Podziel się ZDJĘCIAMI!

obywatelskie_pasek1

Byłeś we właściwym miejscu, we właściwej chwili, a twój aparat (telefon z aparatem) nie zawiódł? Podziel się tym co zobaczyłeś, wydarzeniem, opisz krótko, co i gdzie się wydarzyło! Nasza Społeczność doceni to. Dla najlepszych reporterów przygotujemy nagrody.

 

 

KAMERY są wszędzie!

obywatelskie_pasek2

W telefonach, na ścianach, na słupach. Nagrałeś coś ciekawego? Przyłapałeś znaną osobę łamiącą prawo, albo zachowującą się śmiesznie lub niestosownie? POKAŻ TO innym. Bądź oczami i uszami Społeczności roztocze.net. Taki krótki film, zdjęcia albo opis możesz wysłać do na korzystając z zamieszczonego poniżej formularza. Jeżeli nie potrafisz, opisz co nagrałeś, skontaktujemy się z Tobą i pomożemy taki materiał przygotować do publikacji. Ponad 40 tys. osób oglądających Zamojski Dziennik Internetowy roztocze.net będzie ci wdzięcznych za to, czego nie mogli zobaczyć na własne oczy.

 

 

Pisanie jest łatwe!

obywatelskie_pasek3

Jesteś bezpieczny!
Być może wiesz o czymś, o czym nikt inny jeszcze nie wie. Napisz o tym. Prawo prasowe pozwala na ochronę źródła informacji i my z tego prawa korzystamy. Jeżeli nie chcesz, aby ktoś dowiedział się “skąd wiemy”, będziemy o  to dbać.

Możesz być znany!
Jeżeli jednak chcesz błyszczeć niczym diament wśród innych internautów, napiszemy, kto nam pomógł tę informacje zdobyć.  TY DECYDUJESZ. Ważne, żeby Twoja informacja nie zestarzała się.

 

 

Żeby wysłać do nas informację, zdjęcie, lub film wykorzystaj formularz poniżej. To PROSTE!

 

Jak ma być podpisany materiał, podaj imię i nazwisko lub nick ( pole wymagane),


Adres email, pod którym możemy się skontkatować z Tobą (wymagane)


Temat informacji


Opisz sytuację lub wydarzenie. Podaj miejsce i czas oraz uczestników.


Wyślij zdjęcie lub film, limit 15MB


Akceptuję postanowienia REGULAMIN serwisu.Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach związanych z prowadzeniem serwisu roztocze.netWeryfikacja antyspamowa