R E K L A M A

Z I P

Polityka i Samorząd | Powiat ZamojskiDaniel Czubara24 stycznia 2018 FACEBOOK | 4537 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | 15 komentarzy ()

Pow. Zamojski: Stanisław Misztal szefem koła partii Porozumienie

Stanisław Misztal. Fot. R. Moteka

Radny Sejmiku województwa lubelskiego Stanisław Misztal został szefem koła partii Porozumienie w powiecie zamojskim.

Stanisław Misztal dostał się do Sejmiku Województwa Lubelskiego podczas ostatnich wyborów samorządowych w 2014 r. z listy Polskiego Stronnictwa Ludowego. Podczas wizyty na Lubelszczyźnie w grudniu 2017 roku wicepremier Jarosław Gowin, lider Porozumienia przedstawiał radnego Misztala jako nowego członka tegoż ugrupowania. Teraz Misztal został szefem koła tej partii w powiecie zamojskim.

Przypomnijmy, ze niedawno w szeregi Porozumienia wstąpił wybrany z okręgu chełmskiego, popierany przez PSL niezależny senator Józef Zając.

Zgodnie z deklaracją ideową Porozumienie ma być partią konserwatywną w sferze światopoglądowej, odwołująca się do tradycyjnych wartości chrześcijańskich oraz popierającą wolny rynek w sferze gospodarczej.

Autor: Daniel Czubara
R E K L A M A    B A N N E R   I
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
Poniżej uruchomiliśmy nowe narzędzie do komentowania. Proponujemy to rozwiązanie, aby ograniczyć podszywanie się pod użytkowników oraz hejt. Uruchamiamy je na razie w formie testów, ale jeśli spełni oczekiwania zastąpi obecnie dostępne komentarze. Zapraszamy do testowania.
 • "Horn" dnia 24 stycznia 2018 o godzinie 8:16:53 napisał:
  Transfer roku!
  16
  1
  R E K L A M A
 • "Jan" dnia 24 stycznia 2018 o godzinie 8:42:17 napisał:
  Konkurs: gdzie Miesztala jeszcze nie było ?
  30
  0
 • "viki" dnia 24 stycznia 2018 o godzinie 9:32:51 napisał:
  Zadanie ! Stworzyć następne koło lub partię dla tego człowieka. Kiedy był posłem to przez całą swoją kadencję nie zabrał ani razu głosu. Teraz odrabia nieważne na jakim poziomie umysłowym.
  23
  0
 • "ha, ha" dnia 24 stycznia 2018 o godzinie 12:54:54 napisał:
  a na zdjęciu wygląda jak ruski generał z tymi ozdobami na klacie; a może lepszy awans na fotografa
  10
  2
 • "ad111" dnia 24 stycznia 2018 o godzinie 13:11:21 napisał:
  No to teraz Zamość ruszy z kopyta ku pświetlanej przyszłości...
  9
  1
 • "Jan Tomasz" dnia 24 stycznia 2018 o godzinie 14:31:38 napisał:
  "Gratulacje" dla Porozumienia z okazji pozyskania takiego "Męża Stanu", sukces i powodzenie murowane! Błyskotliwy Stacho na początek pewnie zostanie starostą, a za rok senatorem. Nikt nie poinformował Gowina i spółki kim jest ten dziwny człowiek i co sobą reprezentuje?
  15
  1
 • "Joanna" dnia 24 stycznia 2018 o godzinie 15:09:17 napisał:
  Szlak wytyczony! No to teraz całe struktury terenowe powinny skorzystać z okazji i przeflancować się do Porozumienia! To jedyne miejsce w politycznym tyglu dzięki któremu można utrzymać się na powierzchni. Czekamy na nowe transfery! Czas nagli wybory tuż tuż...
  4
  1
 • "nikt" dnia 24 stycznia 2018 o godzinie 15:50:20 napisał:
  "Błyskotliwy Stacho na początek pewnie zostanie starostą" ??? nie żartuj, obecna "jego mściwość " miałby się poddać?
  6
  1
 • "????" dnia 24 stycznia 2018 o godzinie 16:02:42 napisał:
  Ktoś to potwierdził? Może on sam to sobie wpisał na facebooku?
  8
  2
 • "hehe" dnia 24 stycznia 2018 o godzinie 16:09:33 napisał:
  Tu tez o tym piszą nawet mają video: http://www.zamojska.pl/wiadomosci/1976,video-stanislaw-misztal-zostal-prezesem-kola-parti
  3
  1
  R E K L A M A
 • "ZMC" dnia 24 stycznia 2018 o godzinie 18:20:51 napisał:
  To teraz pan Misztal powinien zostać kandydatem Porozumienia na prezydenta Zamościa!
  10
  2
 • "Lelek" dnia 24 stycznia 2018 o godzinie 18:40:04 napisał:
  Oj tam oj tam, taka teraz moda, Misio Kamiński też przeleciał niejedną partię i obecnie zasila PSL.
  2
  2
 • "ho-hoł" dnia 24 stycznia 2018 o godzinie 20:32:41 napisał:
  Misztala można lubić lub nie ale jedno trzeba przyznać, ma wyczucie. Pożegnał towarzystwo z PSL w dobrym momencie. Po wyborach legitymacje partyjne spłynął do Łabuńki, a z szaf gumiaki do sieni przeniosą. Kamiński? To w końcu jest w PSL czy został "oddelegowany"? Zaradność jakże bliska tej formacji...Możnaby rzec kiedyś mieli złoty róg, a teraz misio pozostał?
  2
  0
 • "parafianka" dnia 24 stycznia 2018 o godzinie 22:25:32 napisał:
  Może i nie zabrał ani razu głosu jak " posłował" ale za to pojawiał się w obiektywach kamer przy każdej okazji : uzasadnionej i nieuzasadnionej. Ręce opadają...
  13
  0
 • "Adam" dnia 30 stycznia 2018 o godzinie 16:47:29 napisał:
  o BOŻE
  0
  0

Dodaj komentarz

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
KJL
Czy będzie jakiś poczęstunek napojem ...
kibic
A konkretnie Barnor Bright, grywał nawe...
Prezes
Pomocnik z Ghany na testach w Hetmanie...
KL
Byle jakie szybkie żarcie dla motłochu...
Doping
Nie ma i nie będzie (klask, klask), nie...
roman2
Typowy chłop ze wsi maluje pasy a psy ...
stara mapa
moze wg nich Lublin jest na Roztoczu :D...
L
Zamieszczenie informacji o Kongresie Św...
Marek
A możne atrapę prawdziwej zebry, nogam...
Który stopień jest najgroźniejszy pie...
klon
Temat spalarni śmieci też ucichł. Czy...
Parafianka
A poza tym, dlaczego na plakacie jest ż...
Parafianka
Na miłość boską, tylko nie straszcie...
Mirek
"Wg. wpisu" - czy pan Robert Moteka nie ...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
R E K L A M A    B A N N E R    II
R E K L A M A B A N N E R III
Copyright © 2018 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny