Kultura i rozrywka | Powiat TomaszowskiRedakcja9 lutego 2019 FACEBOOK | 0 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | (0)

pow. Tomaszów Lub.: Aktywne ferie w gminie Jarczów

zima foto: windscafe freeimages.com

Najmłodsi mieszkańcy gminy, którzy czas ferii zimowych zamierzają spędzić w domu mogą liczyć na różne atrakcyjne aktywności przygotowane przez gminę Jarczów. Aktywne ferie dla dzieci zapewnia Szkoła Podstawowa oraz Samorządowy Ośrodek Kultury w Jarczowie. – poinformował Urząd Gminy Jarczów.

„Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom. Jestem przekonany, że przygotowana przez nas oferta na AKTYWNE FERIE 2019 będzie dla naszych uczniów interesująca, atrakcyjna i wszyscy jej uczestnicy będą doskonale bawić się i korzystać z zimowej aury” – mówi Pan Tomasz Tyrka Wójt Gminy Jarczów.

W pierwszym tygodniu ferii zajęcia dla dzieci będą organizowane przez Szkołę Podstawową. Jak podkreśla Jolanta Zawiślak p.o. Dyrektora Szkoły Podstawowej w Jarczowie: – „Będą warsztaty kulinarne, konkurs plastyczny, turnieje sportowe, wyjazd na basen oraz kulig w miejscowości Dąbrowa Tomaszowska”.

Zajęcia w drugim tygodniu ferii organizowane będą przez Samorządowy Ośrodek Kultury w Jarczowie. – „Będą warsztaty literacko – plastyczne, zajęcia kulinarne, gry i zabawy ruchowe, projekcje filmowe, głośne czytanie oraz bal karnawałowy. Dzieci będą mogły wziąć udział w przedstawieniu „Rodzina Wiatrów”, które zaprezentuje teatr z Poznania” – mówi Katarzyna Dziura Kierownik Samorządowego Ośrodka Kultury w Jarczowie.

W programie Aktywnych Ferii organizowanych przez Szkołę Podstawową w Jarczowie w okresie 11-14.02.2019 r.:

 • konkurs plastyczny o nagrodę Zastępcy Wójta Gminy Jarczów, (poniedziałek 11.02.2019 r.)
 • turniej tenisa stołowego o puchar Przewodniczącego Rady Gminy w Jarczowie, (poniedziałek 11.02.2019 r.)
 • kulig w miejscowości Dąbrowa Tomaszowska zakończony ogniskiem i wspólnym pieczeniem kiełbasek (wtorek 12.02.2019 r.)
 • turniej halowy w piłce nożnej o puchar Wójta Gminy Jarczów, (środa 13.02.2019 r.)
 • wyjazd na basen w Horyńcu Zdroju (woj. podkarpackie), (czwartek 14.02.2019 r.)
 • warsztaty kulinarne,
 • gry i zabawy tematyczne dla dzieci.

W Poniedziałek odbędzie się konkurs plastyczny o nagrodę Zastępcy Wójta Gminy Jarczów oraz turniej tenisa stołowego o puchar Przewodniczącego Rady Gminy Jarczów.

Wtorek będzie obfitował w spore atrakcje miedzy innymi odbędzie się kulig w miejscowości Dąbrowa Tomaszowska zakończony ogniskiem i wspólnym pieczeniem kiełbasek.

Środa to dzień halowego turnieju piłki nożnej o puchar Wójta Gminy Jarczów.

Czwartek będzie dniem również bardzo rekreacyjnym, dzieci będą mogły skorzystać z atrakcji krytej pływalni w Horyńcu Zdroju (woj. podkarpackie).

Wszystkich chętnych uczniów prosimy o zgłaszanie się do wychowawców. Serdecznie zapraszamy!

W programie Bajkowych Ferii organizowanych przez Samorządowy Ośrodek Kultury w Jarczowie w okresie 15.02-22.02.2019 r. w godz 10.00-14.00

W programie:

 • przedstawienie ” Rodzina Wiatrów”
 • warsztaty literacko-plastyczne
 • zajęcia kulinarne
 • gry i zabawy ruchowe
 • projekcje filmowe
 • głośne czytanie
 • bal karnawałowy
Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie?
Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 1.
Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.
Autor: Redakcja
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
  R E K L A M A

Bądź pierwszy i skomentuj artykuł lub sytuację.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podpis:

Publikując komentarz potwierdzam, że zapoznałem/am się z regulaminem usługi dostępnym na stronie (www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
ja z zamoscia
apel do Prezydenta , podwyżka podatku o...
observer
teren prywatny - prawo właściciela. A ...
Argument
Jest gorzej bo u nas takich tumanów wyk...
observer
Tak UE - to ta wyimaginowana wspólnota ...
Stonka
Pod innymi sklepami nie postawili parkom...
Jurek 45 minut temu
I bardzo dobrze!!! Teren prywatny to war...
z_boku
Najlepiej pogonić portugalskie i niemie...
ja
W czym problem? Jadę do pracy w piątek...
Faworytka
W takim razie miasto powinno firmie Je...
dd
Skoro kupili ten teren i wybudowali tam ...
Popieram ,trochę szacunku by się przyd...
Peter
Wyjaśnione że trudno jaśniej, działa...
Zamościanin
Niesamowite! Naprawdę nie było nikogo ...
name
Jakaś tromba pisała te słowa: Tagi ha...
Ansztajn z Zamo...
Tragedią tego świata jest system eduka...
Hrabia Walgodes...
Panie Radny co Pan mówisz: Rafał Zwola...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
Copyright © 2019 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
PATRONAT | RSS | KONTAKT | PLIKI COOCKIE | POLITYKA PRYWATNOŚCI | istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018