bramki. Radzikowski jesienią grał sporadycznie ale na jego koncie również są 3 ligowe trafienia.

W dotychczasowych dwudziestu jeden kolejkach drużyna Powiślaka odniosła 9 zwycięstw, 4 razy zremisowała i poniosła 8 porażek. Zespół z Końskowoli zdobył do tej pory 32 gole i stracił 35. Dotychczasowym łupem bramkowym podzielili się: Damian Kopeć (6 bramek), Patryk Grzegorczyk (4 bramki), Michał Chwiszczuk, Kamil Leszczyński, Kamil Przychodzień, Sławomir Radzikowski  (wszyscy po 3 bramki), Rafał Banaszek, Mateusz Kamola, Maciej Pięta (wszyscy po 2 bramki) oraz Dominik Giziński, Grzegorz Mulawa i Jakub Wankiewicz (wszyscy po 1 bramce). Jeden gol dla Powiślaka padł ze strzału samobójczego (w ostatnim meczu z rezerwami Górnika Łęczna).

 

Żaden z zawodników trenera Jerzego Krawczyka nie będzie pauzował w meczu z Hetmanem za napomnienia lub wykluczenia.

W nowym Hetmanie na ławce trenerskiej zespołu seniorów po raz pierwszy zasiądzie Jacek Szczyrba. Jakich kadrowych wyborów dokona nowy szkoleniowiec tego nie wiemy, ale w meczu z Powiślakiem na pewno nie zagra Łukasz Kamiński. Środkowy pomocnik Hetmana w ostatnim meczu ze Stalą Kraśnik zobaczył bowiem czwartą żółtą kartkę. Do dyspozycji trenera Szczyrby pozostanie za to cała kadra drużyny juniorów, która tym razem pauzuje w rozgrywkach I Ligi Wojewódzkiej Juniorów Starszych

Mecz Hetmana z Powiślakiem zostanie rozegrany na stadionie zamojskiego OSiR w sobotę, 08 kwietnia o godzinie 16.00.

 

 

Autor: Redakcja
Ty już wiesz. Teraz podziel się tym na Facebooku ze znajomymi.
Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie? Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 10 . Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.

R E K L A M A    B A N N E R   I
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 • "Korektor" dnia 7 kwietnia 2017 o godzinie 16:02:43 napisał:
  Klub Sportowy Hetman Zamość powstał w 1934 roku. Od 2010 roku nie występuje w rozgrywkach ligowych. Wzorem krytyków nazywania AMSPN "Hetmanem", wnoszę o podawanie pełnej nazwy zespołu.
  3
  11
 • R E K L A M A
 • "Zamojskihwk" dnia 7 kwietnia 2017 o godzinie 16:07:33 napisał:
  Napisz pismo, podpisz się pod Nim zbierz parę podpisów i wtedy możesz o cokolwiek wnosić! A nie piszesz jakieś wypociny w komentarzach!
  6
  4
 • "augusto" dnia 7 kwietnia 2017 o godzinie 16:33:10 napisał:
  Informacja o gościach kojarząca autora z końska wolą. Jestem zachwycony wiedzą autora, jakiś szpieg czy co ? a nr buta ?
  3
  3
 • "Student" dnia 7 kwietnia 2017 o godzinie 16:42:45 napisał:
  @Zamojskihwk - daj spokój temu palantowi. Ruch Chorzów niedawno został fundacją, więc dla niego już nie jest czternastokrotnym mistrzem Polski tylko klubem bez żadnej historii. To idiota, to powinno się leczyć. Kiedyś nie mówił "SKS Hetman, czy Stowarzyszenie Hetman", a teraz przy innej strukturze organizacyjnej klubu robi aferę z zawiści lub niewiedzy. AMSPN mu pewnie tak jak i redaktorowi nie przeszkadzał, a teraz gdy wrócił herb i nazwa to go boli, że nie jest decyzyjnym. Taki typ, nic nie poradzisz. Herb i nazwa są wyznacznikiem kontynuacji, a nie struktura klubu. Każda drużyna w Ekstraklasie jeszcze do niedawna musiała być spółką akcyjną. Korektor, po awansie Hetmana w takiej sytuacji też byś się nie cieszył, bo doszedłby przedrostek S.A. w pismach oficjalnych?
  5
  4
 • "hm" dnia 7 kwietnia 2017 o godzinie 19:08:29 napisał:
  Dla redaktora AMSPN był prawdziwym Hetmanem. Ciężko się pogodzić,że to dziadostwo upadło.AMSPN nawet herb podrobił wpisując na herbie KS Hetman swoje literki ale rodowici zamościanie mieli w dup.e ten sztuczny twór.Niestety pod okiem ,,fachowców'' z AMSPN , Hetman nigdy nie opusci tej podwórkowej ligi.
  6
  6
 • "Korektor" dnia 7 kwietnia 2017 o godzinie 21:12:10 napisał:
  Przypominam, że większość zawodników obecnej jest z AMSPN. To wam nie przeszkadza?
  4
  2
 • "Student" dnia 7 kwietnia 2017 o godzinie 21:56:20 napisał:
  A co zawodnicy winni? Przeszkadzają mi działacze amspn, zawodnik to zawód.
  4
  3
 • "Korektor" dnia 7 kwietnia 2017 o godzinie 22:27:41 napisał:
  Jeszcze tłuki macie rok i parę miesięcy. Wywalimy w kosmos typa od kominków, playboja ze wsi i innych buraków. Pozdrawiam z wolnej, prawdziwej i neutralnej Polski.
  5
  4
 • "Okiem Eksperta" dnia 7 kwietnia 2017 o godzinie 23:55:44 napisał:
  Ciekawe jak Jacek ustawi skład. Ja ustawiłbym tak: Skrzypek - Kanarek, Solecki, Płotnikiewicz, Daszkiewicz - Bukowski, Markowski - Turczyn, Otręba - Kupisz - Drozd.
  2
  4
 • "..." dnia 8 kwietnia 2017 o godzinie 7:53:06 napisał:
  Ty tak ustaw .... hahhahhahh. Niesamowite
  2
  2
 • R E K L A M A


UWAGA!! Komentarze zawierajace więcej niż 1 link(adres strony) są blokowane automatycznie przez system antyspamowy. Publikacja ich wymaga interwencji administratora. Aby opublikować więcej niż jeden link zalecamy publikację ich w kolejnych komentarzach.

Zapoznałem się z regulaminem usługi dostępnym na stronie(www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

Anty-spam:

ktoś 6 minut temu
Ne mam żadnych profitów, chodzi mi tyl...
zamościanin 16 minut temu
Wspaniała inicjatywa. Jak najwięcej ru...
pod okiem facho... 32 minuty temu
Tak kolego masz rację ale tylko jeżeli...
43 minuty temu
Niestety przegrana : Padwa Zamość – ...
kibic
Jak tam Padwa wie ktoś ?...
brudny Harry
Najbliższe wybory wygra PAW....
do Zamościanin...
..."powinien dostać Nobla w dziedzinie ...
ktoś
Każdy klub który chce osiągnąć sukc...
Rynek sutki znaczy Rynek piersi dobrze k...
" np.Zwolak dobry inteligentny kandydat....
pod okiem facho...
Wiielki błąd powtarzany prze kolejne z...
jorg
Wszyscy tylko nie Zagdański,bo to ni g...
Jaro
SSA powinni założyć skoro fundacja ty...
Może jakiś medal olimpijski w przyszł...
O Maja ze Stali można by zawalczyć te...
x
No to szans z Wisłą raczej nie mamy....
PO
O Króla mocno zabiega Wisła Puławy...
x
A co w temacie Króla ze Stali Kraśnik,...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
R E K L A M A B A N N E R III
Copyright © 2017 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017