R E K L A M A

Z I P

Społeczeństwo i patriotyzm | ZamośćMLC8 września 2016 FACEBOOK | 4185 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | 8 komentarzy ()

Potrzebna krew dla Łukasza

Łukasz Zwolan (pierwszy z lewej) jako konferansjer podczas tegorocznego Jazz Fashion w Jazz Klubie Kosz; fot. MLC

R E K L A M A    B O A R D

Łukasz Zwolan, młody, zdolny zamościanin, grafik i wokalista, pilnie potrzebuje krwi, która pomoże w walce z chorobą.


– Łukasz niespodziewanie zachorował na ostrą białaczkę limfoblastyczną. W pierwszej fazie leczenia niezbędna jest krew – apeluje Elżbieta Obst, gospodyni Klubu Jazzowego im. Mieczysława Kosza w Zamościu.
Wszystkim, którzy nie znają Łukasza Zwolana, przybliżamy jego dokonania. Jest zamościaninem, grafikiem, autorem wielu plakatów, a wśród nich tych obrazujących coroczne Międzynarodowe Spotkania Wokalistów Jazzowych, odbywających się w Klubie Jazzowym „Kosz”. Ma za sobą również liczne sukcesy wokalne.   
– Z reguły tego nie robię ale nie mam wyjścia. Proszę Was o pomoc. Jeśli ktoś ma chwilę, to może oddać dla mnie krew. Nie ma znaczenia grupa i miejsce, w którym to zrobicie. Wystarczy podać moje imię i nazwisko oraz nazwę placówki, w której przebywam: dla Łukasz Zwolan, Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny nr 1 w Lublinie… najważniejsze jest to, że pomożecie nie tylko mnie, ale WIELU INNYM OSOBOM… dzięki – napisał Łukasz w swoim apelu o pomoc.   
Do akcji oddawania krwi dla Łukasza dołączyło się zamojskie Liceum Plastyczne im. Bernarda Morando, którego jest absolwentem. Akcję wspierają też ludzie kultury z Zamojskiego Domu Kultury. Jak powiedziała naszej redakcji Elżbieta Obst, na apel chcą odpowiedzieć zamojscy strażacy.
– Jeżeli jesteście zdrowi i możecie oddać krew, zróbcie to dla Łukasza, a także wielu innych potrzebujących – proszą przyjaciele zamościanina.
Na naszym zdjęciu publiczny występ Łukasza Zwolana w Zamościu, podczas pokazu mody Jazz Fashion Zamość 2016.   

Autor: MLC
Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie?
Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 7.
Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.
Tagi, hashtagi i słowa klucze:
R E K L A M A    B A N N E R   I
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
Poniżej uruchomiliśmy nowe narzędzie do komentowania. Proponujemy to rozwiązanie, aby ograniczyć podszywanie się pod użytkowników oraz hejt. Uruchamiamy je na razie w formie testów, ale jeśli spełni oczekiwania zastąpi obecnie dostępne komentarze. Zapraszamy do testowania.
 • "Robert Moteka" dnia 8 września 2016 o godzinie 8:06:15 napisał:
  Łukasz jest niezwykle zdolnym grafikiem. Uważam osobiście, że w dziedzinie plakatu jest wybitnym plastykiem. Przy tym wszystkim jest niezwykle skromnym i miłym człowiekiem. Prosimy wszystkich o wsparcie akcji.
  0
  0
  R E K L A M A
 • "Karolina" dnia 8 września 2016 o godzinie 12:47:34 napisał:
  Prosimy o pomoc! Przekazujcie dalej,to cudowny młody człowiek,młody tata, wspaniały syn, ma jeszcze tyle rzeczy do zrobienia, tyle jeszcze życia przed sobą, wiem że jest mnóstwo takich akcji i można by było pomyśleć, że nie on jeden jest chory,to prawda ale skoro już czytacie ten apel to zróbcie to dla niego i dla innych , którzy tej krwi potrzebują niech każdy stanie na chwile i się zastanowi nad tym,co sam osiągnął w życiu, wśród wszystkich tych sukcesów może być ten największy,to że podarowałeś komuś nowe życie.Pomóżmy bo warto a dobro,których innych obdarowujemy zawsze wraca.
  0
  0
 • "domik" dnia 9 września 2016 o godzinie 14:19:06 napisał:
  może to: http://dobrewiadomosci.net.pl/12676-odkryto-rewolucyjny-lek-na-raka-nawet-ciezko-chorzy-zdrowieja/
  0
  0
 • "hoorowy krwiodawca" dnia 9 września 2016 o godzinie 16:11:55 napisał:
  Nie rozumiem takich apeli. Przecież krew w stacjach krwiodawstwa jest. Zawsze. Czasami nawet jest jej nadmiar, więc nadwyżki kupują koncerny farmaceutyczne do produkcji leków.Jestem honorowym krwiodawcą, więc wiem, co piszę. O co więc chodzi? Nieprawdą jest, że krwi brakuje, bo nie brakuje dla nikogo. Ani dla takich wspaniałych jak Łukasz, ani dla nikogo byle jakiego.Co jest więc na rzeczy ? Po co te dramatyczne apele? Wyjaśnijcie mi proszę, bo nie rozumiem
  0
  0
 • "łukasz" dnia 9 września 2016 o godzinie 20:14:14 napisał:
  Nie rozumiesz, bo może nigdy nie byłeś w takiej sytuacji...krew jest potrzebna, nieświadomość zwykłych ludzi przegrywa ze świadomością zwykłych lekarzy, którzy proszą o pomoc w jej pozyskaniu...jeśli takim apelem jestem w stanie poruszyć gro niezwykłych ludzi i pomóc INNYM i być może sobie, mogę pisać codziennie tak "dramatyczne" posty...pozdrawiam honorowy dawco ŁUKASZ OD APELU...jakbyś chciał porozmawiać śmiało pisz :-)
  0
  0
 • "honorowy krwiodawca" dnia 23 października 2016 o godzinie 21:51:23 napisał:
  Wypisujesz farmazony, ot co. Ale cóż, pisać jest łatwo, tak samo jak udostępniać posty o krew- możesz je pisać nawet codziennie, jak sam zauważyłeś. Ale możesz zamiast tego, oddaj co 2 miesiące krew po 450 ml, a przez rok uzbiera się ponad 2,5 litra. Czemu tak nie zrobisz? Bo prościej jest jednak udostępniać posty? Masz rację. Jestem kobietą, więc mogę oddać 4 razy w roku. Po każdej donacji dochodzę do siebie miesiąc,półtora.I znowu oddaję, bo myślę o tych wszystkich ludziach potrzebujących krwi.I wiesz, czym się różnimy? Ty jesteś w stanie poruszać serca innych postami, a ja oddaję za każdym razem kawałeczek swojego serca. Więc wypraszam sobie sarkastyczny ton.
  0
  0
 • "Ana" dnia 25 października 2016 o godzinie 8:23:09 napisał:
  Z ta krwia to bywa roznie w Polsce. ..faktycznie duzo ludzi oddaje krew ale fakt faktem, ze polska krew jest skupowana cysternami za granice... Lukasz nie oddam Ci mojej krwi ale moge powiedziec jak lecze raka soda. To terapie nieznane.. tez mi zalezy na zyciu bo jestem mloda mama .. w razie czego pisz Pozdrawiam
  0
  0
 • "Koala Lumpur" dnia 15 grudnia 2016 o godzinie 20:36:55 napisał:
  Zacna inicjatywa
  0
  0

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podpis:

Publikując komentarz potwierdzam, że zapoznałem/am się z regulaminem usługi dostępnym na stronie (www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

Anty-spam:


UWAGA!! Pamiętaj że internet daje tylko złudzenie anonimowości. A mit o bezkarności w sieci można włożyć między bajki.

kibic
Boniek dziś fajnie pomagał na ławce,w...
zenek
A jak by wygrał 100 do 0 i tak to nic...
x
Jeszcze jedno przewinienie - podwójna ...
kibic
Brawo Hetman, powoli odrabiamy, Stal sł...
gość
sędzia popsuł mecz tymi kartkami,...
Ehhhh
Zdjęcie nie pochodzi z tego meczu....
antyklerykał
A w konsekwencji tej wielowiekowej tresu...
antyklerykał
Czy meczety, czy kościoły, czy inne te...
http://www.kuri...
CZŁOWIEK ROKU 2017 Zamość - wyniki ...
kjm
na zachodzie budują meczety, u nas koś...
TORRES20400
@"antyklerykał"; a to mierzysz "poziom ...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
R E K L A M A    B A N N E R    II
R E K L A M A B A N N E R III
Copyright © 2018 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny