R E K L A M A

Z I P

Flesz | Szczebrzeszyn | Zamość | ZwierzyniecRedakcja11 września 2017 FACEBOOK | 5262 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | (0)

Pow. Zamojski: Seria wypadków na drogach

Fot. KWP w Lublinie

Zamojscy policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzeń drogowych, do jakich doszło podczas minionego weekendu na terenie powiatu. W Zawadzie samochód renault clio wpadł do rowu i dachował. W zdarzeniach drogowych, do jakich doszło w miejscowości Mokre i Zwierzyniec ucierpieli motocykliści.

Do pierwszego ze zdarzeń doszło w sobotnie południe. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący samochodem daewoo tico 69-letni mieszkaniec Zamościa wyjeżdżając z drogi podporządkowanej nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierującemu motocyklem. Tym samy zmusił kierującego Hondą do gwałtownego hamowania. 45-letni motocyklista, mieszkaniec gm. Zamość przewrócił się doznając urazu ręki oraz nogi. Obaj kierowcy jak ustalili policjanci byli trzeźwi. Z uwagi na rażące naruszenie zasad ruchu drogowego mundurowi zatrzymali kierowcy tico uprawnienia do kierowania.

Po godzinie 20.00 w sobotę, policjanci wezwani zostali na miejsce kolejnego zdarzenia drogowego. W Zawadzie renault clio z niewyjaśnionych przyczyn zjechało na pobocze, a następnie dachowało. Pojazdem kierował 29-letni mieszkaniec gm. Szczebrzeszyn. Wraz z nim podróżowało dwóch 17-letnich pasażerów – mieszkańców gm. Szczebrzeszyn. Jeden z nich zabrany został do szpitala. 29-letni kierowca samochodu renault był trzeźwy.

W niedzielę doszło do kolejnego zdarzenia z udziałem kierującego jednośladem. Zdarzenie miało miejsce przed godziną 20.00 w Zwierzyńcu na ul. Batalionów Chłopskich. Wstępne ustalenia policjantów wskazują, że kierująca samochodem honda 42-letnia mieszkanka Zwierzyńca włączając się do ruchu nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu jadącemu nieprawidłową stroną drogi motorowerzyście. Tym pojazdem podróżował 62-letni mieszkaniec Zwierzyńca wraz z 33-letnim pasażerem. W wyniku zderzenia urazu nogi doznał kierujący jednośladem. Pasażer po konsultacji medycznej zwolniony został do domu. Kierujący pojazdami byli trzeźwi.

Autor: Redakcja
R E K L A M A    B A N N E R   I
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
    R E K L A M A

Bądź pierwszy i skomentuj artykuł lub sytuację.

Dodaj komentarz

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
ad11
Raczej, to nie będzie dobre rozwiązani...
KJL
Czy będzie jakiś poczęstunek napojem ...
kibic
A konkretnie Barnor Bright, grywał nawe...
Prezes
Pomocnik z Ghany na testach w Hetmanie...
KL
Byle jakie szybkie żarcie dla motłochu...
Doping
Nie ma i nie będzie (klask, klask), nie...
roman2
Typowy chłop ze wsi maluje pasy a psy ...
stara mapa
moze wg nich Lublin jest na Roztoczu :D...
L
Zamieszczenie informacji o Kongresie Św...
Marek
A możne atrapę prawdziwej zebry, nogam...
Który stopień jest najgroźniejszy pie...
klon
Temat spalarni śmieci też ucichł. Czy...
Parafianka
A poza tym, dlaczego na plakacie jest ż...
Parafianka
Na miłość boską, tylko nie straszcie...
Mirek
"Wg. wpisu" - czy pan Robert Moteka nie ...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
R E K L A M A    B A N N E R    II
R E K L A M A B A N N E R III
Copyright © 2018 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny