Flesz | Powiat Zamojskitekst nadesłany1 lutego 2019 FACEBOOK | 0 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | (1)

pow. zamojski: Migali się od więzienia – złapała ich policja

fot. pixabay.com
R E K L A M A    B O A R D

Policjanci z Zamościa na podstawie listu gończego wydanego przez zamojski sąd rejonowy zatrzymali 31-latka. Mężczyzna za dokonane kradzieże, ma do odbycia karę roku pozbawienia wolności. Wczoraj mundurowi zatrzymali również trzech innych mężczyzn z gminy Miączyn i Grabowiec w stosunku, do których sąd w Hrubieszowie wydał nakazy doprowadzenia do zakładu karnego. Na swoim koncie zatrzymani mają oszustwa, kradzieże i niszczenie mienia.

Wczoraj policjanci z zamojskiej komendy zatrzymali 4 mężczyzn, którzy poszukiwani byli przez wymiar sprawiedliwości celem odbycia kary pozbawienia wolności. Na swoim koncie mają różne przewinienia, zarówno przestępstwa, jak i wykroczenia. 31-latka z Zamościa, który kilka miesięcy poszukiwany był listem gończym wydanym przez Sąd Rejonowy w Zamościu, mundurowi odnaleźli ukrywającego się u znajomych. Za dokonane kradzieże do odbycia ma karę roku pozbawienia wolności. Został zatrzymany w policyjnym areszcie dzisiaj trafi do zakładu karnego.

Również wczoraj w ręce policjantów z Miączyna wpadł 27-latek z gminy Miączyn. Sąd Rejonowy w Hrubieszowie wydał nakaz doprowadzenia mężczyzny do zakładu karnego. Będzie tam przebywał przez najbliższych 8 miesięcy, wcześniej popełnił przestępstwo oszustwa. Ten sam sąd nakazał także doprowadzić do zakładu karnego 60-latka z gminy Miączyn oraz 62-latka z gm. Grabowiec. Obaj mężczyźni wczoraj zostali zatrzymani i przewiezieni do zakładu karnego, w którym pozostaną przez najbliższych kilkanaście dni. Taką karę zasądził im sąd za kradzież oraz zniszczenie mienia.

Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie?
Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 1.
Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.
Autor: tekst nadesłany
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podpis:

Publikując komentarz potwierdzam, że zapoznałem/am się z regulaminem usługi dostępnym na stronie (www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
Cień
Ciekawa akcja popieram ...
Ja
Przecież takich radnych mieszkańcy mia...
witek
ludzie totalny chlam ? jak wyglądają w...
Mefisto
Zaskakujące oschle i surowo oceniasz pr...
edek
Wykluczeni cyfrowo analfabeci....Nie do...
leszek
Pan Marek W. i tablet... dajcie mu młot...
Krzychu
serio zanim władza cokolwiek zrobi ze s...
ak
Co do slamsów to zastanawiałem się cz...
ja
a co mnie to? chełmn na roztoczu? dziwn...
Poprawcie błę...
"doprowadziła do zdarzenia z jadącym w...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
Copyright © 2019 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
PATRONAT | RSS | KONTAKT | PLIKI COOCKIE | POLITYKA PRYWATNOŚCI | istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018