R E K L A M A

Z I P

Flesz | Janów LubelskiDaniel Czubara26 maja 2017

Pow. Janowski: Wypadek za wypadkiem

Fot. KWP w Lublinie

R E K L A M A    B O A R D

R E K L A M A    B O X  I
R E K L A M A    B O X  II

Policjanci wyjaśniają okoliczności dwóch zdarzeń drogowych, do których doszło wczoraj na terenie powiatu janowskiego. W Zarajcu kierujący pojazdem marki Renault stracił panowanie nad pojazdem i zderzył się czołowo z samochodem marki Opel. Z kolei w Kawęczynie kierowca samochodu marki BMW potrącił pieszego. Mężczyzna z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala.


Do pierwszego zdarzenia doszło wczoraj przed godziną 18:00 w miejscowości Zarajec na drodze krajowej K-19. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 36-letni kierujący samochodem marki Renault na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem. Zjechał na przeciwległy pas i zderzył się czołowo z oplem. Oba auta zjechały do rowu. Kierujący z obu pojazdów z obrażeniami ciała trafili do szpitala. Przeprowadzone przez policjantów badanie na zawartość alkoholu wykazało, że byli trzeźwi.

Do kolejnego zdarzenia doszło wczoraj przed godz. 19:00 w miejscowości Kawęczyn gmina Godziszów.  Kierujący samochodem marki BMW, 19-latek potrącił na przejściu pieszego. Z obrażeniami ciała do szpitala trafił 64-letni pieszy. Policjanci ustalili, że kierujący był trzeźwy, pieszy natomiast miał ponad 1,5 promila alkoholu w organizimie.

Obecnie funkcjonariusze ustalają wszystkie okoliczności i przyczyny obu zdarzeń. Apelują też o zachowanie szczególnej uwagi i ostrożności na drodze. Wielu zdarzeń można uniknąć poprzez właściwe zachowanie i dostosowanie prędkości do warunków na drodze.

Autor: Daniel Czubara
Ty już wiesz. Teraz podziel się tym na Facebooku ze znajomymi.
Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie? Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 2 . Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.

Tagi, hashtagi i słowa klucze: , , ,
R E K L A M A    B A N N E R   I
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
    R E K L A M A

Bądź pierwszy i skomentuj artykuł lub sytuację.


UWAGA!! Komentarze zawierajace więcej niż 1 link(adres strony) są blokowane automatycznie przez system antyspamowy. Publikacja ich wymaga interwencji administratora. Aby opublikować więcej niż jeden link zalecamy publikację ich w kolejnych komentarzach.

Zapoznałem się z regulaminem usługi dostępnym na stronie(www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

Anty-spam:

TORRES20400
Takie tam małe słówko, w tę czy tamt...
Zamość
Przez Zamość nie przebiega droga E17, ...
TORRES20400
Ale co niby mają poprawić?...
Zegarmistrz
W tekście jest dużo nieścisłości. P...
Zegarmistrz
Nawet tutaj Zawiślak musiał przemówi...
TORRES20400
Oczywiście, poza p. Oliwią....
TORRES20400
O co tu się czepiać? P. Oliwia przepis...
por.zUbek
"xyz" ma rację! Fejsbuk jako źródło ...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
R E K L A M A B A N N E R III
Copyright © 2017 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017