Flesz | Powiat ZamojskiRedakcja25 lutego 2019 FACEBOOK | 0 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | (0)

Pow. Zamojski: Rekordziści „Prędkości”

Policja fot. Robert Moteka

W ubiegłą niedzielę (24 lutego) policjanci w całej Polsce prowadzili działania kontrolno-prewencyjne pn. „Prędkość”, których głównym celem było egzekwowanie przestrzegania ograniczeń prędkości.

Działania zbiegły się w czasie z ostatnim weekendem zimowego wypoczynku na Lubelszczyźnie. Również mundurowi z zamojskiego ruchu drogowego na drogach zamojskiego powiatu prowadzili działania prewencyjne, sprawdzając czy kierujący jeżdżą zgodnie z obowiązującymi przepisami.

Prowadzone kontrole wykazały, że większość kierowców przestrzega ograniczeń prędkości, jednak zdarzali się i tacy, którzy jechali zbyt szybko nie zważając na bezpieczeństwo własne i innych uczestników ruchu drogowego. Oni za swoją brawurową jazdę musieli liczyć się z konsekwencjami – mandatem i punktami karnymi oraz utratą prawa jazdy na najbliższe trzy miesiące.  

Z największą prędkością poruszał się 32-latek z Tomaszowa Lubelskiego. Kierując oplem w Wólce Łabuńkiej w terenie zabudowanym przekroczył dozwoloną prędkość o 67 km/h. Niewiele mniej, bo 116 km/h na liczniku miał 21-latek z gm. Tomaszów Lubelski poruszający się volkswagenem, a zatrzymany do kontroli drogowej w m. Łabunie na drodze krajowej nr 17.

W tej samej miejscowości zatrzymany został również 31-letni mieszkaniec gm. Telatyn, który kierując audi na liczniku miał 110 km/h.
Nadmierna prędkość była także powodem kontroli drogowej 49-latka z gm. Szczebrzeszyn, który w Michalowie kierując audi w terenie zabudowanym przekroczył dozwoloną prędkość o 57 km/h.  

Kolejny kierowca, 31-letni mieszkaniec gminy Miączyn,  zatrzymany został w Zamościu na ul. Legionów. Kierował audi i również przekroczył dozwoloną prędkość w terenie zabudowanym o ponad 50 km/h. Podobnie jak 33-latek z gm. Zamość kierujący volkswagenem, którego prędkość jazdy policjanci skontrolowali w m. Mokre.   
Natomiast w sobotę w m. Żdanów 37-letni mieszkaniec Zamościa kierując samochodem m. Citroen przekroczył dozwoloną w terenie zabudowanym prędkość o 63 km/h.

Wszyscy, jadący z nadmierną prędkością kierowcy, ukarani zostali mandatami i punktami karnymi, na najbliższe trzy miesiące pożegnali się również z uprawnieniami.

Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie?
Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 2.
Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.
Autor: Redakcja
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
Zamość to nie...
E, Rafał! Jak już chwalisz się że wi...
as 33 minuty temu
Fajnie. Może coś będzie KONKRETNIE wi...
hmm... 45 minut temu
Ciekawe co było w historii przeglądani...
viki 55 minut temu
Przecież to nawet nie KOD bo KOD to jak...
Zamoyski 57 minut temu
'ted'... pomyliłeś strony... miałeś ...
nienasycona ćw...
hmmm.... obstawiam że jeżeli ktoś ły...
dd
Trzech radnych natomiast tablety dwa. Cz...
Redakcja
To tymczasowa strona....
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
Copyright © 2019 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
PATRONAT | RSS | KONTAKT | PLIKI COOCKIE | POLITYKA PRYWATNOŚCI | istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018