R E K L A M A

Z I P

Polityka i Samorząd | Powiat ZamojskiRedakcja21 marca 2018 FACEBOOK | 4204 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | 4 komentarze ()

Pow. Zamojski: Wojewoda spotkał się z mieszkańcami Sitna i Miączyna

Fot. LUW

R E K L A M A    B O A R D

Wojewoda lubelski Przemysław Czarnek spotkał się z mieszkańcami Miączyna i Sitna w powiecie zamojskim. Podczas rozmów byli obecni m. in. posłowie na Sejm RP Sławomir Zawiślak i Piotr Olszówka oraz senator RP Jerzy Chróścikowski.

Przedmiotem dyskusji były bieżące wydarzenia związane z pracami rządu premiera Mateusza Morawieckiego. Wojewoda wskazał na kwestie odbudowy infrastrukturalnej województwa w kontekście umów na odbudowę dróg gminnych i powiatowych wręczonych w poprzednim tygodniu przedstawicielom gmin i powiatu zamojskiego. Jak podkreślał wojewoda, jest to fundament rozwoju każdego biznesu a także fundament bezpieczeństwa mieszkańców, szczególnie w województwie lubelskim, które było do tej pory zapomniane na drogowej mapie Polski.

Dyskusja toczyła się również wokół polityki zagranicznej rządu premiera Mateusza Morawieckiego. Wojewoda odniósł się także do kwestii dofinansowania Ochotniczych Straż Pożarnych, które z roku na rok jest coraz większe. Przedstawiciel rządu podkreślił, że w ciągu ostatnich dwóch lat do OSP trafiło dużo więcej środków finansowych niż w ubiegłych latach.

Nie zabrakło omówienia rządowych programów społecznych. To inicjatywy, które zdaniem wojewody, nie tylko poprawiają warunki życia, niwelują poziom ubóstwa, podnoszą bezpieczeństwo, ale i przyczyniają się do zwiększenia dzietności. Po wystąpieniu wojewody Czarnka mieszkańcy zadawali pytania. Spotkanie było okazją do omówienia problemów, z którymi mają do czynienia na co dzień.

Autor: Redakcja
Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie?
Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 4.
Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.
R E K L A M A    B A N N E R   I
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
Poniżej uruchomiliśmy nowe narzędzie do komentowania. Proponujemy to rozwiązanie, aby ograniczyć podszywanie się pod użytkowników oraz hejt. Uruchamiamy je na razie w formie testów, ale jeśli spełni oczekiwania zastąpi obecnie dostępne komentarze. Zapraszamy do testowania.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podpis:

Publikując komentarz potwierdzam, że zapoznałem/am się z regulaminem usługi dostępnym na stronie (www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

Anty-spam:


UWAGA!! Pamiętaj że internet daje tylko złudzenie anonimowości. A mit o bezkarności w sieci można włożyć między bajki.

Mieszczuch 23 minuty temu
Wychowanków będzie grało tylu ilu si...
zenek
to ja jestem Tofik a nie ty ...... Bla b...
archeo
Piwnice są, ale tylko w narozniku przy ...
wow
widac jakies łuki pewnie piwnice albo p...
Thomas
A na jaką cholerę tam rondo je...
Thomas
Miałem okazję być na koncercie organi...
wow
Gratulacje ! Jako jedyny startował w sw...
Thomas
Rafał Zwolak może być kandydatem na p...
Thomas
fakt@ IPSOS to bardzo życiowa lektura. ...
Thomas
Niedawno był bardo ciekawy sondaż w Wi...
Don Kichot
Lans z dziecmi przed wyborami ?...
Thomas
Skoro miała 3,5 promila alkoholu to w ...
Thomas
Mam pytanie co było powodem takiej awan...
Błąd za błę...
Zdjęcie nie przedstawia tego skrzyżowa...
jan
Liczy się Marcin Zamoyski....
Widział
To co widać już z odkrywek to fragment...
Kerim
Roztocze to mój ulubiony blog o lubelsz...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
R E K L A M A    B A N N E R    II
R E K L A M A B A N N E R III
Copyright © 2018 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny