R E K L A M A

Z I P

Powiat Zamojski | SportDaniel Czubara20 lipca 2017 FACEBOOK | 4471 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | 2 komentarze ()

Pow. Zamojski: Rozgrywki o Puchar Starosty Zamojskiego

R E K L A M A    B O A R D
Zamojski Okręgowy Związek Piłki Nożnej od wielu lat jest organizatorem rozgrywek piłkarskich o puchar starostów powiatów: biłgorajskiego, hrubieszowskiego, tomaszowskiego i zamojskiego.
 

Zawody odbywają się w okresie wakacyjnym i mają na celu m.in. promocję zdrowego stylu życia, upowszechnianie kultury fizycznej i sportu wśród mieszkańców, aktywne spędzanie wolnego czasu, rywalizację sportową zawodników, promocję powiatów poprzez sport, a także wyłonienie Mistrza Powiatu oraz uzyskanie awansu do zawodów szczebla wyższego – Pucharu Polski. 

I runda rozgrywek o Puchar Starosty Zamojskiego odbyła się w dniach 15/16 lipca br. z wynikiem:
GKS Potok Sitno 4: 1 KS Sokół Zwierzyniec
GKS Ostoja Skierbieszów 3: 2 MGKS Igros Krasnobród
(Stary Zamość) Interbaum Prawnicy 0: 5 GLKS Omega Stary Zamość
LKS Orion-Stihl Jacnia 0:6 LKS Olimpia EB Wojan Miączyn
GKS Relax Radecznica 2:8 Bombowiec Roztocze

W dniach 22/23 lipca  br. w ramach II rundy rozgrywek zagrają
:
GKS Perła Deszkowice – STS Gryf Gmina Zamość
GLKS Omega Stary Zamość – Bombowiec Roztocze
KS Alwa Brody Małe – GKS Ostoja Skierbieszów
GKS Potok Sitno – LKS Olimpia EB Wojan Miączyn

W półfinale, który zaplanowano w dniach 29/30 lipca br., zwycięzca pary pierwszej zagra ze zwycięzcą pary czwartej zaś wygrany z drugiej pary zmierzy się z wygranym trzeciej pary. 

Finał zostanie rozegrany w dniach 5/6 sierpnia br. 

Zawody realizowane są przy wsparciu finansowym z budżetu Powiatu Zamojskiego.

Szczegółowe informacje na stronie www.zozpn.pl
Autor: Daniel Czubara
R E K L A M A    B A N N E R   I
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
Poniżej uruchomiliśmy nowe narzędzie do komentowania. Proponujemy to rozwiązanie, aby ograniczyć podszywanie się pod użytkowników oraz hejt. Uruchamiamy je na razie w formie testów, ale jeśli spełni oczekiwania zastąpi obecnie dostępne komentarze. Zapraszamy do testowania.
 • "Zamojskihwk" dnia 20 lipca 2017 o godzinie 17:06:22 napisał:
  Myślę że w grupie zamojskiej największe szanse na zwycięstwo ma Bombowiec Roztocze. Czady, Bubeła, Fidler zawodnicy grający jeszcze pare tygodni temu w Hetmanie. Do tego tacy zawodnicy jak Smoluch, Matyjaszczyk, Chruściński, Lachowicz którzy swojego czasu zdobywali mistrzostwo województwa lubelskiego w juniorach za M. Łysia. Lachowicz nawet się przez kadre Polski przewiną. Poukładani taktycznie napewno są, ciekawe jak ze zdrowiem Panowie?? Życzę powidzenia.
  2
  0
  R E K L A M A
 • "Nauczyciel" dnia 21 lipca 2017 o godzinie 2:37:13 napisał:
  "Lachowicz nawet się przez kadrę Polski" - przewinął a nie przewiną, on się przewinął - czas przeszły, oni się przewiną - czas przyszły, Pozdrawiam
  2
  0

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podpis:

Publikując komentarz potwierdzam, że zapoznałem/am się z regulaminem usługi dostępnym na stronie (www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

Anty-spam:

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
ANDREW FOREVER
Pogoda trochę zawiodła, ale magia miej...
Jaro
Rób sobie/komuś reklamę gdzie indziej...
Jaro
"Jak podali organizatorzy Cieśla i Pił...
Damian
Świetny artykuł, swoją drogą korzyst...
ANDREW FOREVER
Jaki Adaś? Co do tego ma Gomułka? To n...
Gorever
Adaś, ale Andrzej nie pamięta towarzys...
ANDREW FOREVER
A przecież prezydent Wnuk prosił, bła...
misiek
Perła. Od czegoś trzeba zacząć. Firm...
antyklerykał
A na kleszy budyneczek 23 mln wyrzucono....
PR
Wow! Jeden ambulans przyczyni się do po...
kamil
życzymy powodzenia Panie Prezydencie a ...
ja
To chyba nie jest firma R-BUD tylko PR-B...
perła
Jak to możliwe że przetarg wygrywa fir...
Dorzucę jeszcze jeden kamyczek do ogr...
zamoscianin
Wspomóż nieszczęśników, opłać zal...
apel
Kiedyś na łamach tego portalu prezento...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
R E K L A M A    B A N N E R    II
R E K L A M A B A N N E R III
Copyright © 2018 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny