R E K L A M A

Z I P

Flesz | Janów LubelskiDaniel Czubara26 maja 2017

Pow. Janowski: Wypadek za wypadkiem

Fot. KWP w Lublinie

R E K L A M A    B O A R D

R E K L A M A    B O X  I
R E K L A M A    B O X  II

Policjanci wyjaśniają okoliczności dwóch zdarzeń drogowych, do których doszło wczoraj na terenie powiatu janowskiego. W Zarajcu kierujący pojazdem marki Renault stracił panowanie nad pojazdem i zderzył się czołowo z samochodem marki Opel. Z kolei w Kawęczynie kierowca samochodu marki BMW potrącił pieszego. Mężczyzna z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala.


Do pierwszego zdarzenia doszło wczoraj przed godziną 18:00 w miejscowości Zarajec na drodze krajowej K-19. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 36-letni kierujący samochodem marki Renault na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem. Zjechał na przeciwległy pas i zderzył się czołowo z oplem. Oba auta zjechały do rowu. Kierujący z obu pojazdów z obrażeniami ciała trafili do szpitala. Przeprowadzone przez policjantów badanie na zawartość alkoholu wykazało, że byli trzeźwi.

Do kolejnego zdarzenia doszło wczoraj przed godz. 19:00 w miejscowości Kawęczyn gmina Godziszów.  Kierujący samochodem marki BMW, 19-latek potrącił na przejściu pieszego. Z obrażeniami ciała do szpitala trafił 64-letni pieszy. Policjanci ustalili, że kierujący był trzeźwy, pieszy natomiast miał ponad 1,5 promila alkoholu w organizimie.

Obecnie funkcjonariusze ustalają wszystkie okoliczności i przyczyny obu zdarzeń. Apelują też o zachowanie szczególnej uwagi i ostrożności na drodze. Wielu zdarzeń można uniknąć poprzez właściwe zachowanie i dostosowanie prędkości do warunków na drodze.

Autor: Daniel Czubara
Ty już wiesz. Teraz podziel się tym na Facebooku ze znajomymi.
Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie? Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 2 . Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.

Tagi, hashtagi i słowa klucze: , , ,
R E K L A M A    B A N N E R   I
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
    R E K L A M A

Bądź pierwszy i skomentuj artykuł lub sytuację.


UWAGA!! Komentarze zawierajace więcej niż 1 link(adres strony) są blokowane automatycznie przez system antyspamowy. Publikacja ich wymaga interwencji administratora. Aby opublikować więcej niż jeden link zalecamy publikację ich w kolejnych komentarzach.

Zapoznałem się z regulaminem usługi dostępnym na stronie(www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

Anty-spam:

kodyl
A nie może miasto przestrzec takich nai...
ad111 41 minut temu
A generałowie też niemieccy? No i opin...
Sray
Witam Kto teraz radzi w Hetmanie ? Kę...
Sray
Zawodnik Padwy z nr 2 to chyba Pan Adamc...
Thomas
Onet i wszystko jasne. Onet to niemiecki...
ad111
Brak wyszkolenia i przepłacona oraz nie...
Dobrze zaczęli, może będzie I liga w ...
Tomasz Dudek
Brawo dla żołnierzy WOT, brawo dla wsz...
Thomas
Daniel Czubara@ My musimy mieć swój pr...
Thomas
ad000@ Nie siej człowieku fermentu. I m...
Czadmen
@ad111 - skończ pajacowanie. Twoje pseu...
OT
mega plus dla OT. nie ma co tu się ro...
Darkuss - Zakaz wyprzedzania jest tylko ...
nono
jak kara dla zespołu to i kara dla osó...
Daniel Czubara
@ad111 a juz się bałem, że pominiesz ...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
R E K L A M A B A N N E R III
Copyright © 2017 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017