R E K L A M A

Z I P

Flesz | Szczebrzeszyn | Zamość | ZwierzyniecRedakcja11 września 2017

Pow. Zamojski: Seria wypadków na drogach

Fot. KWP w Lublinie

R E K L A M A    B O A R D

Zamojscy policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzeń drogowych, do jakich doszło podczas minionego weekendu na terenie powiatu. W Zawadzie samochód renault clio wpadł do rowu i dachował. W zdarzeniach drogowych, do jakich doszło w miejscowości Mokre i Zwierzyniec ucierpieli motocykliści.

Do pierwszego ze zdarzeń doszło w sobotnie południe. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący samochodem daewoo tico 69-letni mieszkaniec Zamościa wyjeżdżając z drogi podporządkowanej nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierującemu motocyklem. Tym samy zmusił kierującego Hondą do gwałtownego hamowania. 45-letni motocyklista, mieszkaniec gm. Zamość przewrócił się doznając urazu ręki oraz nogi. Obaj kierowcy jak ustalili policjanci byli trzeźwi. Z uwagi na rażące naruszenie zasad ruchu drogowego mundurowi zatrzymali kierowcy tico uprawnienia do kierowania.

Po godzinie 20.00 w sobotę, policjanci wezwani zostali na miejsce kolejnego zdarzenia drogowego. W Zawadzie renault clio z niewyjaśnionych przyczyn zjechało na pobocze, a następnie dachowało. Pojazdem kierował 29-letni mieszkaniec gm. Szczebrzeszyn. Wraz z nim podróżowało dwóch 17-letnich pasażerów – mieszkańców gm. Szczebrzeszyn. Jeden z nich zabrany został do szpitala. 29-letni kierowca samochodu renault był trzeźwy.

W niedzielę doszło do kolejnego zdarzenia z udziałem kierującego jednośladem. Zdarzenie miało miejsce przed godziną 20.00 w Zwierzyńcu na ul. Batalionów Chłopskich. Wstępne ustalenia policjantów wskazują, że kierująca samochodem honda 42-letnia mieszkanka Zwierzyńca włączając się do ruchu nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu jadącemu nieprawidłową stroną drogi motorowerzyście. Tym pojazdem podróżował 62-letni mieszkaniec Zwierzyńca wraz z 33-letnim pasażerem. W wyniku zderzenia urazu nogi doznał kierujący jednośladem. Pasażer po konsultacji medycznej zwolniony został do domu. Kierujący pojazdami byli trzeźwi.

Autor: Redakcja
Ty już wiesz. Teraz podziel się tym na Facebooku ze znajomymi.
Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie? Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 1 . Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.

Tagi, hashtagi i słowa klucze: , , , ,
R E K L A M A    B A N N E R   I
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
    R E K L A M A

Bądź pierwszy i skomentuj artykuł lub sytuację.


UWAGA!! Komentarze zawierajace więcej niż 1 link(adres strony) są blokowane automatycznie przez system antyspamowy. Publikacja ich wymaga interwencji administratora. Aby opublikować więcej niż jeden link zalecamy publikację ich w kolejnych komentarzach.

Zapoznałem się z regulaminem usługi dostępnym na stronie(www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

Anty-spam:

wiolączela sto...
@ antyklerykał - Pani w przedszkolu: Ja...
Antykomuch
to do jakiej szkoły uczęszcza ten zawo...
antyklerykał
Coś tam zacytowałeś i myślisz, że c...
LZ
A propos strefy zamieszkania, pamiętajm...
He he
Można wprowadzać różne przepisy, tyl...
antyklerykał
Jesteście obrzydliwi - obrońcy zwyrodn...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
R E K L A M A B A N N E R III
Copyright © 2018 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny