R E K L A M A

Z I P

Powiat Zamojski | Społeczeństwo i patriotyzmHenryk Szwarcwaldzki25 sierpnia 2017

Potrzeba Komarowska – manewry [FOTO]

Komarowska Potrzeba 2017. Fot. R. Moteka

R E K L A M A    B O A R D

Od środy (23.08.2017) żołnierze, terytorialsi i jeźdźcy rekonstruktorzy wspólnie ćwiczą ale nie są to próby przed inscenizacją.

Zapraszamy do naszej fotorelacji z pierwszego dnia wspólnych manewrów rekonstruktorów, Szwadronu Kawalerii Wojska Polskiego, 2 Lubelskiej Brygady Obrony Terytorialnej, 2 Hrubieszowskiego Pułk Rozpoznawczy, 25 Brygady Kawalerii Powietrznej im. Księcia Józefa Poniatowskiego, 3 Zamojskiego Batalionu Zmechanizowanego, 33 Wojskowego Oddziału Gospodarczego w Nowej Dębie oraz 32 Wojskowego Oddziału Gospodarczego w Zamościu.

Podczas wspólnych manewrów zawodowi żołnierze uczą rekonstruktorów profesjonalnego zachowania na polu walki i obsługi broni, kawalerzyści i rekonstruktorzy dzielą się doświadczeniami i wiedzą z zakresu jazdy konnej i wykorzystania konnicy do działań bojowych i rozpoznawczych.

 

Autor: Henryk Szwarcwaldzki
Ty już wiesz. Teraz podziel się tym na Facebooku ze znajomymi.
Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie? Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 8 . Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.

R E K L A M A    B A N N E R   I
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
  • "Zmc" dnia 26 sierpnia 2017 o godzinie 1:48:53 napisał:
    Odwołać ministra Macierewicza z patriotów, pasjonatów robi się "mięso armatnie" to nie te czasy i nie ten rodzaj obrony. Zachód ma potężny zapas uderzeniowy i taktyczny. Zachowajcie zimną krew, a żeby nie powtórzył się 1939 1944 "Cześć i Chwała Bohaterom"
    0
    2
  • R E K L A M A


UWAGA!! Komentarze zawierajace więcej niż 1 link(adres strony) są blokowane automatycznie przez system antyspamowy. Publikacja ich wymaga interwencji administratora. Aby opublikować więcej niż jeden link zalecamy publikację ich w kolejnych komentarzach.

Zapoznałem się z regulaminem usługi dostępnym na stronie(www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

Anty-spam:

wiolączela sto...
@ antyklerykał - Pani w przedszkolu: Ja...
Antykomuch
to do jakiej szkoły uczęszcza ten zawo...
antyklerykał
Coś tam zacytowałeś i myślisz, że c...
LZ
A propos strefy zamieszkania, pamiętajm...
He he
Można wprowadzać różne przepisy, tyl...
antyklerykał
Jesteście obrzydliwi - obrońcy zwyrodn...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
R E K L A M A B A N N E R III
Copyright © 2018 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny